Neler Yeni

🚨 TARİHİN EN SCAM - BALON OYUNU PATLADI🚨 🚨KARŞINIZDA THE DAY BEFORE🚨

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz
standart bu tarz çıkan bütün oyunlar aynı bu şekilde çıkıyor önemli olan yapılan güncellemeler ve ileride ki içerikler yoksa verdiğim örnekte ki oyunlar bu oyundan vasat haldeydi.
Kanka Sorun Buglı Olması Değil Anlıyorsun Dimi ? Oyunun Scam Olması Sorun Vaat Ettikleri Şeyleri Daha Sonra Getirseler Ne Olacak Öyle bir şey Mi Var He Biz Size 1000 Kişilik Server Olacak Dedik Şuan 32 Bir Kaç Aya Update İle 1000 Mi Yaparız Dicek Yada İlerde Update İle MMO-RPG Yaparız Mı Dicek Oyun Tam Bir Scum Kanka Düzelmicek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cyberpunkta da vaat verdiler ilk çıktığında balon gibi patladı herkes aynı bu oyun gibi cpye de balon dediler oyunun düzelmesi 3 yılı aldı. Demek ki cp bile çok uzun zamandır geliştiriliyordu fakat çıkan oyun tam bir balon ürünüydü. Yani evet bu oyunuda 3 4 yıla düzenlerler gibi. Yapımcının tek yapacağı açıklama daha erken erişimde sadece oyunu yaptığımızı bilin diye bu şekilde çıkardık elimizde daha iyi sürümler var ve bunları yayınlamadık gibi bir mesaj ile işi kurtaracak ve 3 4 yıl sonra düzgün çıktığında cp gibi unutulacak :D
Kanka Sorun Bu Oyunun Cyberpunk Kadar Büyük Olmaması Ve CD Project Red Kadar Büyük Firma Olmamaıs Bu Online Oyun 3-4 Yıla Kadar Oyuncu Beklemek Zorunda Değil Cyberpunk İse Single Normal Beklemek

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Kral onu bunu geçte, nolur her kelimenin ilk harfini büyük yazma.

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ataberk
Kanka Sorun Buglı Olması Değil Anlıyorsun Dimi ? Oyunun Scam Olması Sorun Vaat Ettikleri Şeyleri Daha Sonra Getirseler Ne Olacak Öyle bir şey Mi Var He Biz Size 1000 Kişilik Server Olacak Dedik Şuan 32 Bir Kaç Aya Update İle 1000 Mi Yaparız Dicek Yada İlerde Update İle MMO-RPG Yaparız Mı Dicek Oyun Tam Bir Scum Kanka Düzelmicek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka Sorun Bu Oyunun Cyberpunk Kadar Büyük Olmaması Ve CD Project Red Kadar Büyük Firma Olmamaıs Bu Online Oyun 3-4 Yıla Kadar Oyuncu Beklemek Zorunda Değil Cyberpunk İse Single Normal Beklemek
Anlattığımı mı anlamadın yoksa karşılaştırma yaptığımı mı zannettin onu anlayamadım. Dediğim şey şu oyunlar için bir çok vaat verirler ve eğer oyunu kötü çıkarırlarsa verdiğim mesaj örneğinde ki gibi bir şey söyleyip işin içinden kaçıp. 3 4 yıla düzenlerler. Cd project red ile bu firmayı kıyaslamadım sadece şuan oyun çıkaran her firma bu şekilde yapıyor. Alıştık artık.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz
Anlattığımı mı anlamadın yoksa karşılaştırma yaptığımı mı zannettin onu anlayamadım. Dediğim şey şu oyunlar için bir çok vaat verirler ve eğer oyunu kötü çıkarırlarsa verdiğim mesaj örneğinde ki gibi bir şey söyleyip işin içinden kaçıp. 3 4 yıla düzenlerler. Cd project red ile bu firmayı kıyaslamadım sadece şuan oyun çıkaran her firma bu şekilde yapıyor. Alıştık artık.
Bende Yaptıklarının Hata Olduğunu Söylüyorum Ve Bu Diğer Oyunlardan Farklı Olarak Bir Çok Olayı Saçma Şeylerden Ertelendi Ve Yalan Söylediler Diğer Oyunlar Gibi Değil Kanka Yani The Last Of Us Yazı Tipi Çalma - Call Of Duty Zombie Trailer Kopyalama - The Last Of Us Ellie Karakterinin Kalçasına Benzeyen Model Yapıp Ekleme Oyunu Çıkartmalarına 1 Ay Kala Oyunun İsim Haklarını Almayı Unuttuklarını Bahane Etmeleri Gibi Saçma Bahaneler Bulması Zaten Bu Oyunu Ayırıyor Diğer Oyunlardan Kanka

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
SCAM oyun görmesek yiyeceğiz bu oyunun SCAM olduğunu.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Evet Arkadaşlar Adamlar Erteledi Erteledi En Sonunda Erken Erişim Olarak Çıkardı Ama Oyun Şahsen Benim Beklediğim Gibi Tam Bir Scum Oyun İlk Duyurulduğunda Çok Heyecanla Takip Ediyordum Ama Sonra Yeni Videolar İle Oyunun Scam Olduğunu Az Çok Anladım Ve Şuan Oyun Resmi Olarak Çıktı Ve Steamde 3 Saatte 2198 Olumsuz Yorum Alarak Son Derece Olumsuz Şeklinde Gözüküyor Ve Oyun O Kadar Kötüki Çoğu Kişi Unreal Engine'den Bunu Yapmasını 30 Dakika Olduğunu İddaa Ediyor Ve Oyun Sözde 6 Yıldır Gelişritiriliyor Tam Bir Hayal Kırıklığı

Alıntıyı görüntüle

Adamlar O Kadar Şuan Linç Ediliyorki Kendi Resmi Discord Kanallarındaki Chat'i Kitliyorlar Ve Bu Linçlemeden Haberder Oldukalarını Söylüyorlar

Alıntıyı görüntüle

Oyunda Saçma Sapan Optimizazyon Hatalarımı Dersin Uçan Kocaman Adamlar Mı Dersin Bozuk Serverler Mi Dersin Ne Ararsan Var Şuan Oyun Tam Bir Balon Olarak Çıktı Ayrıca Oyunda Anlatılan Hiç bir şey Yok Çok Kötü Animasyonlar Çok Kötü Bir Vuruş Hissi Ve Bir Amacı Olmayan Açık Dünya Şuan Oyunu Almanızı Tavsiye Etmiyorum Herkes İade Ediyor Ama Bu Oyun Tarihin En Büyük Scam Oyunu Olarak Tarihe Geçmeye Hak Kazandı Tebrikler :D

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Ben Konuyu Yazdıktan 5 Dakika Sonra Olumsuz Yorum Sayısı 4061'e Yükselmiş :D

Alıntıyı görüntüle
Bu oyunun scam/balon olduğunu herkes video çekerek anlattı zaten

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz
Daha tam sürüm bile çıkmamış bir oyuna nasıl SCAM diyebiliriz? SCAM dediğin oyun Erzurum'dur örneğin.
Erzurum Scam Olamaz Scam Kanka Oyunun Anlatılan Hiç bir şey Yok Kanka Saçma Sapan Bahaneler Sunarak Çıkardılar 6 Yılda Sen Buna Scum Edemiyorsan Oyundan Anlamiyorsundur Bu Oyunu Kime Sorarsan Sor Scam'dir

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Erzurum Scam Olamaz Scam Kanka Oyunun Anlatılan Hiç bir şey Yok Kanka Saçma Sapan Bahaneler Sunarak Çıkardılar 6 Yılda Sen Buna Scum Edemiyorsan Oyundan Anlamiyorsundur Bu Oyunu Kime Sorarsan Sor Scam'dir
"Bono Scom Doyomorson Oyondon Onlomoyorsondor. "

Ne Anlatıyorsun Abiciğim Sen? Erken Erişim Çıkmış Bir Oyuna Tam Oyun Muamelesi Yapacak Kadar Oyun Bilginiz Bile Yok Gelmiş Milletin Oyun Bilgisine Saydırıyorsunuz. Gidip Erken Erişim/Early Access Nedir Araştırın İlk Önce.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,298
İsim
Cengiz
"Bono Scom Doyomorson Oyondon Onlomoyorsondor. "

Ne Anlatıyorsun Abiciğim Sen? Erken Erişim Çıkmış Bir Oyuna Tam Oyun Muamelesi Yapacak Kadar Oyun Bilginiz Bile Yok Gelmiş Milletin Oyun Bilgisine Saydırıyorsunuz. Gidip Erken Erişim/Early Access Nedir Araştırın İlk Önce.
Erken ile akası yook vaat ettikleri yok ne anlatıyon sen kanka

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Berk
yerden yere vurulacak durumda değil ama yıl 24 oldu be zaten bu örnekleri fazlasıyla deneyimledik. farklı bir şey, üzerine bir şey koyamadıkları için böyle tepki almaları gayet normal. yoksa erken erişim illa ki hatalar olacak... bana kalırsa zaten belliydi böyle olacağı farklı bir mekanik göremeyeceğimizden emindim.. gir lootla, öldür, sakla. bu kadar düz yaparlarsa böyle tepki alacaklar..

fine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Emir
Erken ile akası yook vaat ettikleri yok ne anlatıyon sen kanka
Şu anlık yok, ileride illaki oyuna eklerler vaat ettiklerini. Oyunun erken erişim çıkmasının amacı bu zaten, tabii millet erken erişim kavramından bi' haber olduğundan SCAM çekiyor oyuna.

Top Bottom