Neler Yeni

Sistemimi Nasıl Update Etmeliyim???

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,575
İsim
Murat Orhan
Yani iyi diyomda ben biraz şey kafasındayım eğer orta segment bir işlemci işimi görüyorsa neden alabildigim en üstü alayımki yani biraz o kafadayım yani 32K bütçem var diye illa o fiyat olması gerekmiyor eğer 20-25K'da işimi görüyosa iyi sonuçta zaten seneye üniversiteye gideceğim için loptop vs. Alcam mecbur başka şehre falan çıkarsam çok kulanmam ozamanda PC'yi zaten 4 sene üniden sonrada teknoloji baya ilerler ve yeni işe başlar mükemmel bı sistem alırım o zaman diye düşünüyorum şuanlık sadece işlerime yetecek rahatça kullanıp oyun oynayabileceğim yazılım ve Aİ islerimi görecek bir PC arıyom öyle düsün
O halde DDR5'e hiç geçmeyip işlemciyi de değiştirmeyip PSU Ekran kartı ve attığım şekilde monitör klavye ve mouse almak daha mantıklı olacaktır

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmetcan İvrendi
TKL'de de %65 klavyelerde de yön tuşları var hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye mouse ve monitör bu şekilde olabilir. Ekran kartını 2. el alsak ve psudan kıssak bile fark kapanıyor neredeyse. Klavye ve mouse'a zaten söyleyecek bir şey yok canavar gibi iki ürün de. Monitör de güzel.
Klavye ve mouse iyi güzelde attığın siteler pek güvenilir gelmedi bana açıkçası ilk kez isimlerini duydum bı sorun olsa garanti vs. Uraşdur olsun istemiyom.

-Monitörde yükseklik ayarı ve özellikle Pivot'da olmalı yazılım için

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Ertuğrul Bolat
Parça Parça toplamak her zaman daha pahalı olur.Elinizdeki sistemi satıp hazır sistem alabilirsiniz.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmetcan İvrendi
O halde DDR5'e hiç geçmeyip işlemciyi de değiştirmeyip PSU Ekran kartı ve attığım şekilde monitör klavye ve mouse almak daha mantıklı olacaktır
Bende öyle düşünüyodum zaten ya Psu +Ekran Kartı + belki daha sağlam marka Ram + Monitör +Klavye +mouse+ 512gb SSD (belki)

-Yada bu PC'yi Satıp Sıfır DDR4 veya Uygun fiyatlı 25K civarı ortalama DDR5 PC diye düsünmüstüm

Bu ikisi arasında kalmıştım

Parça Parça toplamak her zaman daha pahalı olur.Elinizdeki sistemi satıp hazır sistem alabilirsiniz.
İşte dediğim gibi oda Seçimlerim arasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,575
İsim
Murat Orhan
Alakası yok. Parça parça toplamak çoğu zaman daha iyi sistemler çıkartıyor hocam.

Bende öyle düşünüyodum zaten ya Psu +Ekran Kartı + belki daha sağlam marka Ram + Monitör +Klavye +mouse+ 512gb SSD (belki)

-Yada bu PC'yi Satıp Sıfır DDR4 veya Uygun fiyatlı 25K civarı ortalama DDR5 PC diye düsünmüstüm

Bu ikisi arasında kalmıştım

İşte dediğim gibi oda Seçimlerim arasında
Komple satıp yeni sete geçmenin manası yok. Sağlam rame de gerek yok zaten raminiz 3200 mhz soğutucunun çok bir artısı olmaz size. PSU olarak highpower 700w gold psu 2300 TL Ekran kartı olarak 4060ti colorful 13000 TL yeterli olacaktır.

Top Bottom