Neler Yeni

supernatural nasıl bir dizi ?

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
dostum şuan 8. bölümdeyim ve bir şey sorucan her bölüm böyle farklı şeylermi olucak başka bölüm başka canavar falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani sadece avcılıkmı yapıcaklar

1. sezon avcılık, sonrasında aşırı fantastik şeyler olucak :)

Mesela melekler gibi.

Aslında bir süre sonra melekler sıradan gelmeye başlayacak.

Son düzenleme:

Jackk_Sparrow

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,537
İsim
Mikail
İlgilendiği Kategoriler
Müzik, Para
Discord
Jackk_Sparrow#0001
Rumplestiltskin is my name and i won this game.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ali Demirbaş
Kimilerine göre çok saçma dizi ama bence çokta güzel dizi. Seni içine alan harika bir yönü var. Adı üstünde sıradışı şeyler var saçma şeyler var ama karakterler ve oyuncular seni alıp götürüyor. Bence izle tavsiye ederim.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Kendimce anlatayım diziyi, aklına gelecek bütün doğaüstü şeyler var.
Şu anda adına dizi yapılan Lucifer gibi, Vampire Diaries dizisindeki vampirler gibi, Teen Wolf dizisindeki kurtlar gibi.
Yani kısaca aklına gelebilecek her şey bu dizide yıllardan beri var, 11 yaşımdan beri takip ediyorum diziyi.
İzlediğim en iyi dizidir kendileri, oyunculuktan konusuna kadar her şeyiyle bir efsane.
İzlemeden ölme. başla gerisi çorap söküğü gibi geliyor.
11. sezonun sonuna kadar çok iyi gidiyor, her sezon 23 bölüm falan hepsi uzun süreli.
Haliyle bir de 11 sezon işleyince adamlar her şeyi işliyor neredeyse; İncil'deki, Tevrat'daki mistik olaylar mitolojide olan doğaüstü yaratıklar.
Cehennem süvarileri, prensleri, mahşerin dört atlısı. melekler, cennet, araf ve insanlardan önceki canlılar.
Aklına gelebilecek her şey var, sadece melek şeytan kurt vampir değil yani.
Belki 100'e yakın canavar var, adını sanını duymadıkların bile Google'a yazarsan mitolojide olduğunu ve açıklamasını öğrenebilirsin.
Bu kadar şey işlenince haliyle konu kalmıyor bu yüzden 12.sezonun başlangıcından itibaren falan biraz tek tip olmaya başlıyor.
Fakat o zamana kadar diziye ve karakterlere öyle bir bağlanıyorsun ki bırakamıyorsun.
Winchesterlar gibisini hiçbir dizide bulamazsın, hem aile hem aksiyon hem gerilim hem komedi kısacası her şey var.
İlk 3-4 bölümünde ben bir tık gerilmiştim, sonrasında koskaca 320 bölümün arasında sadece 2-3 bölüm gerilmişimdir.

2. sezona kadar hızlı izle, 1. sezon avcılığı tanıtıyor.

Mesela bir şeytan nasıl öldürülür, bir vampir nasıl öldürülür gibi gibi.
diziyi bitirdim 15 sezonun 14. bölümünüde izledim ve bitirdim bu diziyi bu kadar övdüğünüz için teşekkürler çok güzel bir diziydi kesinlikle duygusal anlamda baya şey yaşadım karakterleri çok beğendim gerçekten ilk sezonlara bakıp vay be nerelerden geçmişler dediğim bir dizi oldu artık resmi olarak bu dizinin fan haline geldim en sevdiğim karakterler
1. LUCİFER kesinlikle
2 castiel
3 crowley & gabriel & rowena
4 gabriel & crowley
5 sam & dean
6 boby
çok güzel bir diziydi umarım 15 sezonun devamı da gelir ve bu muhteşem hikayeyi sonlandırır

Son düzenleme:

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
diziyi bitirdim 15 sezonun 14. bölümünüde izledim ve bitirdim bu diziyi bu kadar övdüğünüz için teşekkürler çok güzel bir diziydi kesinlikle duygusal anlamda baya şey yaşadım karakterleri çok beğendim gerçekten ilk sezonlara bakıp vay be nerelerden geçmişler dediğim bir dizi oldu artık resmi olarak bu dizinin fan haline geldim en sevdiğim karakterler
1. LUCİFER kesinlikle
2 castiel
3 gabriel
4 crowley
5 sam & dean
6 boby
çok güzel bir diziydi umarım 15 sezonun devamı da gelir ve bu muhteşem hikayeyi sonlandırır

Crowley hüüü.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
1. LUCİFER kesinlikle
2 castiel
3 gabriel
4 crowley
5 sam & dean
6 boby
5. sırada Winchesterların olması çok saçma.
Koy bakayım 1. sıraya, Crowley varken de Gabriel kimmiş?
Onu da değiştir. :p

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
5. sırada Winchesterların olması çok saçma.
Koy bakayım 1. sıraya, Crowley varken de Gabriel kimmiş?
Onu da değiştir. :p
:ROFLMAO::ROFLMAO: şaka maka lucifer ve gabriel li Winchesterlardan ve crowley den daha çok sevdim sam ve dean bazen beni o kadar sinir ediyorlar ki bazen karakterlerden soğuyorum fakat lucifer ve gabriel komik tipler olduğu için izlerken hiç sıkılmadım ama crowley i sam ve dean den daha fazla sevdim hatta arada meg de gidip geldi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
:ROFLMAO::ROFLMAO: şaka maka lucifer ve gabriel li Winchesterlardan ve crowley den daha çok sevdim sam ve dean bazen beni o kadar sinir ediyorlar ki bazen karakterlerden soğuyorum fakat lucifer ve gabriel komik tipler olduğu için izlerken hiç sıkılmadım ama crowley i sam ve dean den daha fazla sevdim hatta arada meg de gidip geldi
Lucifer neyse de Gabriel'i bu kadar sevmen şaşırtıcı.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Lucifer neyse de Gabriel'i bu kadar sevmen şaşırtıcı.
aslında karakterden çok mizahı felsefesi çok hoşuma gidiyordu zaten tüm sezonları toplasan 10 bölümden çok oynamamıştır belkide bu yüzden seviyorumdur gabriel olmadığı zaman crowley kesinlikle favorim :)

15 sezon
Her bölüm 40-45 dk
Her sezon da ortalama 20-25 bölüm var.
kanka dizi bitti zaten :) o mesajı diziye başlamadan önce atmıştım

Top Bottom