Neler Yeni

Sizce RTX 5080 - RTX 4090 gücünde olabilirmi ?

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
mehmet ali oğuz
Aman hocam kaldıraç felan bize ters :p

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Kaldıraçlıya çok yaklaşmıyorum ben daha uzun vadeciyim yabancı borsalarda da uzun vade düşünüyorum
Uzun vadede 2x kaldıraç riski yok özellikle Nvidia tarafında neredeyse hiç yok çünkü - bakiye olman için Nvidia binasına uçak filan çarpması lazım 😁 zaten bölünmeden sonra 120 dolarken 2x açarsan 70 dolar seviyesinde - bakiye olursun ama güzel yanı sonradan takviye ile o - olma riskini 30 dolara kadar düşürürsün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aman hocam kaldıraç felan bize ters :p
Takip edersen getirisi çok ve 2x kaldıraç riski yok gibi bir şey :) nvida yüzde 50 çakılması lazım - bakiye olmak için

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Uzun vadede 2x kaldıraç riski yok özellikle Nvidia tarafında neredeyse hiç yok çünkü - bakiye olman için Nvidia binasına uçak filan çarpması lazım 😁 zaten bölünmeden sonra 120 dolarken 2x açarsan 70 dolar seviyesinde - bakiye olursun ama güzel yanı sonradan takviye ile o - olma riskini 30 dolara kadar düşürürsün.

Takip edersen getirisi çok ve 2x kaldıraç riski yok gibi bir şey :) nvida yüzde 50 çakılması lazım - bakiye olmak için
Nvidia istisna,nvidiada zaten kaldıraçlının kralı yapılırda borsa istanbul ve nvidia gibi istisnalar harici hiç bulaşmam şahsen

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
mehmet ali oğuz

Yatırım tavsiyesi değildir ehehheh :D

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
Hissesilerini de alıyorum iyi kazandiracak
Midas üzerinden yatırım yapılır dimi ? yoksa bankadan felan mı yatırım yapmak lazım hisseye

Hocam boşverin 5080 i 5090 ı gelin warframe indeks atalım :D

şaka bir yana 50 serisi baya güçlü olucak gibi
rtx 5090 çıksa bile warframe her zaman çökücek. :D ve 200fps üstü vermiycek + oyunda troll skil shot kullandıgında 20fps garanti. rdr2 8k ultra grafikleri kadar yiyio oyun

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Midas üzerinden yatırım yapılır dimi ? yoksa bankadan felan mı yatırım yapmak lazım hisseye

rtx 5090 çıksa bile warframe her zaman çökücek. :D ve 200fps üstü vermiycek + oyunda troll skil shot kullandıgında 20fps garanti. rdr2 8k ultra grafikleri kadar yiyio oyun
Midas da kaldıraç yok ben Gedik yatırım ya da garanti trader kullanacagim

Top Bottom