Neler Yeni

Sistemi İade Etmelimiyim ?

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
'' ryzen 5 3600 alıp t6 ultra al aralarında '' bunu anlayamadım tam olarak. t6 nedir ?
T6 ULTRA soğutucu ryzen 5 3600 ısınıyor render yapıcaksan aşırı ışınıyor t6 ultra 200 TL soğutucu ve f/p yani işlemcin hiçbir türlü ısınmaz

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Ben orada birde Ryzen 5 3600 yerine 3600X değiştirdim sence iyi mi? yaptım ?
Sadece fan farkı var ve oc potansiyeli daha iyi 3600 x in ama 3600 alıp t6 ultra soğutucusunu al oc yaparsın 4.4 ghz e kullanan arkadaşlar var

p4memati

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mehmet Can
Merhabalar bundan 3 gün önce Donanım arşivi sistem 2 yi aldım 6280 TL
:https://www.itopya.com/da-sistem-2-...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
Ana kart ile işlemciyi yükselttim Ryzen 53600 di Ryzen 53600X yaptım asus b450mk ve XPG m2ssd taktırdım
Ama 1 2 gün sonra bu kasayı gördüm ve içime birden pişmanlık hissi geldi .Sizce yaptığım mantıklımı yoksa iade edip İnce hesaptaki bilgisayarımı alayım ?
İncehesap link :https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-PC-fiyati-43889/
Arada 500 TL lik bir fark var ne yapmalıyım ??
İade etme sipariş verdiğin bence daha iyi.
Ssd kronik sorunlu.
5700 evo model değil çok ısınır

Mustafa21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Mustafa Malkoç
Merhabalar bundan 3 gün önce Donanım arşivi sistem 2 yi aldım 6280 TL
:https://www.itopya.com/da-sistem-2-...b-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/
Ana kart ile işlemciyi yükselttim Ryzen 53600 di Ryzen 53600X yaptım asus b450mk ve XPG m2ssd taktırdım
Ama 1 2 gün sonra bu kasayı gördüm ve içime birden pişmanlık hissi geldi .Sizce yaptığım mantıklımı yoksa iade edip İnce hesaptaki bilgisayarımı alayım ?
İncehesap link :https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-PC-fiyati-43889/
Arada 500 TL lik bir fark var ne yapmalıyım ??
Sisteminiz gayet güzel , elinize ulaştığında pişman olduğunuza yanılacaksınız . Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet Yakup
3600 kalsa daha iyi olurdu ama yine de çok güzel sistem. RX 5700 ile 5600 XT arasında 500 liraya değecek bir fark yok bence.
Bro birde gördüğüm kadarı ile sende Corsair Delta RGB kullanıyorsun. Sana bir sorum olacak ?
Bu fan rengini ve hızını değiştirdiğin bir program varmı ?
Birde öndeki plastik ve mesh ızgaralı plastik bölüm çabuk çizilde sende'de aynı sıkıntı oldumu ?
Teşekkürler

Yiğit Karslı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Yiğit Karslı
Sakın iade etme incehesaptaki sistemin ekran kartı normal tuf olduğu için çok ısınıyor ve ssdsi kronik sorunlu. Kasa da hava almıyor yani sizdeki aslında daha iyi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ahmet Yakup
Sakın iade etme incehesaptaki sistemin ekran kartı normal tuf olduğu için çok ısınıyor ve ssdsi kronik sorunlu. Kasa da hava almıyor yani sizdeki aslında daha iyi.
Cevapların için Teşekkür ederim :giggle:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sisteminiz gayet güzel , elinize ulaştığında pişman olduğunuza yanılacaksınız . Hayırlı olsun, güle güle kullanın
Cevap'ın için Çok Teşekkür ederim :giggle:

Sadece fan farkı var ve oc potansiyeli daha iyi 3600 x in ama 3600 alıp t6 ultra soğutucusunu al oc yaparsın 4.4 ghz e kullanan arkadaşlar var
Sorunumu yanıtladığın için gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. :giggle:

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Bro birde gördüğüm kadarı ile sende Corsair Delta RGB kullanıyorsun. Sana bir sorum olacak ?
Bu fan rengini ve hızını değiştirdiğin bir program varmı ?
Birde öndeki plastik ve mesh ızgaralı plastik bölüm çabuk çizilde sende'de aynı sıkıntı oldumu ?
Teşekkürler
Fan hızı hakkında bilgim yok ama fan rengi kasanın içinde kabloyla bağlı küçük bir kontrolcü ile değiştirilebiliyormuş galiba ama hiç uğraşmadığım için kesin bir şey diyemeyeceğim. Bende çizik yok şu an.

Emir Şensoydan

80+ Silver
En İyi Cevap
13
Cevapların için Teşekkür ederim :giggle:

Cevap'ın için Çok Teşekkür ederim :giggle:

Sorunumu yanıtladığın için gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. :giggle:
Önemli değil ne demek hayırlı olsun o kasa seni üzmez sadece işlemcin biraz fazla ısınır render ve yayında onun dışında iyi t6 ultra soğutucusunu alırsan baya iyi olur

Top Bottom