Neler Yeni

sistemime hangi nvdia ekran kartı alabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
arkadaşlar selam. hazır sistemim vardı fakat ekran kartımdan dolayı crash yiyorum. PC'yi satamadığım için mecbur ekran kartı alma fikrim var. Sistemim görseldeki gibidir. Nvdia serisinden hangi ekran kartını alabilirim. Sadece ekran kartını değiştirirsem problem olur mu?
3060 vs düşünüyorum. bu şekilde crash problemini çözebilir miyim sizce.
teşekkürler iyi forumlar

Ekler

• 2.jpg
    2.jpg
    139.9 KB · Hit: 32
  • ÖZELLİKLER.png
    ÖZELLİKLER.png
    56 KB · Hit: 33
  • ÖZELLİKLER2.png
    ÖZELLİKLER2.png
    34.4 KB · Hit: 29
  • ÖZELLİKLER3.png
    ÖZELLİKLER3.png
    33.3 KB · Hit: 29
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    90.6 KB · Hit: 31
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    76.7 KB · Hit: 24
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    25.7 KB · Hit: 23
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    1.4 MB · Hit: 24

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
967
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis
arkadaşlar selam. hazır sistemim vardı fakat ekran kartımdan dolayı crash yiyorum. PC'yi satamadığım için mecbur ekran kartı alma fikrim var. Sistemim görseldeki gibidir. Nvdia serisinden hangi ekran kartını alabilirim. Sadece ekran kartını değiştirirsem problem olur mu?
teşekkürler iyi forumlar
crash problemi çözülür mü bilemem ama 3060a darboğaz yapar o işlemci bir miktar tam 3060 performansı alamazsın aklında bulunsun.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
teşekkürler iyi forumlar
Bu kartı satmak için şimdiyi mi buldun cidden, Mining dönemi satsan RTX 3060Ti veriyorlardı şu karta karşılık. Şuan GTX 1660Ti ile bile takas etmezler...

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kartı satmak için şimdiyi mi buldun cidden, Mining dönemi satsan RTX 3060Ti veriyorlardı şu karta karşılık. Şuan GTX 1660Ti ile bile takas etmezler...
uzun süredir satışta ama alan yok. 9000 TL'ye koydum sistemi ama çıt yok. sarı site haricinde başka yerleri pek şey etmemiştim. ama bir şekilde elimden çıksa direkt yeni pc almak istiyorum ama satılmıyor maalesf.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
uzun süredir satışta ama alan yok. 9000 TL'ye koydum sistemi ama çıt yok. sarı site haricinde başka yerleri pek şey etmemiştim. ama bir şekilde elimden çıksa direkt yeni pc almak istiyorum ama satılmıyor maalesf.
Zamanlaman yanlış. Şuan kimse yüzüne bakmıyor o kartın. 2021 sonu 2022 başı gibi satsan sadece ekran kartı 10-12K ediyordu 😀

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
pcyi 2021 ekimde aldım ve bi süre zaten crash yememiştim. bu sistemi 6kya almıştım
MSI Afterburner veya AMD yazılımından kartın çekirdek frekanslarını biraz düşürerek dene büyük ihtimalle çökme sorununu çözer.

2021 eylül ekimde 2-3K idi bu ekran kartı. Kasım aralık gibi hem dolar hem mining patladı ve 10-12K civarına fırladı bu kartın piyasası. O dönem satan kaymağını yedi RTX 3060Ti gibi daha iyi kartlara geçti. Siz kaçırmışsımız o olayı 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MSI Afterburner veya AMD yazılımından kartın çekirdek frekanslarını biraz düşürerek dene büyük ihtimalle çökme sorununu çözer.

2021 eylül ekimde 2-3K idi bu ekran kartı. Kasım aralık gibi hem dolar hem mining patladı ve 10-12K civarına fırladı bu kartın piyasası. O dönem satan kaymağını yedi RTX 3060Ti gibi daha iyi kartlara geçti. Siz kaçırmışsımız o olayı 😀
doğrudur hocam. performans açısından aslında hiç problemim yoktu. ilk zamanlar bu kadar crash yemediği için hiç satma vs düşünmemiştim.
kartın çekirden frekansı kısmını hiç bilgim yok nasıl yapılacağı hakkında

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
Yunus Şahin
Bazıları yine seviyor bu kartı. Tek olarak satabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom