Neler Yeni

Çözüldü✓ Sizce Bu Sistem Nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin SAKLI
Hocam bence 850 w almak yerine 700 w lik bu güç kaynağını alabilrsiniz. Rush markası ne marka diye korkmayın. Çok kaliteli bir markadır. ben baya araştırdım.
850wPSU seçmemin nedeni ekran kartı içindi ama 700w yeter diyorsanız bakarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammed Musab TAYÇU
ya da isterseniz aynı sitenin 800 w güç kaynağı var. bence 800 w tam yeterli olur. Rush markası kalitelidir. siz gene rush markasının 800 w güç kaynağını tercih edin derim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

özür dilerim 750 w güç kaynağını demek istedim. bir an 800 w sandım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin SAKLI
Hocam bence 850 w almak yerine 700 w lik bu güç kaynağını alabilrsiniz. Rush markası ne marka diye korkmayın. Çok kaliteli bir markadır. ben baya araştırdım.
Hocam ben ekran kartı için 850wPSU İstiyordum hem benim seçtiğim 80plusGold olduğu için seçtim sizin dediğiniz 700w Ve 80plusBronze pek karar veremedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammed Musab TAYÇU
rush Markasının 800w Değil en fazla 750w luk psuları var hocam 800w varsada bulamadım link atabilirmisiniz?
Hocam az önce dediğim gibi karıştırmışım . Adamların en fazla 750 w güç kaynağı bulunuyor. bence güç kaynağını boşverin 850 w mükemmel. sadece eğer paranız varsa sıvı soğutucu alabilirsiniz. sıvı soğutucu her zaman daha iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin SAKLI
Hocam az önce dediğim gibi karıştırmışım . Adamların en fazla 750 w güç kaynağı bulunuyor. bence güç kaynağını boşverin 850 w mükemmel. sadece eğer paranız varsa sıvı soğutucu alabilirsiniz. sıvı soğutucu her zaman daha iyidir
Tamamdır hocam saolun ilginiz için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Muhammed Musab TAYÇU
Kasanın özelliklerinde ekran kartı uzunluğu diye yazması lazım

hocam birde ekran kartını kasaya sığıp sığamayacağını nerden anlayacağım?
Dostum. kasanın vga uzunluğu max 305 mm. Ancak ektran kartınızın uzunluğu yanlış bakmadıyasam 322 mm. yani sığmayacak

hocam birde ekran kartını kasaya sığıp sığamayacağını nerden anlayacağım?
Hocam sişze bu kasayı buldum 1100 lralık. max vga uzunluğu 240 mm. Yani ekran kartınız rahatlıkla sığacak

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Metin SAKLI
Kasanın özelliklerinde ekran kartı uzunluğu diye yazması lazım

Dostum. kasanın vga uzunluğu max 305 mm. Ancak ektran kartınızın uzunluğu yanlış bakmadıyasam 322 mm. yani sığmayacak

Hocam sişze bu kasayı buldum 1100 lralık. max vga uzunluğu 240 mm. Yani ekran kartınız rahatlıkla sığacak

hocam benim tercih ettiğim kasa modeli rainbow ya da rgb renkli , en az 4 fanlı, temperli camlı ve mesh ızgaralı olmalı.Bu özelliklere bakarak önerebilir misiniz? acaba?

Son düzenleme:

Bugrally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Buğra Arslan
oyun için toplanıyorsa 32gb ram gereksiz ve sıvı soğutma yerine kule tipi bi soğutma işinizi görecektir
Katılmıyorum. Günümüzde çıkmış birçok oyun artık 11-12 gb ram kullanmaya başladı bile ve birçok yeni nesil oyun minimum sistem gereksinimlerine 16'yı yazıyor. Benim arkadaşa tavsiyem tek modül 16 gb alıp eline para geçtiğinde ilk fırsatta 32'ye yükseltmesi olur bu pozisyonda. Tabii ki 16 da idare eder ama 32 gb'a gereksiz demek yanlış.

omer_34

80+ Silver
Katılmıyorum. Günümüzde çıkmış birçok oyun artık 11-12 gb ram kullanmaya başladı bile ve birçok yeni nesil oyun minimum sistem gereksinimlerine 16'yı yazıyor. Benim arkadaşa tavsiyem tek modül 16 gb alıp eline para geçtiğinde ilk fırsatta 32'ye yükseltmesi olur bu pozisyonda. Tabii ki 16 da idare eder ama 32 gb'a gereksiz demek yanlış.
attığım testleri izlerseniz anlayabilirsiniz 16gb günümüzde yeterli ve arkadaş bütçe konusunda nereden kısabilirim diye sormuş bu nedenle gereksiz dedim yoksa 32gb yapmanın kimseye bi zararı olmaz. ayrıca sonradan 2x8gb eklemek de mümkün bu yüzden bi sorun göremedim.( eğer 2x16 4x8gb dan daha verimliyse bilemiyorum)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,444
Üyeler
149,384
Son üye
vecaca
Top Bottom