Neler Yeni

Steam CoD MW II nasıl iade edilir?

jarwestt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Gürsel
Ben oyunu aldım ve daha oynamadan iade etmek istiyorum ama ücretsiz olan Warzone'yi oynadığım için iade kabul edilmiyor ama ben gelen ek campaing DLC'sini falan hiç oynamadım. Nasıl iade edebilirim ya da nasıl Steam destekle bunu konuşabilirim?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Ben oyunu aldım ve daha oynamadan iade etmek istiyorum ama ücretsiz olan Warzone'yi oynadığım için iade kabul edilmiyor ama ben gelen ek campaing DLC'sini falan hiç oynamadım. Nasıl iade edebilirim ya da nasıl Steam destekle bunu konuşabilirim?
İyi ki oyunu almamışım destek ile irtibata geçin ama ne zaman cevap verirler bilmiyorum zaman kazanmak için direkt sorunu yazın umarım indirimler bitmeden iade edersiniz

jarwestt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Efe Gürsel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İyi ki oyunu almamışım destek ile irtibata geçin ama ne zaman cevap verirler bilmiyorum zaman kazanmak için direkt sorunu yazın umarım indirimler bitmeden iade edersiniz
Steam destek ile nasıl irtibata geçebilirim ? iade talebin de bulunuyorum 2 saati geçtiği yüzden iade edemiyoruz diyip duruyo otomesaj bire bir görüşebilsem çok iyi olur da otomatik mesaj atıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1688409580402.png

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Steam destek ile nasıl irtibata geçebilirim ? iade talebin de bulunuyorum 2 saati geçtiği yüzden iade edemiyoruz diyip duruyo otomesaj bire bir görüşebilsem çok iyi olur da otomatik mesaj atıyorlar.
Sol üst yardım - destek oradan ilerle hem aldığın yer ile iletişime geç hem activison firmasına mail at durumu anlat

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
Satın aldıklarını iade et, warzone u kaldır ordan

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Ersöz
Kanka selamlar aynı sorunu bende yaşıyorum soruunu çözdüysen yardımcı olma şansın varmı

*CaptainVictory*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Zafer Baki Yıldız
Hocam benzer sorun bendede olmuştu bende bf 2042'yi ücretsizken arkla 3.5 - 4 saat oynamıştık satın aldım sonrada oynamadık iade etmek istedim 2-3 defa iade talebinde bulunduma ama nafile. Almayabilir yani hocam haberin olsun.

Top Bottom