Neler Yeni

Sistemime uygun ekran kartı öneri

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Volkan
Evet ama ileriye dönük bakıyorum çünkü her zaman fps oyunları aynı zevki vermiyor. Single oyunlarda vb de takilabilirim öyle diyim o yüzden almak istiyorum
Öyleyse 7900xtx olabilir bence uzum süre kullanırsın v

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Volkan
He dogru diyorsun garanticiyim o yüzden ama hala vram de takılı kaldım 😆😅
Buda güzel kart ben alacak olsam bunu alırdım nvidia var kalbinde anlaşılan karar vermişsin sen

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
Buda güzel kart ben alacak olsam bunu alırdım nvidia var kalbinde anlaşılan karar vermişsin sen
Ya onu düşündüm ben arkadaş pny dedi oda güzel colorfulde nadirligiyle ön planda tasarımsal falan ama hala kararsızım AMD mı yoksa Nvidia mı diye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia da galax pny colorful aklımda direk AMD de tek zaten sapphire 7900xtx aklımda kararsızım ama işte biri 16 GB vram diğeri 24 GB vram fiyatlar yakın ama 4070 ti süper den çok daha iyi 7900xtx elbette ama işte dlss falan filan cezbediyor kararsız kalıyorum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Volkan
Ya onu düşündüm ben arkadaş pny dedi oda güzel colorfulde nadirligiyle ön planda tasarımsal falan ama hala kararsızım AMD mı yoksa Nvidia mı diye
Şahsen alacak olsam 7900xtx alırdım ha ama
4070ti süper alacak olsam igame alırdım
Birde wattman vs korkuyorsan psu kaliteli olursa ramde anakart ile uyumlu ise sorun olmaz bende çok çektim yinede rx 6700 aldım 1 olacak hiç sorun yaşamadım şuana kadar ne alt tab atarken siyah olması nede başka bir sorum

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
Ssd: 1x 1 TB M2 ssd Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2... https://www.amazon.com.tr/dp/B09K7F5VJQ?ref=ppx_pop_mob_ap_share
Ram: 1x16GB ram https://www.itopya.com/gskill-16gb-ripjaws-s5-6000mhz-cl36-ddr5-siyah-single-kit-ram_u23998
İşlemci: https://www.itopya.com/amd-ryzen-5-7600-38-ghz-32mb-onbellek-6-cekirdek-am5-5nm-tray-islemci_u24309
Anakart: https://www.itopya.com/asus-prime-a620m-k-6400mhzoc-ddr5-soket-am5-m2-hdmi-vga-matx-anakart_u23946
Psu: https://www.vatanbilgisayar.com/msi-mag-a650bn-650w-80-plus-bronze-guc-kaynagi.html
Kasa: https://www.itopya.com/powerboost-p...iyah-mesh-panel-rgb-atx-mid-tower-kasa_u24877
Şahsen alacak olsam 7900xtx alırdım ha ama
4070ti süper alacak olsam igame alırdım
Birde wattman vs korkuyorsan psu kaliteli olursa ramde anakart ile uyumlu ise sorun olmaz bende çok çektim yinede rx 6700 aldım 1 olacak hiç sorun yaşamadım şuana kadar ne alt tab atarken siyah olması nede başka bir sorum
Sistem benim bu uyumlu olmayacağını düşünmüyorum 650 watt gayet yeter AMD ve Nvidia için öç yapmıyorum ben gerek duymadığım için

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Volkan

Nvidia da galax pny colorful aklımda direk AMD de tek zaten sapphire 7900xtx aklımda kararsızım ama işte biri 16 GB vram diğeri 24 GB vram fiyatlar yakın ama 4070 ti süper den çok daha iyi 7900xtx elbette ama işte dlss falan filan cezbediyor kararsız kalıyorum
ilerde olurda vram kullanımı artarsa amd avantajlı olur şuan da avantajlı zaten de

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak
ilerde olurda vram kullanımı artarsa amd avantajlı olur şuan da avantajlı zaten de
Evet ama dlss açtın mı oyunda sağlı sollu tokat geliyor AMD ye 🥲 fps olarak tabii ama çok iyi vram de

Hocam siz ne kullanıyorsunuz yada benim yerimde olsaydınız hangisini alırdınız

Sizde ne var hocam birde benim yerimde olsanız hangisini alırdınız

rtx 5000 serisini bekle o zaman o çıkarsa daha uygun olur veya 5070 falan alırsın

sadece 4k da tokat değil geçiyor denir anca
Hocam sizde 4070 ti super mi vardı birde benim yerimde siz olsanız hangisini alırdınız

Son düzenleme:

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
Evet ama dlss açtın mı oyunda sağlı sollu tokat geliyor AMD ye 🥲 fps olarak tabii ama çok iyi vram de

Hocam sizde 4070 ti super mi vardı birde benim yerimde siz olsanız hangisini alırdınız
Açıkçası 7900xtx alırdım fakat psu değişilmeli

drakathx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
Burak

ConquerorXIV

80+ Gold

Xlr8 4070ti var dediğim xlr8 4070ti super al gec

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
Oc yapmaz isem yetiyor gene diye biliyorum hocam yanlış mı biliyorum acaba

İncelemelere baktım 600 yetmeyebilir belki ama 650 üstü tavsiye ediyoruz demişler
markası kaliteli değil

Top Bottom