Neler Yeni

telefonumu kırdım yeni telefon alıcam ne almalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
redmi note 10S telefonum vardı üstüne düştüm ve kırdım yeni bir telefon alıcam tanıdık bir telefoncudan iphone almak istiyorum ama bütçem 17-18K civarı 2. el alabilirim sizce ne almalıyım?
2. el yurt içi Samsung S22+ (diğer adıyla S22 Plus) veya Xiaomi Mi 12 alabilirsiniz.

Son düzenleme:

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
12 mini alasım var
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 ile mini arasında çoook aşırı derecede fark var mı acaba?
Tek fark ekran boyutu bataryayı dert etme dejinin güçlendirilmiş bataryasını takarsın (12minide kronik çıta atması var telefoncuya yaptırman şart eğer bilgin yoksa )orj. 12 nasıl batarya süresi görüyorsa ona benzer bir sonuç alırsın

Ama 12 mini temiz bulmak lazım bana sorarsan temiz bulursan al ama sırf bir model yeni diye de hırpalanmış telefonu alma

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan
X şuan bile ölü sayılmaz. Hala sorunsuz kullanan birçok kişi görüyorum. Büyük ihtimalle iPhone 17 serisine kadar da suyunu çıkararak kullananlar olur.
Nasıl sayılmaz? Bende var ölmeyi geçtim can çekişiyor artık. Bazı uygulamalar oyunlar da desteği kesti. Zaten tamamen tüm destek gitmez de işte böyle olunca öldü deniliyor.

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
Tek fark ekran boyutu bataryayı dert etme dejinin güçlendirilmiş bataryasını takarsın (12minide kronik çıta atması var telefoncuya yaptırman şart eğer bilgin yoksa )orj. 12 nasıl batarya süresi görüyorsa ona benzer bir sonuç alırsın

Ama 12 mini temiz bulmak lazım bana sorarsan temiz bulursan al ama sırf bir model yeni diye de hırpalanmış telefonu alma
temiz 12 mini alırım bu destek gitme muhabbeti var ya 11 alasıım pek yok ondan

ThE LoSt

80+ Silver

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
uwu
temiz 12 mini alırım bu destek gitme muhabbeti var ya 11 alasıım pek yok ondan
Hocam ekranı küçük gelirse 12 64gbde bulursunuz 17k civarına ben ip11 64gb pil80 kf li cihaza 13 diyor ben 12 fln teklif verecem ne kadar düşerse o kadar iyi mantığıyla tertemiz sıfır gibi cihaz piyasası baya düşmüş öncesine nazaran. Bide bu desteğe herkes takmista tamam önemlidir hala 6s/6sp/7p lar milattan kalma güçlendirilmiş deji bataryalarla günümüz giriş seviyesi androidlere kafa tutar seviyede hem CPU tarafında hemde kamera da

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Mehmet Eyüp Atan

XeaveN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Furkan Bural
Hocam ekranı küçük gelirse 12 64gbde bulursunuz 17k civarına ben ip11 64gb pil80 kf li cihaza 13 diyor ben 12 fln teklif verecem ne kadar düşerse o kadar iyi mantığıyla tertemiz sıfır gibi cihaz piyasası baya düşmüş öncesine nazaran. Bide bu desteğe herkes takmista tamam önemlidir hala 6s/6sp/7p lar milattan kalma güçlendirilmiş deji bataryalarla günümüz giriş seviyesi androidlere kafa tutar seviyede hem CPU tarafında hemde kamera da
iphone daha mantıklı geliyor hiç kullanmadım ama birsürü uygulama ile anlaşma kamera da kalite farkı falan

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer
Samsung a55 alabilirsin 5 sene güncelleme alacak
18500'e yurtdışı 13T Pro var. Satıcının kendisinden POCO X6 Pro aldım herhangi bir sorun yaşamadım güvenilir.
Hangi satıcı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

iphone daha mantıklı geliyor hiç kullanmadım ama birsürü uygulama ile anlaşma kamera da kalite farkı falan
Aynen hatta bi kaç sene sonrada uzaya fırlatma sözü felan of knk mukemmel hemen almalısın x6 pro gibi bir cihaz s23 fe gibi bir cihaz hatta a55 gibi bir cihaz dururken geçip ip11 almak hangi akla mantığa hizmet hala anlamıyor

Top Bottom