Neler Yeni

SİSTEMİM NE KADAR EDER

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
32 az monitör dahil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyi iyi
34 Felan olması lazım gibi sanki ama adama 32 dedim artık keşke 33 deseymiştim bakalım hallederim bi şekilde yanıt için teşekkürler

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Draq123
Sistem 28 eder oda aldığın ssd ve soğtucu dışında ssd sıfırına bi fiyatına baktım ve 🥰🤯 ssd ve soğtucu ile 32.5 eder monitörde 4k desen 36k ya kada yolu var 32 ölü fiyat sakın satmayın hocam, internete girip bi ssd nin fiyata bakın ssd fiyatlar uçtu

34 Felan olması lazım gibi sanki ama adama 32 dedim artık keşke 33 deseymiştim bakalım hallederim bi şekilde yanıt için teşekkürler
Hocam 32 ye bedava vermiş olcaksın bilgisayarım olmasa ben satın alırdım diyim 32 ye havada karada gider acele etmeyin dediğim gibi ssd fiyatına bakın satcaksanız ssd yi saklayın ssd siz satın

35e koyun son fiyat yazın monitörsüzde 32 ye satılır diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Sistem 28 eder oda aldığın ssd ve soğtucu dışında ssd sıfırına bi fiyatına baktım ve 🥰🤯 ssd ve soğtucu ile 32.5 eder monitörde 4k desen 36k ya kada yolu var 32 ölü fiyat sakın satmayın hocam, internete girip bi ssd nin fiyata bakın ssd fiyatlar uçtu

Hocam 32 ye bedava vermiş olcaksın bilgisayarım olmasa ben satın alırdım diyim 32 ye havada karada gider acele etmeyin dediğim gibi ssd fiyatına bakın satcaksanız ssd yi saklayın ssd siz satın

35e koyun son fiyat yazın monitörsüzde 32 ye satılır diye düşünüyorum
Abime borcum vardı ona verdim sadece kasayı 30 a sayacağım artık onlara onlar alacak fiyat olarakta bende sizin gibi düşünüyorum yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Top Bottom