Neler Yeni

❌İndirim Bitti! SnowmanT6 6 Bakır Borulu Cpu Soğutucu Fan Rainbow 599'TL

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
İyi fikir ama değer mi bilemedim.
Sorun çıkarmıcaksa blokta durma konusunda benim için cidden değer. çünkü üzerinde 5 liralık rainbow fan var, sistemimde hep bu nzxt fandan var ve soğutmasıda müthiş. sanırım 2sini bir alıcam :)

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,106
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Sorun çıkarmıcaksa blokta durma konusunda benim için cidden değer. çünkü üzerinde 5 liralık rainbow fan var, sistemimde hep bu nzxt fandan var ve soğutmasıda müthiş. sanırım 2sini bir alıcam :)
14 CM olanı var bende de o fanın. Aslında radyatör fanı bunlar yani böyle soğutucular için çok daha uygun.

• İnanılmaz
Reaksiyonlar: john

Ukta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Alperen Çelebi
3600 için almaya değerm i

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
14 CM olanı var bende de o fanın. Aslında radyatör fanı bunlar yani böyle soğutucular için çok daha uygun.
Radyatör mü :D bu arada kasamda 14cm 4 adet 12cm 1 adet (n11 ve nays sağolsun 180 liraya gelmişti tanesi )alıyorum bakalım gelince deneyeceğim.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Abdullah
5600 kullanıyorum max 75 görüyor ama 7500f e falan geçerim diye aldım

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
bu arada alıcaklar satıcıyı takip etsin 25 tl kupon veriyor ben sipariş verdikten sonra aklıma geldi :( yararlanamadım.

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Murat
Hocam ilk defa yapıcam eğer alırsam bu riski almaya değer mi? İşlemciye bişey olur diye korkuyorum yoksa montajı kolay olan id cooling se 214 xt mi alsam?
işlemciye zarar vermen biraz imkansız gibi ama dediğim gibi takılması çok zorluyor istersen kara cuma indirimlerini bekle belki yine 600 lira civarına id cooling se 214 xt alırsın ben almadım bunu kara cumayı bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan iyisi çıkarmi bilmem ama fiyat performans ürünü şuan ki ürün
kara cumayı bekleme kararı aldım an itibari ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Rick Grimes
Bende 5600 için bu ürünü aldım ama ürün gelince açmayacağım eğer kara cumada daha iyi bir ürün olursa onu alır elimdekini iade ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Furkan Ersin
işlemciye zarar vermen biraz imkansız gibi ama dediğim gibi takılması çok zorluyor istersen kara cuma indirimlerini bekle belki yine 600 lira civarına id cooling se 214 xt alırsın ben almadım bunu kara cumayı bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kara cumayı bekleme kararı aldım an itibari ile
Hocam en mantıklısı kara cumayı beklemek dediğiniz gibi bu cuma sanırım oda? Belki daha iyisi çıkar yada en kötü bunun fiyatıda aynı seviyeye inmiş olur belki.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Emre
Hocam bu soğutucuda 2 tarafta havayı çekiyor mu? Yoksa bi taraftan soğuk havayı alıyor öbür taraf ise sıcak havayı dışarıya mı atıyor?

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
541
İsim
Murat
Hocam en mantıklısı kara cumayı beklemek dediğiniz gibi bu cuma sanırım oda? Belki daha iyisi çıkar yada en kötü bunun fiyatıda aynı seviyeye inmiş olur belki.
Evet 24 kasım cuma çok ümitliyim indirim konusunda

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hocam bu ürün sesli çalışıyor diyorlar bide ucuz alıcaz diye kafa ağrısı sahibi olmayalım 300 500 daha ver daha sessiz aynı kalite veya üstü dediğiniz ürün varsa bana önerir misiniz? 5600 kullanıyorum lol valo fortnite fln oynuyorum zaten ısınmıyor ama alayım diyorum

Top Bottom