Neler Yeni

Tableti bataryasız çalıştırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
Elimde Exper easy pad t7q tablet var alalı bayaa olmuştu batarya ölmüştü şişmeye başlayınca bataryayı atmak zoruna kaldım tableti çalıştırmam gerek ne yapilirim 2 ping şarj soketi var

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
stokta yok hemde 50 tl zaten tableti ben 150 tl almıştım

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Mümkün değil diye biliyorum.
Şarj kablosu batarya, batarya sisteme aktarıyor. Şarj kablosu dan sisteme aktarma yok sanırım.

TheViola

80+
Bataryasız tabi ki çalışır ama bir kaç ufak modifikasyon yapmanız gerekiyor. Bataryanın takıldığı sokete bir devre yerleştirip direk elektrik verip çalıştırabilirsiniz ama elektrik elektronik işlerine yatkınlığınız var ise deneyin yoksa hiç uğraşmayın. Kaç volt kaç amperde çalışacağını falan bulman gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Mustafa Arıyer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryasız tabi ki çalışır ama bir kaç ufak modifikasyon yapmanız gerekiyor. Bataryanın takıldığı sokete bir devre yerleştirip direk elektrik verip çalıştırabilirsiniz ama elektrik elektronik işlerine yatkınlığınız var ise deneyin yoksa hiç uğraşmayın. Kaç volt kaç amperde çalışacağını falan bulman gerekiyor.
tam dediğinizi yaptım buraya yazacaktım siz yazmışssınız kablonun artı - kutuplarını batarya giriş yerşna bağladım kullanıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,681
Üyeler
153,270
Son üye
Teorama
Top Bottom