Neler Yeni

TL DEĞERLENECEK Mİ?

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
Boş ver anlamak istemez bunlar uğraşmaya değmez
Aynen öyle,sorsan Atamın inkilaplarını sayamaz ama ortalıkta Atatürkçüyüm diye gezer.Atatürk okullarda okutulmuyor der.Bizzat 8.sınıf ta İnkilap tarihi ve Atatürkçülük dersini görür .Keşke şuanda Atatürk Sağ olsaydıda sizden önce koşa koşa biz verseydik oyumuzu Atatürke.

AprnHaci

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,175
İsim
Alperen Demirezen
Hayır efendim hepsinin yeri ayrı demeye çalışıyorum lafımı değiştirmeyin
sen ne dedin Fatih Sultan Mehmet te İstanbulu aldı o niye abartılmıyor dedin. ikisini karşılaştırdın. ve ATATÜRK ün abartıldığını düşünüyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen öyle,sorsan Atamın inkilaplarını sayamaz ama ortalıkta Atatürkçüyüm diye gezer.Atatürk okullarda okutulmuyor der.Bizzat 8.sınıf ta İnkilap tarihi ve Atatürkçülük dersini görür .
hala inkilap diyor siz tapmaya devam edin ne yazarsan yaz boş laflarına cevap vermeyeceğim

Müslüm Gürses

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,063
İsim
Mert Gürbüz
sen ne dedin Fatih Sultan Mehmet te İstanbulu aldı o niye abartılmıyor dedin. ikisini karşılaştırdın. ve ATATÜRK ün abartıldığını düşünüyorsun.

hala inkilap diyor siz tapmaya devam edin ne yazarsan yaz boş laflarına cevap vermeyeceğim
Hala tapmaya devam edin diyor çıldırcam bilerek yapıyor heralde bunu anlama eksikliği var.

Hayır asıl Fatih Sultan Mehmed Han'ın unutulduğunu düşünüyorum siz bunu değiştirip sonra her 10 lafından 11'i yalan diyosunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Hacı Hüsram
Aynen öyle,sorsan Atamın inkilaplarını sayamaz ama ortalıkta Atatürkçüyüm diye gezer.Atatürk okullarda okutulmuyor der.Bizzat 8.sınıf ta İnkilap tarihi ve Atatürkçülük dersini görür .
Seninle istediğin yerde Dini kültür soyal kültür bilim tarih mühendislik alanında açık oturuma girerim. Üzerim seni idolojik düşüncelerin kimin ne açıdan bakış açısına sahip olduğunu gösteriyor at gözlüklerinizi çıkarın tek taraflı düşünmeyin

RmzDayi

80+ Silver
Hazıra dağ dayanmaz …
Evet TL değerlenir ama,
Tüketim değil üretim toplumu olursak
Yazılım üretip bunu yurt dışına satar ve geliştirirsek
Katmadeğerli mal üretip bunu güzel pazarlayabilirsek
Silah sanayide daha iyi duruma gelip kendi silahlarımızı üretip dışarıya satarsak
...

Harici durumlarda pek umudum yok

Fanboylar😂😂😂😂

O kadar çok boş muhabbet ki forumu sözde siyaset arşivine çevirdiniz.
Hahahahahahaha ne kadar güzel bir şaka yaptınız demek isterdi ama siz onu değiştirip yalan derdiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,299
Üyeler
155,398
Son üye
TOSUN01
Top Bottom