Neler Yeni

Sistemime uygun ekran kartı öneri

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Burak
Bütçe
35000
Merhabalar link olarak paylaştığım sistemime Max 30 35k ya kadar 2k full ayarda ağırlıklı fps oyunları rahat rahat oynatacak ekran kartı arıyorum 2 fanlı yada mümkünse kasama uyarsa 3 fanlı soğutma ve performans açısından da çok iyi AMD yada rtx öncelik rtx olması ama AMD de olur ekran kartına ihtiyacım var beklentim şu 2k da öncelikli CS2 valo bf1 bf5 apex ve muadili fps rekabetçi oyunları oynatacak yağ gibi yüksek fps aldıracak güçlü ısınmayan stabil yüksek performanslı ekran kartı önerirseniz sevinirim. Mevcutta zotac twin edge 8 GB 4060 kullanıyorum güzel kart geçmişte asus dual white oc 4070 süper li sistem kullandım güzeldi başta soğudum sattım tekrar içimde alevlendi rtx sevdası. AMD ekran kartına da bı yeşil ışık yakayım diyorum çok güzel diyorlar rx 570 kullandım rezaletti dilim yansın istemiyorum yardım ederseniz sevinirim.
Ssd: 1x 1 TB M2 ssd Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2... https://www.amazon.com.tr/dp/B09K7F5VJQ?ref=ppx_pop_mob_ap_share
Ram: 1x16GB ram https://www.itopya.com/gskill-16gb-ripjaws-s5-6000mhz-cl36-ddr5-siyah-single-kit-ram_u23998
İşlemci: https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-7600-38-ghz-32mb-onbellek-6-cekirdek-am5-5nm-tray-islemci_u24309
Anakart: https://www.itopya.com/asus-prime-a620m-k-6400mhzoc-ddr5-soket-am5-m2-hdmi-vga-matx-anakart_u23946
Psu: https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-a650bn-650w-80-plus-bronze-guc-kaynagi.html
Kasa: https://www.itopya.com/powerboost-p...iyah-mesh-panel-rgb-atx-mid-tower-kasa_u24877

ConquerorXIV

80+ Gold

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

alıyosun geçiyosun soru sormana bile gerek yok
Hocam nasıl performans kullanıyormusunuz incehesapta colorful igaame ultra Var 4070 süper ve ti süper biri 26 k biri ise 33700 onlar nasıl mesela

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam nasıl performans kullanıyormusunuz incehesapta colorful igaame ultra Var 4070 süper ve ti süper biri 26 k biri ise 33700 onlar nasıl mesela
xlr8 igameden daha iyi özellikle attığım hp de 6-9 taksit var diğer hiçbir kart da taksit yok

bende xlr8 4070ti var memnunum

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Burak
xlr8 igameden daha iyi özellikle attığım hp de 6-9 taksit var diğer hiçbir kart da taksit yok

bende xlr8 4070ti var memnunum
Hocam peki muadil ürünler arasında belirgin ne farkları var ürünün pny hiç kullanmadım normalde MSI Asus falan tercih ederim ama gereksiz pahalilar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galaxi çok ovuyorlar ama 5 para etmez yan sanayi ürünü gibi geliyor ama hiç kullanmadım tasarım olarak diyorum elbette oda güzeldir ama bana al benisi yok gibi geliyor

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam peki muadil ürünler arasında belirgin ne farkları var ürünün pny hiç kullanmadım normalde MSI Asus falan tercih ederim ama gereksiz pahalilar
kalite performans farkı yok zaten xlr8 rakibi rog oluyor. bende eskiden full msı sistem kullanıyordum dediğin gibi gerekisiz pahalanmaya başlandığından beri boykot ediyorum kendimce zaten mantıklı olanda bu anakartımda asrock ve tam f/p yani msı asus alanlar kazıklanıyor.

zxc11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ahmet Altun

Galaxi çok ovuyorlar ama 5 para etmez yan sanayi ürünü gibi geliyor ama hiç kullanmadım tasarım olarak diyorum elbette oda güzeldir ama bana al benisi yok gibi geliyor
Zotac ; pny,palit,gigabyte,gainward,colorful gibi markalardan daha iyi diye biliyorum .Yaniliyor olabilirim

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Burak
kalite performans farkı yok zaten xlr8 rakibi rog oluyor. bende eskiden full msı sistem kullanıyordum dediğin gibi gerekisiz pahalanmaya başlandığından beri boykot ediyorum kendimce zaten mantıklı olanda bu anakartımda asrock ve tam f/p yani msı asus alanlar kazıklanıyor.
Sonuçta aynı chipset kullanılıyor sadece marka ve tasarım farklı değil mi? İyimi hocam kart diğer kartlara göre yük altında derecesi nasıl serin mı yoksa ısınıyor mu ?

ConquerorXIV

80+ Gold
galax iyidir o da tercih edilir ama taksit falan yok attığım xlr8 kartı 9 taksit peşin fiyata al geç düşünme bile ben kendi kartımı tek çekim almak zorunda kalmıştım 9 taksit bedava valla kartımı satsam alırım direk

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Burak
Zotac ; pny,palit,gigabyte,gainward,colorful gibi markalardan daha iyi diye biliyorum .Yaniliyor olabilirim
Bilemiyorum testler önemli diye biliyorum

galax iyidir o da tercih edilir ama taksit falan yok attığım xlr8 kartı 9 taksit peşin fiyata al geç düşünme bile ben kendi kartımı tek çekim almak zorunda kalmıştım 9 taksit bedava valla kartımı satsam alırım direk
Hocam bir parçasını nakit karta atcan kalanı avans kullancan bir nevi yarisi baba taksit olacak çok mühim değil yani karta taksit 😅😆 sizce hangisi daha iyi olur galax mı pny mi birde paylaştığım sisteme ve kasama sığar mı ikiside

zxc11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ahmet Altun
Hocam taksit nasil yok butun sitelerde var nerdeyse,vade farkindan filan mi bahsediyorsunuz?

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam taksit nasil yok butun sitelerde var nerdeyse,vade farkindan filan mi bahsediyorsunuz?
tabi ki ondan bahsediyorum vade farkı verip alışveriş yapılır mı hiç

Top Bottom