Neler Yeni

Sizin de Canınız Sıkılıyor mu?

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
Yapacak doğru dürüst bir şeyler bulamıyorum. Hayallerimiz var ama ya henüz imkan yok ya da olması çok zor şeyler. Ya da içimizdeki isteksizlik yapmamızı engelliyor.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu sebepsiz?

Sosyal medya mı açsam? Açsam da neyimize yarayacak? Ne atacağım? Attığım şeyler kimin umrunda olacak? Milletin attığı benim niye umrunda olsun?
Nedir bu düzenin amacı?
Aklımda deli sorular.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu?

xragu

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
Fenasi Kerim durmaz
Sosyal medya hakkında aynı düşünüyorum gereksiz kullanmıyorum evet canım sıkıldığı zamanlar oluyo ama gym üni sınavına hazırlık bir hedefim var o yüzden zaman akıp gidiyo şuanlık.

Sagopa Kajmer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Selim Kozan
Yapacak doğru dürüst bir şeyler bulamıyorum. Hayallerimiz var ama ya henüz imkan yok ya da olması çok zor şeyler. Ya da içimizdeki isteksizlik yapmamızı engelliyor.

Sosyal medya mı açsam? Açsam da neyimize yarayacak? Ne atacağım? Attığım şeyler kimin umrunda olacak? Milletin attığı benim niye umrunda olsun?
Nedir bu düzenin amacı?
Aklımda deli sorular.

Valla duygularımı nötralize etmeye başladım bişey hissetmeyip ruhsuz gibi yaşamak istiyorum mutlu olamıyoruz bari mutsuzda olmayalım

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mustafa00
Hocam aynı şekilde çok sıkılıyor yazdıklarınızla aynı şeyi yaşıyorum
Bu sıkılmaya bir çözüm bulamadım hocam

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam aynı şekilde çok sıkılıyor yazdıklarınızla aynı şeyi yaşıyorum
Bu sıkılmaya bir çözüm bulamadım hocam
Eskiden yapmayı sevdiğim şeyleri yapıyorum ama onlar bile eski tadında değil. Belki eskiden küçük olduğumuz için güzel geliyordu. Ya da şu an zaten olacak şeyi bildiğimiz için bir his uyandırmıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir hayal listesi yapasım var. En küçük en basit hayalden tut en zor en karmaşık olana kadar.
Sonra yapabileceğimi yapmaya çalışmak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mustafa00
Eskiden yapmayı sevdiğim şeyleri yapıyorum ama onlar bile eski tadında değil. Belki eskiden küçük olduğumuz için güzel geliyordu. Ya da şu an zaten olacak şeyi bildiğimiz için bir his uyandırmıyor.
Hocam küçükken çizgi film vs izlemek bizim için pahabiçilemez di şimdi 7 den 70 e hepsini hizlesekde gram tat vermiyor ama olaya farklı bir şekilde bakarsak Hocam dolaylı yoldan yine ekonominin bir sonucu olarak da çıkıyor mutsuzluk en ufak hobilerin maliyeti bile ne kadarı buluyor Hocam vazgeçmek zorunda kalıyoruz çoğu şeyden buda aşırı derecede etkili mutlu olmak çok zor hocam bu ülkede mutlu olmak için birşeyler yapmak gerekir fakat bir şey yapmak içinde yine çoğunlukla para gerekir

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
Hocam küçükken çizgi film vs izlemek bizim için pahabiçilemez di şimdi 7 den 70 e hepsini hizlesekde gram tat vermiyor ama olaya farklı bir şekilde bakarsak Hocam dolaylı yoldan yine ekonominin bir sonucu olarak da çıkıyor mutsuzluk en ufak hobilerin maliyeti bile ne kadarı buluyor Hocam vazgeçmek zorunda kalıyoruz çoğu şeyden buda aşırı derecede etkili
O ayrı bir konu zaten. Çoğu şeyi yapmak için bütçe gerekli. Bir de o parayı verip bu kadar parayı vermeye gerek var mıydı diye düşünmekten yaptığın şeyden zevk mi alabileceksin.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ayy aynı ben. Bir Discord a giriyorum. Bir foruma giriyorum. Sonra pc ye oturuyorum oyun oynamak için oyun ikonu bana bakıyor ben ona bakıyorum. Öff.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
En iyisi uzunca bir hayal listesi yapıp bir yerden başlamak. Örneğin bazı hayallerim:
->Yolculuk yaparken hep tepede gördüğüm o yalnız ağacın yanına yeni birkaç ağaç dikmek.
-> Dinlemek istediğim tüm albümleri sıra ile dinlemek.
-> Yazdığım ve hala eksik kalan şarkılarımı düzenleyip kimse ulaşmasa bile, kimse anlamasa bile bir hatıra bırakmak.
-> Arayamadığım eski arkadaşlarımı aramak.
-> Gidemediğim, göremediğim memleketimin yerlerine gitmek, görmek.
-> İzlemediğim dizi/film/çizgi film/anime izlemek.
.
.
.

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,242
İsim
Oozdmrsm

Nedir bu düzenin amacı?
Aklımda deli sorular.

hocam yaş kaç bu arada. Ben şuan Yks sürecinde olduğum için çok sıkılamıyorum :D eğer daha yks sürecine varsa doğa ile ilgili hobi edinebilirsin. Bu senin sıkılmanı bi nebze önler.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Fatih
hoca tribi çekmekten sıkılmaya zamanım bile olmuyor, hayatımı mahvediyorlar

Top Bottom