Neler Yeni

Çözüldü✓ Son Bir Karar Artık Hangisi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
Arkadaşlar öncelikle kasa için çok konu açtım farkındayım fakat 280mm sıvı soğutma alıcağım için lian li II den artık vazgeçtim zaten lian li III tr de yok şuanda en matıklı 3 ürün var şimdi sizlerden de son bir kez yorumlarınızı istiyeceğim.

Phanteks eclipse p500a mesh
ve
Antec DF800 Flux /// Antec DF700 Flux

Bu arada kullanıcağım sıvı soğutma
Arctic Liquid Freezer II 280 mm

teşekkürler

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Arkadaşlar öncelikle kasa için çok konu açtım farkındayım fakat 280mm sıvı soğutma alıcağım için lian li II den artık vazgeçtim zaten lian li III tr de yok şuanda en matıklı 3 ürün var şimdi sizlerden de son bir kez yorumlarınızı istiyeceğim.

Phanteks eclipse p500a mesh
ve
Antec DF800 Flux /// Antec DF700 Flux

Bu arada kullanıcağım sıvı soğutma
Arctic Liquid Freezer II 280 mm

teşekkürler
Selam hocam , phanteksin stoğu hiçbiryerde gözükmüyor ama neden bu iki kasa arasında kaldınız? Daha kapsamlı bir araştırma yapıp daha iyi bir kasa alabilirsiniz bence.

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Kasa için kararsızsanız şu linki atıyorum videolara bakın.

Bu kanalda spesifik kasalar için süper incelemeler de var. Her türlü teste tabi tutuyor adamlar.

Örneğin p500a için;

Bu kanal güzelce incelenmeden monitör alınmaz bence. (CPU soğutucuları da çok güzel incelemişler onlara da oradan baktım. Arctic 34 esports duoda karar kıldım.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasa için kararsızsanız şu linki atıyorum videolara bakın.

Bu kanalda spesifik kasalar için süper incelemeler de var. Her türlü teste tabi tutuyor adamlar.

Örneğin p500a için;

Bu kanal güzelce incelenmeden monitör alınmaz bence. (CPU soğutucuları da çok güzel incelemişler onlara da oradan baktım. Arctic 34 esports duoda karar kıldım.)
teşekkür ederim bu kanalı biliyorum herşeyini izledim fiyat bandında en mantıklı kasa şuanda :D valla phanteks alıp geçicem artık :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selam hocam , phanteksin stoğu hiçbiryerde gözükmüyor ama neden bu iki kasa arasında kaldınız? Daha kapsamlı bir araştırma yapıp daha iyi bir kasa alabilirsiniz bence.
2 haftadır araştırıyorum zaten lianli en iyileri ama 240mm akdar desteği var diye vaz geçmek zorunda kaldım bird estok bitti ülkede :D o yüzden en mantıklı bu kasaları koydum CM markası kişisel fikrim ve incelemelere dayalı olarak phanteksten biraz kötü başta fanları hep sorunlu kasa oluyor tecrübe edinen arkadaşlarım oldu corsair 4000d de araştırdım fakat pek hoşuma gitmedi kasa

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Ben tamamen kendi bütçeme göre baktığımdan bir yere kadar biliyorum ama. Phanteks bütçesine göre çok sağlam kasa çıkarıyor orası kesin. Lian li de öyle. Corsair 4000d airflow çok tavsiye ediliyor tek başına 4000d değil de airflow versiyonu. Seçilen kasanın gamers nexus kanalından detaylı incelemesine bakmayı da unutmamak gerek. Fanları ayrı alınabilir bütçe varsa kasaya az para verip fanları çok güzel yapmayı tavsiye ederim. Ventilasyonu düzgün olsun yeter ben öyle yaptım. Aldım msi mag forge 110r ı, önden de verdim 3 tane noctua'yı. Amazon'dan noctua fanlara bakabilirsin 300 400 civarı bir fan ama acayip iyi. Bu işlerden öyle süper anladığım söylenemez ama benim kafama yatan fana daha çok yatırım yapmak. Sen araştırmanı yap ama kafanda bu bakış açısı da bulunsun hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
aydın bayraktar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben tamamen kendi bütçeme göre baktığımdan bir yere kadar biliyorum ama. Phanteks bütçesine göre çok sağlam kasa çıkarıyor orası kesin. Lian li de öyle. Corsair 4000d airflow çok tavsiye ediliyor tek başına 4000d değil de airflow versiyonu. Seçilen kasanın gamers nexus kanalından detaylı incelemesine bakmayı da unutmamak gerek. Fanları ayrı alınabilir bütçe varsa kasaya az para verip fanları çok güzel yapmayı tavsiye ederim. Ventilasyonu düzgün olsun yeter ben öyle yaptım. Aldım msi mag forge 110r ı, önden de verdim 3 tane noctua'yı. Amazon'dan noctua fanlara bakabilirsin 300 400 civarı bir fan ama acayip iyi. Bu işlerden öyle süper anladığım söylenemez ama benim kafama yatan fana daha çok yatırım yapmak. Sen araştırmanı yap ama kafanda bu bakış açısı da bulunsun hocam.
şuanki kasamda arctic 5 adet 120mm pwm fan var 2.5 sene önce almıştım phanteks ile kombinlemeyi düşünüyorum üste 280mm sıvı soğutma yanına 1 adet 140 mm fan egsoz niyetine arka bir 140 önede 3 adet fan takıcam şuanki plan bu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,967
Üyeler
150,586
Son üye
nine costuran_45
Top Bottom