Neler Yeni

Sokaktaki kopekler hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Biliyorsunuz, ulkemizde yanlis olmasina ragmen "sokak hayvanlari" diye bir terim var. Bu sokaktaki başıboş hayvanlar hakkindaki dusunceleriniz nedir?

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
sabri reis
Abi keşke bir an önce çözüm bulsalar geçen hafta kaldırımda yürürken sebepsiz yere saldırdı korkudan yola kaçtım az daha araç çarpacaktı bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Abi keşke bir an önce çözüm bulsalar geçen hafta kaldırımda yürürken sebepsiz yere saldırdı korkudan yola kaçtım az daha araç çarpacaktı bana
Dikkat et. Ben de kilometrelerce bisiklet yapiyordum bir zamanlar. Neyse ki yaris bisikleti oldugu icin hizlica kacma firsatim oluyordu her seferinde. Bir de bisiklet benzeri seylere cok tetikleniyorlar.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,402
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Başıboş köpekler toplumumuz için özellikle çocuklarımız için büyük sorun. Ya direkt ya da dolaylı yoldan ölümlere yol açıyorlar. Bu konuda hükümetin yapacağı icraatleri destekliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yapacak bir şey yok kader
Başıboş köpekler toplumumuz için özellikle çocuklarımız için büyük sorun. Ya direkt ya da dolaylı yoldan ölümlere yol açıyorlar. Bu konuda hükümetin yapacağı icraatleri destekliyorum.
Onlara hukmeden biri olmadigi surece, ne yapacagini bilmiyormus kopekler. Yani bir alfaya ihtiyaclari varmis. Her zaman bir surunun icinde hissediyorlarmis kendilerini. Basibos oldugu zaman da kendi kuralini kendisi koyuyormus. Mesela birisine saldirmak gibi, epey tehlikeli olabiliyormus.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
60,402
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Onlara hukmeden biri olmadigi surece, ne yapacagini bilmiyormus kopekler. Yani bir alfaya ihtiyaclari varmis. Her zaman bir surunun icinde hissediyorlarmis kendilerini. Basibos oldugu zaman da kendi kuralini kendisi koyuyormus. Mesela birisine saldirmak gibi, epey tehlikeli olabiliyormus.
Sanmıyorum, bunlar akıl sahibi varlıklar değiller, başka bir türden canlının kendilerine önderlik ettiğini anlayacaklarını sanmıyorum. Uzun süre onlarla yaşayan sahiplerine bile saldırabiliyorlar çok örneği var. Kafa gidince nasıl mani olacaksın saldırıverir işte. Bir de napalım yani her mahalleye köpek annesi mi atayalım zaten yeterince maaş veriyoruz bu Sera Kadıgil gibi köpek annelerine

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Halil Karagöz
Gereksiz fazlalar tapıcıları çok. Geceleri sokağa çıkmayan işe gitmeyen pelinsuların taptığı kutsal varlıklar şeklinde düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gorkem
Sanmıyorum, bunlar akıl sahibi varlıklar değiller, başka bir türden canlının kendilerine önderlik ettiğini anlayacaklarını sanmıyorum. Uzun süre onlarla yaşayan sahiplerine bile saldırabiliyorlar çok örneği var. Kafa gidince nasıl mani olacaksın saldırıverir işte. Bir de napalım yani her mahalleye köpek annesi mi atayalım zaten yeterince maaş veriyoruz bu Sera Kadıgil gibi köpek annelerine
Evet kopeginin alfasi olmak gerekiyor bu durumda da. Eger ki kopeginin her hareketine goz yumarak, yaptigi her seye evet dogru gibisinden izin verirsen, kendini alfa saniyormus. Zaten kopegin bilincindeki alfa seni anlamasindan veya kafasinda yorumlamasindan ziyade, daha basit bir sekilde islemden geciyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 kisiyle yasada dahi kopek, bunu bir suru olarak goruyormus. En disli ve ses cikarani da en basit tabiriyle, alfa olarak goruyormus

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,689
İsim
Muhammet Çağrı
Top Bottom