Neler Yeni

Starfield Balonu Patladı

TİTAN.

80+ Platinum
Rica ederim ne demek, oyun kötü çıktıysa ses çıkarmalıyız ki kendilerini değiştirsinler. Biz "ya bu bethesda ama böyle şeyler normal" dedikçe tembelleşip, böyle yapmaya devam edecekler. Koskoca firma olmuşsun sen artık bir şeyleri düzeltmen lazım, 2011 yılında kullandığın şeylerin aynısını 2023 yılında kullanamazsın.
Larian bu konuda piyasaya çok büyük bomba patlattı zaten. Bethesda, ubisoft, ea gibi firmaların yanında çok küçük kalan bu firma, baldurs gate 3 ile gerçekten bir oyunun nasıl yapılması gerektiğini gösterince firmaların poposu tutuştu.
Kesinlikle haklısın bağzı yerlerinin tutuşması şart oyunlara eşit davranılmalı
Yok Bethesda oyunu o yüzden bunlar şunlar eksik olabilir diye bir şey yok

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1693987819910.png

Bunu yazan adamin salyali salyali sabah aksam arastirma yapip konu acmasi cok ironik. Valla her gun gunumu guzellestiriyor yazdiklari kahkaha ata ata okuyorum

nolur forumdan gitme bu konu surekli dursun gunumu gun ediyosun :D

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,338
İsim
ismail
Oyunun tam incelemeleri 7 eylül'de açılıyormuş daha yeni basın incelemeleri bile eklenmedi şu an puanı 86 çöpe çöp de demeyi ne zaman öğreneceksiniz fancık palyaçolar.

Serinin bir önceki oyunu Fallout 4 bile tokatlıyor Starfiled denen çöpü gunplay daha iyi fizikler daha iyi yapay zeka daha iyi oynanış mekanikleri daha iyi madem ben fanboyum neden aynı firmanın bir önceki oyuna daha iyi diyorum acıyorum lan size bu konuda tek haklı çıkan benim şişirdiğiniz balon patladı yok nesillerin oyunu olacak yok GOTY olacak lan aday bile değil yılın oyunlarına Starfield çöp hadi size geçmiş olsun milyar dolarlık şirketleri kendi aileniz gibi benimseyip o mutlu olunca mutlu olup o üzgün olunca üzgün olmaya devam edin yazık adamlar milyar dolarlık şirketlerin fanboyluğunu yapıyorlar bir de bana fanboy diyorlar aynaya bakın şu konu sayesinde forumdaki bütün Xbotları da toplamam konuya halis olmuş neyse siz milyar dolarlık firmaların korumalığını yapmaya devam edin palyaçolar.

videogamedunkey oyuna 10 üzerinden 5 verdi Starfield çöpü Bethesda'nın yaptığı en kötü RPG oyunudur 2023 de en balon oyunudur bunu sindiremeyen fanboy palyaçolar hala salyalarını akıtmaya devam ediyor 8 milyon aboneli kanal oyuna çöp diyor videoyu dün attı 3 milyona yakın izlenmesi olmuş ricam ona da gidip fanboy fancık der misiniz palyaçolar.
Aslında fallout 76'dan iyi gibi duruyor bu oyun.En kötüsünün fallout 76 olduğunu düşünüyorum

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,182
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
SADOFYHASD0PO9FYHSDA9P0FEWQH9P8FWQAE yazilanlari kahkaha atarak okudum bu kadar olay cikmasina gerek yoktu bence ama eglendim en azindan.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
Aslında fallout 76'dan iyi gibi duruyor bu oyun.En kötüsünün fallout 76 olduğunu düşünüyorum
Ben onu oyundan saymadım ki zaten online çöp bir oyun Fallout 76 ben Fallout 4 ile yazdım asıl önceki oyunu Fallout 4 çünkü.
Ve her şey ortada izleyebilirsiniz Fallout 4 ezmiş Starfield çöpünü.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kesinlikle haklısın bağzı yerlerinin tutuşması şart oyunlara eşit davranılmalı
Yok Bethesda oyunu o yüzden bunlar şunlar eksik olabilir diye bir şey yok
Steam yorumlarına bakıyorum. Çok olumlu diyor. Olumsuz yorum yapanlar bizim burada söz konusu ettiğimiz şeylerin dışına çıkmamışlar. Örneğin ifadesiz yüzler, benim ilk dikkatimi çekenlerden birisi olmuştu. Ben sadece bu sebeple Werewolf: The Apocalyse oyununu 50 TL'ye düştüğü halde almamıştım. Bence bir yama gelecek. Oyun, eleştiriler dikkate alınarak yapılan bir destekle tam olarak oturduğunda oynanabilir.

TİTAN.

80+ Platinum
Steam yorumlarına bakıyorum. Çok olumlu diyor. Olumsuz yorum yapanlar bizim burada söz konusu ettiğimiz şeylerin dışına çıkmamışlar. Örneğin ifadesiz yüzler, benim ilk dikkatimi çekenlerden birisi olmuştu. Ben sadece bu sebeple Werewolf: The Apocalyse oyununu 50 TL'ye düştüğü halde almamıştım. Bence bir yama gelecek. Oyun, eleştiriler dikkate alınarak yapılan bir destekle tam olarak oturduğunda oynanabilir.
Bende öyle düşünüyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,303
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bence Baldur's Gate 3 olmalı. Bu yılın en sorunsuz ve en iyi oyunuydu açık ara. Zelda, 2017'nin hemen hemen aynısı ama getirdikleri birkaç özellik tamamen farklı gibi gösteriyor.
bence de Baldur's Gate 3 olmalı çoğu firmaya kıyasla küçük olmalarına rağmen çok büyük bi işe imza attılar

Top Bottom