Neler Yeni

Starfield Balonu Patladı

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Steam yorumlarına bakıyorum. Çok olumlu diyor. Olumsuz yorum yapanlar bizim burada söz konusu ettiğimiz şeylerin dışına çıkmamışlar. Örneğin ifadesiz yüzler, benim ilk dikkatimi çekenlerden birisi olmuştu. Ben sadece bu sebeple Werewolf: The Apocalyse oyununu 50 TL'ye düştüğü halde almamıştım. Bence bir yama gelecek. Oyun, eleştiriler dikkate alınarak yapılan bir destekle tam olarak oturduğunda oynanabilir.
Ona bende baktım da, çoğu kişi "klasik bethesda" diye yorumlayıp, kusurları pas geçmiş. Artık alışıp kabullenmişler. Yani bu şekilde yorumlamak da aynı "Türkiye'de ekonomi zaten kötü, daha iyisi olmaz alıştık artık. Beklentimiz yok, iyileşmesini bekleyip umuda kapılmayın" demekle aynı şey. Evet dalgasına denir elbette fakat gerçekçi konuşacaksak bunların kötü olduğunu ve iyileştirmediklerini söyleyerek kızgın olmamız gerekiyor. Normalleştirmemiz değil.
Hatta biri gidip combat tarafı en iyisi falan yazmış. Yok artık dedim, herhalde arkadaş hiç combat mekaniği düzgün oyun oynamamış olsa gerek.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,606
İsim
MehmedVII

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Rica ederim ne demek, oyun kötü çıktıysa ses çıkarmalıyız ki kendilerini değiştirsinler. Biz "ya bu bethesda ama böyle şeyler normal" dedikçe tembelleşip, böyle yapmaya devam edecekler. Koskoca firma olmuşsun sen artık bir şeyleri düzeltmen lazım, 2011 yılında kullandığın şeylerin aynısını 2023 yılında kullanamazsın.
Larian bu konuda piyasaya çok büyük bomba patlattı zaten. Bethesda, ubisoft, ea gibi firmaların yanında çok küçük kalan bu firma, baldurs gate 3 ile gerçekten bir oyunun nasıl yapılması gerektiğini gösterince firmaların poposu tutuştu.
Kesinlikle katılıyorum rockstardan Gta 6 da Baldur's Gate 3 gibi sorunsuza yakın çıkmalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkalı +1,5 ay oldu hâlâ günde 300-400K oyuncusu var
bende 900 tl yok olsaydı alırdım direk denemek için :/

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Kesinlikle katılıyorum rockstardan Gta 6 da Baldur's Gate 3 gibi sorunsuza yakın çıkmalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende 900 TL yok olsaydı alırdım direk denemek için :/
Baldurs gate 3 oynayan biri olarak (100 saati devirdim). Kesinlikle öneririm, sıra tabanlı aksiyon türüne yakın bile değildim en fazla bu türde 3-4 oyun oynamışımdır ama baldurs gate 3 gerçekten akıyor. Kesinlikle bütçen olduğu zaman alıp oynaman gereken bir oyun.

The Semih

80+ Gold
Bugün çıkış yaptı starfield Day One Patch aldımı arkadaşlar satın alan varsa yazabilir mi ?

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
Oyunun puanları garip bir şekilde eklenmedi hala 7 eylül deymiş bekliyorum gelince paylaşırım buradan konu açamama gerek yok buradan paylaşacağım.
Tamamdır hocam peki akşam felan puanlar yayınlanır mı başka insanlar inceleyecek mi yani 52-55 incelemede kalmaz dimi çünkü god of war ragnarok 140 incelemesi vardı ve 94 puan almıştı.

99723

80+ Silver
Tamamdır hocam peki akşam felan puanlar yayınlanır mı başka insanlar inceleyecek mi yani 52-55 incelemede kalmaz dimi çünkü god of war ragnarok 140 incelemesi vardı ve 94 puan almıştı.
Kalmaz kalırsa da zaten 52-55 incelmeye göre 86 puan rezalet ama kalacağını düşünmüyor Cyberpunk 2077 den örnek verecek olursam 55 falanken incelemesi puanı 90 üstüydü siz düşünün.

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Oyunun puanları garip bir şekilde eklenmedi hala 7 eylül de eklenecekmiş bekliyorum yeni konu açmama gerek yok gelince bu konudan paylaşırım.
yunus tek bırsey sorucam eger puanlar hala boyle kalırsa bethesda fanboyları sayesınde dıyecekmısın? (starfıeld umurumda degıl starfıeld ve mc markasını fazla yere gomme derdındesın cogu kısı anlamıs zaten)

99723

80+ Silver
yunus tek bırsey sorucam eger puanlar hala boyle kalırsa bethesda fanboyları sayesınde dıyecekmısın? (starfıeld umurumda degıl starfıeld ve mc markasını fazla yere gomme derdırdesın cogu kısı anlamıs zaten)
Fallout 4 Starfield den çok daha güzel bir oyun gidin onu oynayın aynı firmanın oyununu öneriyorum size.

Starfield gelirsek benim bir şey gömeme gerek yok ki 8 milyon abonesi olan videogamedunkey oyuna 50 verdi.

Xbox veya Microsoft'u sizce gömeme gerek var mı adamlar kendileri bile konsollarını satamadığından elini ayağını çekti artık Xbox konsollarına ihtiyacınız yok diye reklam yapıyorlar.
F281pREWoAAjja6

F281peNWkAAK6yE

Son düzenleme:

SECTOSS

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Halit Efe Kaplan
Fallout 4 Starfield den çok daha güzel bir oyun gidin onu oynayın aynı firmanın oyununu öneriyorum size.
tamam zaten mehmette bılıyor ben sadece oyunun eglendırıp eglendırmemesıne bakarım sızede bunu onerırım her ne kadar mc markasını sevmesenızde bence bu kadar kötülemeye gerek yok zaten bu dedıklerınızı herkes bılıyor sadece cogu kısı mc markasını sevıyor dıye karsı saldırı yapıyor bende xbox kullanıcısıyım rezalet performans dısında katılıyorum sana (rezalet performansı ben gormedım belkı sansa gormemısımdır bılemem) acıkcası eglence amaclı cıkarılmıs bır oyun ıcın bu kadar derıne ınmeye gerek yok eglendırıyorsa oyna bu kadar

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,361
Üyeler
156,318
Son üye
erennn45
Top Bottom