Neler Yeni

SİZCE HANGİ PSUYU ALMALIYIM?

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Ya bi git Allah aşkına.GERCEKTEN SENDE BİR ŞEYLER VAR.
YA NİYE CORSAİR VS SHARKOON DİYOSUN LA NİYEEEE
BEN DEDİM ZATEN CORSAİR MARKA OLARAK DAHA İYİ DİYE
Ama ss Cool Zero ezer senin attığın MODELİ(MARKAYİ DEĞİL BAK MODELİ)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Git la başka konuya git.Asil pcden anlamayan sensin
Tamam abisi sen bir köyüne git sharkon fiyat performans psu olduğunu daha öğrenememiş millete akıl veriyor 😂

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
hocam bakın bencede corsair daha iyi ama sharkonda benim attığım hem seninkinden daha iyi hemde daha fp

Tamam abisi sen bir köyüne git sharkon fiyat performans psu olduğunu daha öğrenememiş millete akıl veriyor 😂
hocam üst seviyeleride var

MYSTIC

80+ Silver
LAN Bİ GİT!KUFUR ETTİRDİN BANA ARTIK.Fiyat performans nedir daha onu bilmiyorsun.Ben söyleyeyim:"Fiyatını en çok hak eden" demektir.Yuru git başka konuya.Cidden git ya bı.Ugrasamam senin gibi biriyle.

hocam bakın bencede corsair daha iyi ama sharkonda benim attığım hem seninkinden daha iyi hemde daha fp

Evet var.Ve arkadaş f/p'nin anlamını bilmiyor.Bosuna uğraşma kardeşim.Onceki seçimin için teşekkür ederim.Zaten onu alacaktım ama fiyatı arttığı için tekrardan sorayım dedim.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert

Zaten aksini yazmıyorum bende corsiar daha iyi diyorum model olarak demiyorum gold modelini attığınız için diyorum madem kıyas var corsairde de gold serisini öne çıkınca anlayacaksınız arkadaş sharkona üye galiba ?

MYSTIC

80+ Silver
Kanka sana bilgiyi kim verdi bilmiyorum ama corsair psu da en iyi marka modelleri üretir veriler de öyle gösteriyor stabilite anlamında sharkon kötü marka olmaya bilir ama pc si güzel olan insnaların sharkon kullandığını gördün mü bence görmedin :)

Kalite açısından corsair daha iyi diyorum zaten . Arkadaşım corsair ile sharkonu bir tutan insanda ne bileyim
Daha önce hiç pcsi güzel birini görmemiştim.Az önce gördüm.Bak @eyer25pro arkadaşımızın imazsına ne yazıyor?3080,5700X vs. var.PSU'su ne?Sharkoon ss cool zero 850W.NOLDU LAN?HA?Abisi mabisi diyip duruyodun.Ne oldu abisi?

Zaten aksini yazmıyorum bende corsiar daha iyi diyorum model olarak demiyorum gold modelini attığınız için diyorum madem kıyas var corsairde de gold serisini öne çıkınca anlayacaksınız arkadaş sharkona üye galiba ?
Ya corsairin goldu öne çıksın tamam ezer kabulüm.AMA FİYATI?ÇOK DAHA PAHALIDIR.

nifak

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
Eren
Attıkların arasında evga veya high power ı alırım ben olsam.

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
Daha önce hiç pcsi güzel birini görmemiştim.Az önce gördüm.Bak @eyer25pro arkadaşımızın imazsına ne yazıyor?3080,5700X vs. var.PSU'su ne?Sharkoon ss cool zero 850W.NOLDU LAN?HA?Abisi mabisi diyip duruyodun.Ne oldu abisi?

Ya corsairin goldu öne çıksın tamam ezer kabulüm.AMA FİYATI?ÇOK DAHA PAHALIDIR.
hocam çok teşekkür ederim bence arkadaş fanboyluk yapıyo

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

of Beauty and Rage

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kanka sana bilgiyi kim verdi bilmiyorum ama corsair psu da en iyi marka modelleri üretir

Bu bilgiyi sana kim verdi bilmiyorum ama, Corsair bir PSU "ureticisi" degil. PSU "dagiticisi", PSU'larini cogunlukla CWT gibi diger ureticilere yaptiriyor. Uretici uniteye gore degisebiliyor tabii. Yani Corsair'in unitedeki kaliteye etkisi falan hikayeden ibaret :)

Asil soruya gelirsek, kesinlikle alinmaz su fiyatiyla. 850W'liga "belki" etiketi yapistirabilirim sanirim, ama su fiyatla sunu almak cok daha mantikli olacaktir:

MYSTIC

80+ Silver
Bu bilgiyi sana kim verdi bilmiyorum ama, Corsair bir PSU "ureticisi" degil. PSU "dagiticisi", PSU'larini cogunlukla CWT gibi diger ureticilere yaptiriyor. Uretici uniteye gore degisebiliyor tabii.

Asil soruya gelirsek, kesinlikle alinmaz su fiyatiyla. 850W'liga "belki" etiketi yapistirabilirim sanirim, ama su fiyatla sunu almak cok daha mantikli olacaktir:

Peki hocam daha uyguna bir şeyler yok mu?80+ Gold'dan veya full modüler özellikten vazgeçebilirim.Butce konusunda çok sıkıntı olacağını sanmıyorum ama olabildiğince ucuz olmasını istiyorum.

Top Bottom