Neler Yeni

Steam hesabım ne kadar eder?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,372
İsim
Kerem Çavuş
Steame göre 6k ₺ yatırmışım yani. Doğru muyum? Benim hesap ne kadar eder hocam? Satmak için değilde merak ettim.
sözde öyle ama kaç TL yatırdığını öğrenmek istiyosan üstte bıraktığım linkten bakabilirsin , üstteki arkadaşın da dediği gibi hesaplar bu yazan değerlerin 10 da 1 i bile etmiyor geri alma muhabbetinden vb dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimsenin okumadığı gibi sizde okumamışsınız. Ben yüzyüze görüştüğüm bir arkadaşıma satmayı düşünüyorum.
bence hiç satmayın tahmin ettiğiniz fiyatlara gitmez, bide bidaha bu oyunları nerde bulcaksınız en iyisi aile paylaşımı açın

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arif
sözde öyle ama kaç TL yatırdığını öğrenmek istiyosan üstte bıraktığım linkten bakabilirsin , üstteki arkadaşın da dediği gibi hesaplar bu yazan değerlerin 10 da 1 i bile etmiyor geri alma muhabbetinden vb dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence hiç satmayın tahmin ettiğiniz fiyatlara gitmez, bide bidaha bu oyunları nerde bulcaksınız en iyisi aile paylaşımı açın
Yani aklımda öyle 7-10 bin TL gibi bir fiyat yok ama sanırım en mantıklısı vazgeçmek bu işten. Yardımlarınız için hepinize teşekkürler.

Top Bottom