Neler Yeni

Sivas'ta calisthenics yapan arkadaş arıyorum

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Calissthenics nedir ? Diğer spor türlerinden farkı ne ? Biraz bilgi versende bilgilensek. Ayrıca Türkçe adı yok mu bu sporun.

Zeth

80+ Bronze
Calissthenics yapan kişileri bulmak zor. Zaten Türkiye'de belli başlı calisthenics salonları var onun dışında yok. Bulman zor olur hele de sivasta.

calisthenics salonu mu varmış ben garibanlıktan sokaklarda çalışıyorlar diye biliyordum.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Calissthenics nedir ? Diğer spor türlerinden farkı ne ? Biraz bilgi versende bilgilensek. Ayrıca Türkçe adı yok mu bu sporun.
Vücut ağırlığın ile yapıyorsun biraz da jimnastik var içinde parklarda falan denk gelirsin belki

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1

calisthenics salonu mu varmış ben garibanlıktan sokaklarda çalışıyorlar diye biliyordum.​

Mesaj otomatik birleştirildi:

Vücut ağırlığın ile yapıyorsun biraz da jimnastik var içinde parklarda falan denk gelirsin belki
Sokakta acayip bir şekilde ordan ora atlayan takla atan kişilerin yaptığı spormuş iyiymiş. Videolarda izlerken bende heveslenirdim.

Zeth

80+ Bronze
Sokakta acayip bir şekilde ordan ora atlayan takla atan kişilerin yaptığı spormuş iyiymiş. Videolarda izlerken bende heveslenirdim.
Vücut geliştirme ile belli bir altyapı yapıldıktan sonra geçilmesi taraftarıyım yoksa birkaç amuda kalkma denemesi ve kasılma, kramp vb. den sonra hevesin kaybolur.

Top Bottom