Neler Yeni

Superbox bağlantı kopuyor

LaSTKRaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umut nalkesen
Turkcell Superbox 400 GB 4.5G kullanıyorum. Modem arayüzünde ağ seçimi 4G seçilmiş durumda, yalnız şöyle bir durum var. İnterneti kullanıyorum, normal şekilde indirmede yapabiliyorum ama Epic Games'e yavaş giriyor. Oturum açılamıyor hatası veriyor, giriş yapsa da Fortnite açıyorum yavaş açılıyor. Oyun içinde oturumu kapatıyor, modem arayüzünden ağ şeçimini 3G yaptığımda sorun çözülüyor. Hızlı yüklüyor, güncellemeleri denetliyor. Hızlı bir şekilde sanırım, 4G bağlantıda stabil internet bağlantısı gitmiyor. Epic Games'e dalgalı gitiyor, internet bağlantısı kopup duruyor. Epic Games girerken ve oyuna girerken Epic Games arayüzünden sorun giderme diyorum, bölgesel uç noktalarda hatalar çıkıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu cihazlar bölgedeki GSM santrallerine bğlanarak size net sunar. Santral yoğunluğu arttığı durumlarda dalgalanma oluyorsa bunlar sorun yaratıyor olabilir, ya da cihazssal bir sorun olabilir. Teknik destekden hizmet alma konusunda çekinmeyin.

LaSTKRaL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
umut nalkesen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cihazlar bölgedeki GSM santrallerine bğlanarak size net sunar. Santral yoğunluğu arttığı durumlarda dalgalanma oluyorsa bunlar sorun yaratıyor olabilir, ya da cihazssal bir sorun olabilir. Teknik destekden hizmet alma konusunda çekinmeyin.
yurtdışı sunucularına bağlanmıyor vpn ile bağlanıyor o şekilde oyunları oynayabiliyorum vpnsiz nasıl bağlanabilir ip adresi ile alaklı bir durum mu acaba

Top Bottom