Neler Yeni

Steam hesabım ne kadar eder?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif

Tanıdığım bir arkadaşım talip oldu hesaba. Ona hesaptan beraber oynayabiliriz dedim ama kendisi satın almak istediğini söyledi. Her ne kadar pek satma taraftarı olmasam da eğer satmayı düşünürsem ne kadar fiyat biçmem gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.

Tanıdığım bir arkadaşım talip oldu hesaba. Ona hesaptan beraber oynayabiliriz dedim ama kendisi satın almak istediğini söyledi. Her ne kadar pek satma taraftarı olmasam da eğer satmayı düşünürsem ne kadar fiyat biçmem gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Yani ben bu kadar fazla olacağını aklımın ucundan dahi geçirmemiştim. Kimse vermezki böyle bi para.
Hocam yarı fiyatına satsanız bile anca kar ediyorsunuz, aksi takdirde zarar edersin. Karar senin.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,370
İsim
Kerem Çavuş
Hocam yarı fiyatına satsanız bile anca kar ediyorsunuz, aksi takdirde zarar edersin. Karar senin.
Alakası yok , oyunu alırken o oyunun tam fiyatı neyse onun toplamını gösteriyor asla gerçek değeri değil , zarara falan girdiği yok yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

burdan toplam ne kadar yatırdığınıza bakabilirsiniz kendinizi zarara sokmayacak şekilde fiyat belirleyebilirsiniz

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
50 60 dolar civarı zorlarsan 80

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi yarı fiyat hocam? 3/1'ne satsam yine kardayım. Maksimum bu hesaba harcadığım para 5-6 bin liradır benim.

50 60 dolar civarı zorlarsan 80
Bayağı ölü bir fiyat söylediniz. Oyunlara bakmadınız sanırım.

Alakası yok , oyunu alırken o oyunun tam fiyatı neyse onun toplamını gösteriyor asla gerçek değeri değil , zarara falan girdiği yok yani

burdan toplam ne kadar yatırdığınıza bakabilirsiniz kendinizi zarara sokmayacak şekilde fiyat belirleyebilirsiniz
7500TL harcamışım. Teşekkürler bu arada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
Hangi yarı fiyat hocam? 3/1'ne satsam yine kardayım. Maksimum bu hesaba harcadığım para 5-6 bin liradır benim.
Hocam aklıma farklı yerdeydi, kusura bakmayın.

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci

Bayağı ölü bir fiyat söylediniz. Oyunlara bakmadınız sanırım.

7500TL harcamışım. Teşekkürler bu arada.
satılan hesap geri alınabildiği için ve hesap satışı yasak olduğu için çok az para ediyor ben şahsen 500-600tl den fazla vermem

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
satılan hesap geri alınabildiği için ve hesap satışı yasak olduğu için çok az para ediyor ben şahsen 500-600tl den fazla vermem
İyide eğer dikkatli okursanız arakadaşımın satın almak söyledim. Yani elden vericem direk hesabı sanaldan birine satmıyıcam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
916,024
Üyeler
142,074
Son üye
muhammed2134gs
Top Bottom