Neler Yeni

Sizin de Canınız Sıkılıyor mu?

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
hocam yaş kaç bu arada. Ben şuan Yks sürecinde olduğum için çok sıkılamıyorum :D eğer daha yks sürecine varsa doğa ile ilgili hobi edinebilirsin. Bu senin sıkılmanı bi nebze önler.
YKS falan yok da yine de eksik bir şeyler, tamamlanması gereken şeyler var gibi bir his var içimizde. Bu da sıkkınlık oluşturuyor.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,530
İsim
umt
Discord
umt#4257
Yapacak doğru dürüst bir şeyler bulamıyorum. Hayallerimiz var ama ya henüz imkan yok ya da olması çok zor şeyler. Ya da içimizdeki isteksizlik yapmamızı engelliyor.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu sebepsiz?

Sosyal medya mı açsam? Açsam da neyimize yarayacak? Ne atacağım? Attığım şeyler kimin umrunda olacak? Milletin attığı benim niye umrunda olsun?
Nedir bu düzenin amacı?
Aklımda deli sorular.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu?
sıkılıyor çözüm bulamadım bulamayacağım gibi

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,100
İsim
Taha Efe
Sosyal medya hakkında aynı düşünüyorum gereksiz kullanmıyorum evet canım sıkıldığı zamanlar oluyo ama gym üni sınavına hazırlık bir hedefim var o yüzden zaman akıp gidiyo şuanlık.
Benimde is hedeflerim var başka bir konuda anlatmıstım İlk mülakatta kilodan gümledik 2. İlanın açılmasını bekiyorum

İşin ironik yanı daha da kilo aldım :Ddd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıkılanlara bir diger Konuda önerdigim "Frink" Uygulamasını Tavsiye edebilirim.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,049
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Yapacak doğru dürüst bir şeyler bulamıyorum. Hayallerimiz var ama ya henüz imkan yok ya da olması çok zor şeyler. Ya da içimizdeki isteksizlik yapmamızı engelliyor.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu sebepsiz?

Sosyal medya mı açsam? Açsam da neyimize yarayacak? Ne atacağım? Attığım şeyler kimin umrunda olacak? Milletin attığı benim niye umrunda olsun?
Nedir bu düzenin amacı?
Aklımda deli sorular.

Ne yapsak ne etsek? Sizin de canınız sıkılıyor mu?
Çooooook sıkılıyorum hemde, ihtiyacım olmadığı halde işe girdim burdada sıkılıyorum oyun oynuyorum sıkılıyorum oynamıyorum sıkılıyorum kitap okuyorum sıkılıyorum geziyorum sıkılıyorum aktivite yapacak arkadaşımda yok bu yalnızlık kafayı yedirir insana yada yalnız mutlu olmayı öğrenmeyi

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
C Ş
Ben de yalnızım. Belki de bu sıkkınlık yalnızlıktandır biraz da. Ne erkek ne kız arkadaşım var.

Top Bottom