Neler Yeni

İnceleme The Last Of Us Part II [SPOILER]

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
PC'ye gelse de oynasak.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Herkes hikaye laf attı belki de biraz haklılardı ama kimse şunu demedi oyun ellie hikayesini baz alıyor ama onun dışında da hayatı olanlar var.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Daha açıklayıcı olması için en alt kısıma bir tablo ve puanımı ekledim.
Genel olarak da küçük değişikler yaptım.

İsterseniz yeniden göz atabilirsiniz.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Ellie haklıdır tartışmaya kapalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonda o Abyy'i öldürecektik aşırı sinir oldum orda Ellie'ye öldür işte niye bırakıyorsun.

Son düzenleme:

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
cidden. öyle olsaydı çok daha güzel olacaktı.
Oyunun grafikleri oynanışı atmosferi mekanikleri çok güzel ama maalesef hikaye konusunda bence kötü bir oyun ve Last of Us gibi bir oyun serisinde hikaye çok önemlidir.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Oyunun grafikleri oynanışı atmosferi mekanikleri çok güzel ama maalesef hikaye konusunda bence kötü bir oyun ve Last of Us gibi bir oyun serisinde hikaye çok önemlidir.
Şu Abby'yi sevdirme çabası ve 10 saat Abby gameplay'i olmasa, Abby normal bir kötü karakter olsa bizim için, çok daha güzel olacaktı ama yinede bence aşırı kötü bir hikayesi yok.

Alposki

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,527
İsim
Alp Yalçın
Şu Abby'yi sevdirme çabası ve 10 saat Abby gameplay'i olmasa, Abby normal bir kötü karakter olsa bizim için, çok daha güzel olacaktı ama yinede bence aşırı kötü bir hikayesi yok.
Hikaye fikri güzel ama öyle bir anlatıyor ki sanki Abyy haklı gibi gösteriyor bide onla oynatıyor bizi sondaki sahnede zaten benim için iyice - oldu hikaye

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
tempo düşüklüğü dışında o yönlerin hepsi artı bence. birincisi bu ellienin hikayesi ve bir amacı olmalı o yüzden joelin erken ölmesi doğru olan. ikincisi aby ve ellie iki farklı görüşü temsil ediyor ve insana acaba aby mi haklı ya ? diye düşündürüyor. çok zekice yazılmış bir senaryo ve bence gelmiş geçmi şen iyi aksiyon oyunlarından biri

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
tempo düşüklüğü dışında o yönlerin hepsi artı bence. birincisi bu ellienin hikayesi ve bir amacı olmalı o yüzden joelin erken ölmesi doğru olan. ikincisi aby ve ellie iki farklı görüşü temsil ediyor ve insana acaba aby mi haklı ya ? diye düşündürüyor. çok zekice yazılmış bir senaryo ve bence gelmiş geçmi şen iyi aksiyon oyunlarından biri
Haklısın zaten belirttim az çok inceleme de. Abby'nin hikayesi de var orada görüyoruz falan diye ama bu oyun, Joel ve Ellie'nin hikayesi olduğu için Abby'yi sevmek, onunla oynamak benim için iyi değil. Benim en sevdiğim oyun karakterlerinden birini öldüren bir karakteri sevemem ben :)

Sonuçta ilk oyun neredeyse full Joel ile oynadığımız için biraz oynamak isterdim Joel ile. Erken öldürüldü bence.

Evet haklısın gayet akıllıca yazılmış bir hikaye bunda hemfikirim senle ama Abby karakterini sevmediğim için bana göre eksi yön olarak yazdım

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,666
Üyeler
142,004
Son üye
kepi
Top Bottom