Neler Yeni

Sizce RTX 5080 - RTX 4090 gücünde olabilirmi ?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Bende almayı düşünüyorumda 1200 dolar hissesi :(
Coinden az biraz para vurursam nvidia hissesi alıcam
Bölünecek zaten 1 hisseye 9 hisse verecek ben şimdiden ufak ufak toplayacagim son çeyrek bilanço gelmeden

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
mehmet ali oğuz
Bölünsün kenarda var 3-5 alırım onla
Valla mantıklı yatırım amd ve nvdia hisse alsak TRborsalarından daha karlı olur uzun vadede sanırsam pek anlamıyorum ama çevremdeki borsacı arkadaşlar pek iyi karşılamıyor Tr yi :(

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Hisse başı gene 3.5k oluyor nerdeyse üzücü :(
En son birine dedim amd hissesi cacık olmaz Nvidia şuan yapay zekada piyasadan en büyük pastayı yiyecek dedim ve dediğim de çıkıyor şuan 1200 dolar ve AMD yerinde sayıyor 🗿 3 trilyon dolara ulaşan 3.cü şirket olması da cabasi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr
En son birine dedim amd hissesi cacık olmaz Nvidia şuan yapay zekada piyasadan en büyük pastayı yiyecek dedim ve dediğim de çıkıyor şuan 1200 dolar ve AMD yerinde sayıyor 🗿 3 trilyon dolara ulaşan 3.cü şirket olması da cabasi
Benim baktığım zamana göre amd de 2.5x yapmış tabi nvidia 6x yapmış orası ayrı :D

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Benim baktığım zamana göre amd de 2.5x yapmış tabi nvidia 6x yapmış orası ayrı :D
Amd stabil yükseliş yapacak çünkü domine edecek bir geliri ve yatırımı yok bu yüzden ufak ufak yükseliş yapar ama Nvidia ilkleri yapıyor şuan ve piyasada domine etkisi yaratıyor buda onu aniden 2x sıçramalar yaptırıyor ki şuan ki hisse fiyatından anlarsın:) Elon musk ve Tesla da Nvidia ile çalışıyor şuan ve yeni Al çipleri sipariş verecek

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Amd stabil yükseliş yapacak çünkü domine edecek bir geliri ve yatırımı yok bu yüzden ufak ufak yükseliş yapar ama Nvidia ilkleri yapıyor şuan ve piyasada domine etkisi yaratıyor buda onu aniden 2x sıçramalar yaptırıyor ki şuan ki hisse fiyatından anlarsın:) Elon musk ve Tesla da Nvidia ile çalışıyor şuan ve yeni Al çipleri sipariş verecek
Zaten durum o daha arkadaşa nvidia 180-200 dolarken demiştim bu hisse çok yükselicek diye de Öğrenci olduğumuzdan paramız yoktu (hala yok liseyi bitiriyorum) borsa istanbuldan 3-5 kazancım oldu işte onlarda hissede duruyor hala

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,511
İsim
Selim
Zaten durum o daha arkadaşa nvidia 180-200 dolarken demiştim bu hisse çok yükselicek diye de Öğrenci olduğumuzdan paramız yoktu (hala yok liseyi bitiriyorum) borsa istanbuldan 3-5 kazancım oldu işte onlarda hissede duruyor hala
Ben de ykb hissesi deyim oradan çıkacağım yabancı borsa da kaldıraçli işlem yapacağım Nvidia hissesine 2x kaldıraç açsam zaten yeterli
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son 4090 cayır cayır yanıyor diyorlardı acaba 5000 serisindede aynı muhabbet döner mi?
Hatalı kablo üretiminden kaynaklı bir sorunda çözüleli baya oldu ama şimdi ki çıkacak olan kartlar 2x fanli ama daha komplike olacak diyorlar

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,967
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben de ykb hissesi deyim oradan çıkacağım yabancı borsa da kaldıraçli işlem yapacağım Nvidia hissesine 2x kaldıraç açsam zaten yeterli
Kaldıraçlıya çok yaklaşmıyorum ben daha uzun vadeciyim yabancı borsalarda da uzun vade düşünüyorum

Top Bottom