Neler Yeni

Taşınacağım yerde süperonline altyapı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Caner Öztürk
Merhaba süperonline fiber paketim ile daha 6 aylık bir taahüdüm kaldı ama taşınacağım yerde süperonline'ın fiber altyapısı yok o yüzden başka interenet sağlayıcısına geçeceğim bu taahüdüm iptal olacakmı yoksa 6 ay boyunca faturamı ödemek zorundayım?

Aliosman.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Aliosman
Merhaba süperonline fiber paketim ile daha 6 aylık bir taahüdüm kaldı ama taşınacağım yerde süperonline'ın fiber altyapısı yok o yüzden başka interenet sağlayıcısına geçeceğim bu taahüdüm iptal olacakmı yoksa 6 ay boyunca faturamı ödemek zorundayım?
yanlış bilmiyosam günü bitmeden iptal etmek bi miktar para veriyon öle iptal ediyon

Taahhütünü ücretsiz bir şekilde iptal ediyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı durumu ben de yaşadım ücretsiz bir şekilde taahhütümü iptal ettiler

baran'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
521
İsim
İsmail baran
Instagram
ismail.baranq
İnternet sağlayıcının destek hattını ara ve süperonline fiber hat istediğini belirt bunu hep yap en sonundaa rahatsız olup büyük ihtimalle hat çekerler
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sağlayıcının destek hattını ara ve süperonline fiber hat istediğini belirt bunu hep yap en sonundaa rahatsız olup büyük ihtimalle hat çekerler
Eğer hat çekmezlerse taahhütünü iptal etmelerini söyle

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,922
Üyeler
151,476
Son üye
enesssa
Top Bottom