Neler Yeni

SORUNLU KULAKLIK İADESİ

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR
Bütçe
1300
Arkadaşlar öncelikle merhaba ben birkaç hafta önce bir kulaklık aldım ve iade etmeyi düşünüyorum çünkü kulaklığı kablolu olarak kullanamıyorum bu laptoptan kaynaklı olsada ve 2.4Ghz Usb yi takarak kablosuz kullanırkende wifi gidiyor bağlantısı kopuyor ama aynı şekilde bluetooth ile kablosuz kullanırken bir sorun çıkartmıyor fakat ses kalitesi biraz farklı oluyor.

Bu sorunun bir çözümü varsa çok sevinirim yoksada iade alırlar mı yardımcı olabilir misiniz acaba, teşekkürler.

ÜRÜN BU

ayrıyeten f/p kulaklık öneriniz olursa duymayı çok isterim.

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ahmet
Hocam bir kaç hafta geçmiş ise aide olmaz onu geçtim bu kulaklıkları zaten sterilizeden dolayı keyfi değişim olmuyor. Ancak bozuk ise firma size yenisini verebilir veya tamir edip gönderebilir ama para iadesi alamazsınız.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bir kaç hafta geçmiş ise aide olmaz onu geçtim bu kulaklıkları zaten sterilizeden dolayı keyfi değişim olmuyor. Ancak bozuk ise firma size yenisini verebilir veya tamir edip gönderebilir ama para iadesi alamazsınız.
Para iadesi şart değil hocam tamir veya değişim olsa yeterli çünkü dediğiniz gibi hijyen açısından doğru ama kulaklık sorun çıkartmaya başladı ve Amazon dan almıştım hâlâ iade edilebilir olarak gözüküyor.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Emir
İade alırlar.Wireless şart değilse

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR
İade alırlar.Wireless şart değilse
Şart değil artık hocam yani kablosuz ürünler sürekli sorun çıkartıyor kablolu olsun bu sefer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse iade talebi oluşturdum kendi kutusuda duruyordu birde Amazon kutusunun içine koydum sadece etiket çıkartıp yapıştırmak kaldı. İadeyi kabul edip para iadesini yaptıkları sürece sorun yok, yeni bir kulaklık alıcam artık. Başka kulaklık önerisi olan olursa seve seve dinlerim.

Kablolu olsa daha iyi olur çünkü kablosuz sürekli sorun çıkartıyor WiFi Bluetooth Dongle bağlantısı hep çakışıyor o yüzden kablolu yani USB girişli kulaklık önerileriniz olursa çok sevinirim
(Jack girişi de sorunlu çünkü :/ )

Son düzenleme:

Palo DAYI

80+ Silver
Şart değil artık hocam yani kablosuz ürünler sürekli sorun çıkartıyor kablolu olsun bu sefer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyse iade talebi oluşturdum kendi kutusuda duruyordu birde Amazon kutusunun içine koydum sadece etiket çıkartıp yapıştırmak kaldı. İadeyi kabul edip para iadesini yaptıkları sürece sorun yok, yeni bir kulaklık alıcam artık. Başka kulaklık önerisi olan olursa seve seve dinlerim.

Kablolu olsa daha iyi olur çünkü kablosuz sürekli sorun çıkartıyor WiFi Bluetooth Dongle bağlantısı hep çakışıyor o yüzden kablolu yani USB girişli kulaklık önerileriniz olursa çok sevinirim
(Jack girişi de sorunlu çünkü :/ )
bu kulaklıgın pro olmayan versıyonunu 1 senedır kullanıyorum onerırım
sesı gayet net tek eksı yonu mıkrofnun cıkarılabılır olmaması oda cok buyuk bır dert degıl

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR
bu kulaklıgın pro olmayan versıyonunu 1 senedır kullanıyorum onerırım
sesı gayet net tek eksı yonu mıkrofnun cıkarılabılır olmaması oda cok buyuk bır dert degıl
Öneriniz için çok teşekkür ederim

Sizin kullandığınız wireless mi yoksa kablolu mu acaba?
Benim için mikrofon kalitesi iyi olsun ses kaliteside iyi olsun yeterli, mikrofonun çıkıp çıkmaması önemli değil.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR

Palo DAYI

80+ Silver
Öneriniz için çok teşekkür ederim

Sizin kullandığınız wireless mi yoksa kablolu mu acaba?
Benim için mikrofon kalitesi iyi olsun ses kaliteside iyi olsun yeterli, mikrofonun çıkıp çıkmaması önemli değil.
Kablolu ,bunlarda kablosuz yok

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,900
İsim
Emir
Etme hocam iade işlemini başlattım bile sildim tertemiz yaptım herşeyi tam hiç eksik kutusu bile sağlam yani alırlar bence ya inşallah yani 😂
Amazon her konuda çok iyi.Kulaklik iademi kabul ettiler ki 1 hafta veya 2hafta kullanmıstım.

yusufmc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Yusuf ÇAKIR
Amazon her konuda çok iyi.Kulaklik iademi kabul ettiler ki 1 hafta veya 2hafta kullanmıstım.
Anladım hocam umarım benimde öyle olur yani tam bozulacak zamanı buldu. İadenin bitmesinede 4-5 gün kalmıştı. Sebepsiz yere ne zaman kulaklığın bağlantı USB sini taksam WiFi kesiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
924,184
Üyeler
144,021
Son üye
buwrak