Neler Yeni

Sistemime uygun ekran kartı öneri

ConquerorXIV

80+ Gold
Bilemiyorum testler önemli diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir parçasını nakit karta atcan kalanı avans kullancan bir nevi yarisi baba taksit olacak çok mühim değil yani karta taksit 😅😆 sizce hangisi daha iyi olur galax mı pny mi birde paylaştığım sisteme ve kasama sığar mı ikiside
kasan 33cm kart 33.2 sorun çıkmaz fana dayanır zaten böyle bir devasa kart alıp o kasada yıllarca kullanmazsın herhalde o küçük kasada şık durmaz hiçbir 4070ti veya süper iyi olmaz

Attiginiz linkte taksit seceneklerini goremedim sepette mi gozukuyor?
taksit seçeneklerine bakın hp yk kartı olana 9 taksit yk ve bonus 6 diğerleri 3 taksit vadesiz mevcut

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Burak
kasan 33cm kart 33.2 sorun çıkmaz fana dayanır zaten böyle bir devasa kart alıp o kasada yıllarca kullanmazsın herhalde o küçük kasada çık durmaz hiçbir 4070ti veya süper iyi olmaz
Yok yok değiştiririm ilerleyen aylarda kasayı idare etsin yeter 5 6 ay

kasan 33cm kart 33.2 sorun çıkmaz fana dayanır zaten böyle bir devasa kart alıp o kasada yıllarca kullanmazsın herhalde o küçük kasada çık durmaz hiçbir 4070ti veya süper iyi olmaz

taksit seçeneklerine bakın hp yk kartı olana 9 taksit yk ve bonus 6 diğerleri 3 taksit vadesiz mevcut
Peki hocam hangisi tercih edilmeli galax mı pny mi hangisinin performans daha iyi

ConquerorXIV

80+ Gold
Yok yok değiştiririm ilerleyen aylarda kasayı idare etsin yeter 5 6 ay

Peki hocam hangisi tercih edilmeli galax mı pny mi hangisinin performans daha iyi
dediğim gibi ben vade farkı vermeden taksitli xlr8 alırdım hee yok peşin 34e alacaksan takist önemli değilse sadece bu galax al bu 4 fanlı
he bide oyun veriyor tabi oynarsan

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Burak
dediğim gibi ben vade farkı vermeden taksitli xlr8 alırdım hee yok peşin 34e alacaksan takist önemli değilse sadece bu galax al bu 4 fanlı
he bide oyun veriyor tabi oynarsan

Soğutma ve performans ta fark yoksa peşin taksit önemsiz galax yada pny ama işte kararsız kaldım valla 😅😆

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir

alıyosun geçiyosun soru sormana bile gerek yok
bu varken 4070ti super almak mantıklı olur mu?

Dipnot: psuya dikkat etmemiştim o psu değiştirirsen sistemin için daha sağlıklı olur

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Burak
Hocam AMD işlemci hariç 6 yıldır kullanmıyorum dilim yandı rx570 kullanırken ne gibi farklar var vram hariç elbette ?

ConquerorXIV

80+ Gold
Soğutma ve performans ta fark yoksa peşin taksit önemsiz galax yada pny ama işte kararsız kaldım valla 😅😆
valla peşin taksit önemli bence sen nasıl yapıyorsun onu anlamadım ama galax sg olanı xlr8e fan takılmış hali olarak düşünebilirsin ama iki kartda o ısınmıyor zaten galax alırsan o fanı takmasan da olur tercih senin.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
Hocam AMD işlemci hariç 6 yıldır kullanmıyorum dilim yandı rx570 kullanırken ne gibi farklar var vram hariç elbette ?
Oyun için alacağınızı belirttiniz.Zaten tek fark gücü başka bir fark olamaz çok.Render deseydiniz tabi ki nvdı olurdu.7900xtx 4080/4080s rakibi olduğu için 4070ti super alınmaz

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Burak
Oyun için alacağınızı belirttiniz.Zaten tek fark gücü başka bir fark olamaz çok.Render deseydiniz tabi ki nvdı olurdu.7900xtx 4080/4080s rakibi olduğu için 4070ti super alınmaz
Hocam her zaman oyun için alırım PC afmf sanırım oda gelmiş AMD ekran kartlarına ateş ediyor diyorlar doğru mu? Fps konusunda peki kasama sığar mı çok ısınıyor mu kasam açık yandan soğutma büyük olduğu için cam kapanmıyor frost commender fidan dolayı ne zaman çıktı kart birde güncel bir kart mı?

ConquerorXIV

80+ Gold

Dipnot: psuya dikkat etmemiştim o psu değiştirirsen sistemin için daha sağlıklı olur
üst seviyede amd kart ben almamda önermemde hani 7700xtye kadar tamam ama üst seviye kartlarda risk bence
yani tek avantajı vram ve oyun performansı o da 4k oynanmayacağına göre

Hocam her zaman oyun için alırım PC afmf sanırım oda gelmiş AMD ekran kartlarına ateş ediyor diyorlar doğru mu? Fps konusunda peki kasama sığar mı çok ısınıyor mu kasam açık yandan soğutma büyük olduğu için cam kapanmıyor frost commender fidan dolayı ne zaman çıktı kart birde güncel bir kart mı?
bu arada sana 1 tane daha mevcut ramin aynısından lazım

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Burak
üst seviyede amd kart ben almamda önermemde hani 7700xtye kadar tamam ama üst seviye kartlarda risk bence
yani tek avantajı vram ve oyun performansı o da 4k oynanmayacağına göre

bu arada sana 1 tane daha mevcut ramin aynısından lazım
2k da oynuyorum saydığım oyunları hangi ürün alınmalı sence hocam vram de geri kalıyor rtx ama amacım sadece oyun oynamak soğutma ve performans güzel olsun yeter li yüksek fps versin yeter bana

Top Bottom