Neler Yeni

Siyaset konusundaki görüşleriniz ?

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
HDP kime veriyorsa ona vermem.

ÆMRE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
İsim
NoOb_GaMeR
Son düzenleme:

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Akp ve mhp hariç her parti :d

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Akp, mhp, hdp, deva, gelecek hariç hepsi olabilir yakın olduklarım CHP ve Memleket Partisi. Muharrem İnce'yi beğeniyorum, Mansur Yavaş'ı beğeniyorum, Ekrem İmamoğlu'nu beğeniyorum (HDP'ye karşı tutumunu beğenmiyorum fakat yaptığı icraatleri beğeniyorum, geçenlerde E-spor merkezi açtılar bisiklet yollarını çoğalttılar yeşillendirme çalışmalarını beğendim tüm zorluklara rağmen bir şeyler yapmaya çalışıyor çok karalanıyorlar.). Bunların haricinde Erdoğan'ı eskiden severdim 2016-2017'ye kadar fakat sonrasında gerçekleri görmeye başladım zaten yaşım o sıralar 12-13'dü araştırınca tüm gerçekleri gördüm bize hep Atatürk'ü müslümanları öldürürdü, islama inananları atardı falan diye anlatmışlardı ama sonrasında elimin altına internet geçince her şeyi araştırdım ve Erdoğan'ı sevmemeye başladım

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Binali vıydıvm

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,866
İsim
Okan Aslantaș

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
"bize hep Atatürk'ü müslümanları öldürürdü, islama inananları atardı falan diye anlatmışlardı"
@Eren Eser

Kim öyle anlattı hocam

G.P.U

80+ Silver
Neden sadece hedef Erdoğan? Niye yanlışları söylemek yerine sadece "Erdoğan gitsin" diyorsunuz? Çözemediğimden soruyorum.
Yanlışları yapan zaten " Recai tahir aydoğan" zaten kendisi yanlış yanlışın kaynağını kaldırirsak yanlış kalmaz dimi 🙂

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
"bize hep Atatürk'ü müslümanları öldürürdü, islama inananları atardı falan diye anlatmışlardı"
@Eren Eser

Kim öyle anlattı hocam
derslerde okuduğum okulda herkes sevmiyordu bana onlar aşılanıyordu ben de o yüzden hiç sevmiyordum

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
derslerde okuduğum okulda herkes sevmiyordu bana onlar aşılanıyordu ben de o yüzden hiç sevmiyordum
hocam aynı yerde mi okuyoruz? Bence tam tersi ink. dersinde ilah gibi gösteriyorlar Atatürk'Ü ve diğer komutanları siliyorlar.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
hocam aynı yerde mi okuyoruz? Bence tam tersi ink. dersinde ilah gibi gösteriyorlar Atatürk'Ü ve diğer komutanları siliyorlar.
İmam hatipte okudum ondan olabilir siyasetin okula girdiği bir yerlerdir. Öyle ki derslerde ak parti mitingine götürüyorlardı kek yersiniz falan diye

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
A

Emin ol ekonomi 2023'te düzelirse oy vermem diyenlerin çoğu tekrar RTE'ye oy verecek. Ya da tam tersi ekonomi kötü olup tek geçimini iktidarın verdiği yardımdan geçinen insanlar kazandıracak. AKP'nin yapamadığı şey dijital iletişime ayak uydurmamak.
Hocam valla çok doğru konuşuyorsunuz.
RTE açıklamalarında gençlerle aramızı bozmaya çalışıyorlar gibi açıklamalar yapıyor.
Kılıçdaroğlu , Mansur Yavaş falan herkes Twitch yayınlarında gençlerle muhabbet vb ediyor. Oy topluyorlar

Eğitim desek zaten yok , bu sene de katledildi. Türkiye'nin çok köklü değişiklikler yapması lazım. Gençler için bilgisayar parçalarında falan vergi düşürülürse çoğu kişi memnun kalır diye düşünüyorum.

Erdoğan gitsin kim gelirse gelsin diyen kişiler zaten Sosyal Medya'da gördükleri herşeye inanan tipler. Ha bazı kişiler çoğunluk bunu paylaşıyorsa doğrudur diye de inanıyor ama genel olarak kasıtlı yapılıyor

Son düzenleme:
Top Bottom