Neler Yeni

Öneri SUBARU BRZ ALINIR MI !?

eneskaya6

80+ Bronze
vw yazmayın demişşin ama golf 2.0 tsı GTI bakmanı öneririm. 245hp 0-100 6.2 sn

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,195
İsim
Berkecan Ergin
arıza yapmayan eğlenceli araba yok. mazdanın tadını veripte arızasız araba yok. brz kendi çapında dışardan spor görünüyor biraz atik vs ama adamlar spor araba yaparken herşeyde riske girmemişler
Mesaj otomatik birleştirildi:

brz 200hp araba 1300 kılo kafadan 0-100 verisi 7sn altında olmalı ama 8sn falan cıkıyor. Performans ağırlık verip tadını kacırmak istemıyor. mazda ful performans bas gaz diple at götü kay makasa gir vs ama tak diye arıza verebilir. brz tr şartlarında yeterli spor araç
brz dediğin arabanın motor ve piston yapısı ile rx8 dediğin arabanın motor ve piston yapısını araştırır mısın lütfen. rx8 çok kibar bakılması gereken bir arabadır çok dikkatli sürülmesi gereken bir arabadır. Marşı verdim hadi gidiyoruz dememen lazım. yağ bakımını 5000 km de bir yapman lazım kendisine has ayrı yağı var. Varda var yani arabacı olmayan ve bütçesi olmayan adamın yapacaağı şeyler değil birsürü kılı tüyü var.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,217
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

eneskaya6

80+ Bronze
brz dediğin arabanın motor ve piston yapısı ile rx8 dediğin arabanın motor ve piston yapısını araştırır mısın lütfen. rx8 çok kibar bakılması gereken bir arabadır çok dikkatli sürülmesi gereken bir arabadır. Marşı verdim hadi gidiyoruz dememen lazım. yağ bakımını 5000 km de bir yapman lazım kendisine has ayrı yağı var. Varda var yani arabacı olmayan ve bütçesi olmayan adamın yapacaağı şeyler değil birsürü kılı tüyü var.
aynı şeyden bahsediyorum zaten. rx-8 e bakarım diyen kişi sürebilir onun dışında baş ağrıtır ama harikada zevki tadı var. Tr şartlarında brz daha mantıklı

TİTAN.

80+ Platinum
arıza yapmayan eğlenceli araba yok. mazdanın tadını veripte arızasız araba yok. brz kendi çapında dışardan spor görünüyor biraz atik vs ama adamlar spor araba yaparken herşeyde riske girmemişler

brz 200hp araba 1300 kılo kafadan 0-100 verisi 7sn altında olmalı ama 8sn falan cıkıyor. Performans ağırlık verip tadını kacırmak istemıyor. mazda ful performans bas gaz diple at götü kay makasa gir vs ama tak diye arıza verebilir. brz tr şartlarında yeterli spor araç
Ben de o şekilde düşünüyorum
Aklımı kurcalayan da bu fiyatının hakkını verir mi ?
aynı şeyden bahsediyorum zaten. rx-8 e bakarım diyen kişi sürebilir onun dışında baş ağrıtır ama harikada zevki tadı var. Tr şartlarında brz daha mantıklı
Katılıyorum
vw yazmayın demişşin ama golf 2.0 tsı GTI bakmanı öneririm. 245hp 0-100 6.2 sn
Yok kanka teşekkür ederim
VW grubu üzer muhtemelen istediklerimi yapamam

Abdullah Abi çok daha detaylı bir şekilde yorumlamanı istesem alacak insanlarda daha çok bilgilenir

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Emre
2m bütçem var demişsin ds kullanıcısı olarak 4 ve 9 u öneririm 2 si de Premium arabalar bence komfor dizayn vs olarak çok beğenemiyorum

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
1 kere kullanman lazım keyfini başka türlü anlayamazsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Reşit Akalın
Dostlar belli bir süredir araştırıyorum ve kararsızlığım araştırmanın başında olduğundan daha fazla :D
Subaru Brz modelini gözüme kestirdim arabanın atmosferik olmasını , istediği gücü veremediği ve araç içinin çok gürültülü olması ile ilgili bir çok yorum okudum
tabii ki iyi yorumlarda vardı virajlarda çok iyi tutunduğu ve yol konforunun iyi olduğu şekilde
En güvenilir kaynak olarak direkt Abdullah Abi konuya ilgi gösterdi ve cevapladı ama aklımda hala soru işareti var sizce doğru tercih mi olur ?
Passat ,Skoda ve BMW önermeyin lütfen
Aile arabası istemiyorum eğlence arabası istiyorum
Bütçe maximum 2 milyon
Şöyle. Bı Nissan 200 sx

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Dostlar belli bir süredir araştırıyorum ve kararsızlığım araştırmanın başında olduğundan daha fazla :D
Subaru Brz modelini gözüme kestirdim arabanın atmosferik olmasını , istediği gücü veremediği ve araç içinin çok gürültülü olması ile ilgili bir çok yorum okudum
tabii ki iyi yorumlarda vardı virajlarda çok iyi tutunduğu ve yol konforunun iyi olduğu şekilde
En güvenilir kaynak olarak direkt Abdullah Abi konuya ilgi gösterdi ve cevapladı ama aklımda hala soru işareti var sizce doğru tercih mi olur ?
Passat ,Skoda ve BMW önermeyin lütfen
Aile arabası istemiyorum eğlence arabası istiyorum
Bütçe maximum 2 milyon
Çok yavaş o arabalar bana göre alacaksan turkiyede daha bilindik arabaları alabilirsin

Top Bottom