Neler Yeni

Sizce telefon almalı mıyım?

Lorfselo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yusuf
(+) yani alınabilir özellikleri, (-) yani gereksiz özellikleri (?) düşüncesiz kaldım adında bir tablo oluştur. İhtiyaçlarını yada ürün özellikerlini + - şekliden ayrıştır ve öyle ürün al.
genelde pc başındayım youtube alo mesajlaşmak için kullanıyorum telefonu ama işte hayatta alt tarafı bir telefon alacağız ne kadar düşünüyoruz ülkenin hali iyi değil...

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
genelde pc başındayım youtube alo mesajlaşmak için kullanıyorum telefonu ama işte hayatta alt tarafı bir telefon alacağız ne kadar düşünüyoruz ülkenin hali iyi değil...
hisse felan al veya altın

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
C.S.
Eğer karasızsan, ihtiyacın yok demektir. Note 8 halen daha güzel bir cihaz. Eskinin amiral gemileri, şimdikilerin orta üst sınıfı kadar performans verir. Geçeceğin telefonlar, seni hayal kırıklığına uğratabilir çünkü arada aşırı bir fark görmeyeceksin.

O paraya mesela ipad alabilirsin. Hem oyun falan oynarsın,video izlersin. Yine samsung tab s8 ultra alırsın. Canavar gibi cihaz.

SametBuYav

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
cancan
İlgilendiği Kategoriler
Akıllı Telefon
elimde note 8 var (samsung) işimi görüyor ama ne zaman bozulacağı belli değil telefon alsam mı diyorum almazsam yazın sonunda elimde 25k para olabilir ne yapayım?
Bana kalırsa iphone bir cihaz alın yazın sonunda 25 k olursa apple cihazı satıp misal ip 13 128 gb alabilirsiniz

Lorfselo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Yusuf
Eğer karasızsan, ihtiyacın yok demektir. Note 8 halen daha güzel bir cihaz. Eskinin amiral gemileri, şimdikilerin orta üst sınıfı kadar performans verir. Geçeceğin telefonlar, seni hayal kırıklığına uğratabilir çünkü arada aşırı bir fark görmeyeceksin.

O paraya mesela ipad alabilirsin. Hem oyun falan oynarsın,video izlersin. Yine samsung tab s8 ultra alırsın. Canavar gibi cihaz.
evet ihtiyacım yok ama insan işte istiyor...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
996,631
Üyeler
157,719
Son üye
speedykast
Top Bottom