Neler Yeni

Öneri Suriyeliler Gitmezse...

VitoScaletta

80+ Gold
Bir günlüğüne bütün suçların cezası kaybolsa sokakta gördüğüm ilk suriyeliyi keserim.
keşke gitseler aga ben böyle ırk görmedim ya biz başkalarının ülkesinde mülteci olsak utançtan yerin dibine girerdik vallaha bunlarda elini kolunu sallaya sallaya geziyo

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Yorumları okumadım yemek yerken hızlı hızlı okudum atlayarak devamını okumadım ortalama ne yorum geleceğiyle alakalı fikrimde var
ben bir şey söylemiyorum sadece ankara önder i bi araştırın o kadar diyeceğim fikirlerim perma yememe sebep olur

Üstad

80+
Bu durum öyle içinden çıkılmaz bir hal aldı ki yaşı biraz büyük üyelerimiz hatırlayacaktır zamanında çingenler de böyle sorun teşkil ediyorlardı; işte yok şu çingen mahallesine polis giremiyormuş, yok dilencisine para vermezsen evini soyarlarmış, yok şu saatte oradan geçilmezmiş... Ne kadar çingen mahallesi varsa dağıtıldı, hepsinin hakkından gelindi. Aynı şekilde ciddi adımlar atılması lazım.

VitoScaletta

80+ Gold
Bu durum öyle içinden çıkılmaz bir hal aldı ki yaşı biraz büyük üyelerimiz hatırlayacaktır zamanında çingenler de böyle sorun teşkil ediyorlardı; işte yok şu çingen mahallesine polis giremiyormuş, yok dilencisine para vermezsen evini soyarlarmış, yok şu saatte oradan geçilmezmiş... Ne kadar çingen mahallesi varsa dağıtıldı, hepsinin hakkından gelindi. Aynı şekilde ciddi adımlar atılması lazım.
çok haklısınız

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,963
İsim
Emin
Küfür etsem ne kadar süre ban yerim

Top Bottom