Neler Yeni

Sony Psp alınır mı ?

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
Sony Psp alınır mı ? Ekranı kırık ve bataryası yok alıp yaptırılıp kullanılır mı ? Siz ne tavsiye ediyorsunuz?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Seviyorsanız alınır hocam ben tercih etmezdim alır yapar kar ederim sonra keyfini aldıktan sonra satarım karlı şekilde diyorsanız alınır

Mert

80+ Silver
PS vita denedim, grafikler günümüze gere korkunç derecede geride. Bence alınmaz.

Berat_Akpunar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunları PC den oynuyorum yani birde telefon var PSP bana çok da keyif veren bir konsol değildi ben ticari olarak bakıyorum :)
Ekranı kırık ve bataryası olmayanını buldum ama yaptırmaya kalksam değer mi değmez mi o var

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII
Sony Psp alınır mı ? Ekranı kırık ve bataryası yok alıp yaptırılıp kullanılır mı ? Siz ne tavsiye ediyorsunuz?
Çok daha iyi görüntüde oynayabileceğin PPSSPP emülatörü var. Gayet de stabil ve Türkçe emülatör. Kendim de kullanıyorum özel olan 2 god of war oyununu da Türkçe yama kurarak bitirdim. Alınmaz ama emülatör ile oynanır.

kemal k.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Kemal
Ekranı kırık ve bataryası olmayanını buldum ama yaptırmaya kalksam değer mi değmez mi o var
Şöyle bakın ben piyasaya hakim değilim
Aldığınızda ve masraf yaptığınızda piyasada satılan diğer 2. El PSP lerden daha ucuza geliyormu ? Geliyorsa mantıklı çünkü kendinize piyasanın altında bir fiyata PSP almış olursunuz ama gelmiyorsa kendinizi boşa yipratmayin derim

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu PSP akımı ne zaman ve hangi sebeple patlak verdi bilmiyorum ama alınmaz. İlk çıktığında bu kadar ilgi görmemişti cihaz.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,935
İsim
tümen dağ
hayır alıcaksan temız ps vita al
şimdi sen onu nerede yaptıracaksın ki yaptıramazsın yaptrısan bile tutar vs değmez yüksek ihtimal

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Çok daha iyi görüntüde oynayabileceğin PPSSPP emülatörü var. Gayet de stabil ve Türkçe emülatör. Kendim de kullanıyorum özel olan 2 god of war oyununu da Türkçe yama kurarak bitirdim. Alınmaz ama emülatör ile oynanır.
Vitaya da emülatör var mı ya mobil için? Ben de Vita almayı düşünüyorum da pahalı geliyor varsa oynayalım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değmez alacaksan sorunsuzunu al.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII
Vitaya da emülatör var mı ya mobil için? Ben de Vita almayı düşünüyorum da pahalı geliyor varsa oynayalım 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değmez alacaksan sorunsuzunu al.
Mobil için Vita3k vardı geliştirme aşamasındayken denemiştim çalışmamıştı. Başka da Vita emülatörü bilmiyorum.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
660
İsim
Burak
Ekranını yaptırmak pahalıya patlamasın hocam malum cihaz eski

Top Bottom