Neler Yeni

ŞINAV NEDEN ÇIKMIYOR

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Alp Öztürk
şişmansındır diğer hareketlerde formun kötüdür kendini kandırıyondur

bigpero

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Çağrı
İlgilendiği Kategoriler
Spor, teknoloji
Öncelikle selamın aleyküm hemen konuya gireyim 120 bech atıyorum lat pulldownda neredeyse makine fulluyorum ama en fazla 6 tane şınav çekebiliyorum nedeni nedir veya çözüm öneririmisin
Kilo 73
Boy 176 cm
Şınav çektikce artar haftada 4 gün şınav çek. Şınavları bitiriş usulu çek ve setlerşn toplamı 100 falan olsun kendine göre ayarla illaki artacaktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muharrem

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
Öncelikle selamın aleyküm hemen konuya gireyim 120 bech atıyorum lat pulldownda neredeyse makine fulluyorum ama en fazla 6 tane şınav çekebiliyorum nedeni nedir veya çözüm öneririmisin
Kilo 73
Boy 176 cm
o hareket öyle yapılmıyor kardeşim yanlış yapıyorsun.

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Erdoğan Aktaş
Kilo 73
Boy 176 cm
Göğüs antrenman başına bir set tükeniş şınav koy hem göğüs kaslarını daha fazla hissedersin hem artar çok kafaya takma ben salonda lat pull down makine sonda yapip 1 tane barfiks çekenleri görüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oğlum harbi formum yanlışmış formu düzelttim 15'e kadar ulaştım
120 bench atıp sınavı yanlış formda yapmak valla helal olsun kardeşim

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
Oğlum harbi formum yanlışmış formu düzelttim 15'e kadar ulaştım
formunu iyice düzeltelim şimdi askeri şınav çekmek istiyorsan
plank pozisyonunda ellerini omuz genişliğinde yerleştir Eller, omuzlarınızın doğrudan altında olmalı ve elin karşı yüzün ne tarafdaysa ona göre düzelt
şınav çekerken dirsek sırtına göre 90 derecelik açıyla gitmeli yani dirsekler vucuda yakın olmalı (arada 3-4 cmlik yer bırakırsın) kalçayı iyice aşağı çek diz kapaklarının olduğu yerden vucudunu havaya kaldır

ilk zamanlarda 4-5 tane çıkabilir ilk ayın sonunda en doğru formda 30-40 rahat çekersin plank süren 3+ dk olur

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Definasyondaydım ve beslenmeler biraz düştü bu aralar öğün başı 200 gram pirince kadar
definasyonda olunca şınavının artması gerekiyor bence. çünkü bende öyle oluyor. vücut ağırlığın düşüyor bu yüzden şınavda ittirdiğin ağırlıkta azalıyor. yani daha fazla tekrar çıkmalı.

ha eğer göğüs antrenmanı sonu deniyorsan çıkmaması normal. bir zamanlar ben de göğüs günün sonunda max şınav çekmeye çalışıyordum, 2 3 tane normal çıkıyordu sonrasına diz üstünde devam ediyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muharrem
definasyonda olunca şınavının artması gerekiyor bence. çünkü bende öyle oluyor. vücut ağırlığın düşüyor bu yüzden şınavda ittirdiğin ağırlıkta azalıyor. yani daha fazla tekrar çıkmalı.

ha eğer göğüs antrenmanı sonu deniyorsan çıkmaması normal. bir zamanlar ben de göğüs günün sonunda max şınav çekmeye çalışıyordum, 2 3 tane normal çıkıyordu sonrasına diz üstünde devam ediyordum.
Çok teşekkür ederim önerilerini dikkate alıcam

Göğüs antrenman başına bir set tükeniş şınav koy hem göğüs kaslarını daha fazla hissedersin hem artar çok kafaya takma ben salonda lat pull down makine sonda yapip 1 tane barfiks çekenleri görüyorum

120 bench atıp sınavı yanlış formda yapmak valla helal olsun kardeşim
Sağol bilgilendirdiğin için form konusuna gelince öyle alıştığım için kalmış ya🥲

formunu iyice düzeltelim şimdi askeri şınav çekmek istiyorsan
plank pozisyonunda ellerini omuz genişliğinde yerleştir Eller, omuzlarınızın doğrudan altında olmalı ve elin karşı yüzün ne tarafdaysa ona göre düzelt
şınav çekerken dirsek sırtına göre 90 derecelik açıyla gitmeli yani dirsekler vucuda yakın olmalı (arada 3-4 cmlik yer bırakırsın) kalçayı iyice aşağı çek diz kapaklarının olduğu yerden vucudunu havaya kaldır

ilk zamanlarda 4-5 tane çıkabilir ilk ayın sonunda en doğru formda 30-40 rahat çekersin plank süren 3+ dk olur
Allah razi olsun kirwem

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muharrem

Dostum galiba benim bileklerimde sakatlık var bu gün yumruk şınav denedim baya çıktı normal sınavda bileklerim fena acıdı saldım 12 falan çıktı

Top Bottom