Neler Yeni

🔥İndirim TEMU Alt Limit 670₺'ye Düştü🔥😍

JackRyan

80+ Silver
game pad aldım direkt
300tl indirimi kullandim ben de mis

1000133257.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırsak yeni yasa bizi bağlar mı?
20 sinden önce gelirse bağlamaz sonra gelirse (Şüpheli)

Ekler

• 1000133257.jpg
    1000133257.jpg
    617.3 KB · Hit: 40

Remi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Mustafa Yüksel
İlgilendiği Kategoriler
Bilim, Tarih
Instagram
@remileas
Discord
lrearis

Palo DAYI

80+ Gold

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vergi oranları, gümrük işleminin başladığı tarihteki oranlarla işleme koyulur.

Şu şekilde bir bilgi var. Doğruluğunu araştırırsınız. Benimde siparişlerim var. Ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. TEMU'da müşteri hizmetlerinin bir tanesi iade ederiz diyor. Diğeri ürünlerin tekrar bize gelmesini beklememiz lazım diyor. Gümrükte takılırsa o ürün size zaten gelmez. Gelmesi için ücret, belge vs. vermem gerekli.

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Benim siparişim 20 günde geldi, şimdi sipariş verirsek yetişmez bence.

Mitra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Birol Olcaytürkan

Temu | Kullanım Koşulları​

Satın alma esnasında tahsil edilen satış vergisi, KDV, gümrük vergileri ve benzer ücretlerin tahmini değerler olduğunu ve geçerli yasalara bağlı olarak değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Ek miktarların belirlenmesi halinde, bunlardan siz sorumlu olursunuz. Bu tutarları ödememeniz nedeniyle bir ürünün gümrükten çekme işleminin gecikmesi veya reddedilmesi durumunda sorumluluk kabul etmeyiz.

rx570emo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Emre
300tl indirimi kullandim ben de mis

Alıntıyı görüntüle

20 sinden önce gelirse bağlamaz sonra gelirse (Şüpheli)
20 sinden önce gümrükden geçmiş olması mı gerekiyor elimde olması mı? Gumrukden geçmesi ise aliespress den aldığım siparis bi hafta da gümrükden geçmişti.

Satın alma esnasında tahsil edilen satış vergisi, KDV, gümrük vergileri ve benzer ücretlerin tahmini değerler olduğunu ve geçerli yasalara bağlı olarak değişikliğe tabi olabileceğini lütfen unutmayın. Ek miktarların belirlenmesi halinde, bunlardan siz sorumlu olursunuz. Bu tutarları ödememeniz nedeniyle bir ürünün gümrükten çekme işleminin gecikmesi veya reddedilmesi durumunda sorumluluk kabul etmeyiz.
Olmadı bu

JackRyan

80+ Silver
Bunlar yeni hesaplarda mı oluyor
Hayir ben 3 tane siparisim var bana oldu

Arkadaşlar 30 euro zaten limit 30 euro alti alin sorun yaşamayin.

20 sinden önce gümrükden geçmiş olması mı gerekiyor elimde olması mı? Gumrukden geçmesi ise aliespress den aldığım siparis bi hafta da gümrükden geçmişti.

Olmadı bu

Vergi oranları, gümrük işleminin başladığı tarihteki oranlarla işleme koyulur.

Şu şekilde bir bilgi var. Doğruluğunu araştırırsınız. Benimde siparişlerim var. Ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. TEMU'da müşteri hizmetlerinin bir tanesi iade ederiz diyor. Diğeri ürünlerin tekrar bize gelmesini beklememiz lazım diyor. Gümrükte takılırsa o ürün size zaten gelmez. Gelmesi için ücret, belge vs. vermem gerekli.
Kimi gelir diyor kimi gelmez buna bir açıklık getirmek lazım ona gore sipariş gecelim

Otlaq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Talha Görürüm
Temudan monitör lambası tavsiyesi verir misiniz?

Top Bottom