Neler Yeni

Yardım Tn panel mi IPS panel mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
Ghsoting olmada bile tn çok daha hızlıdır iki tane 240 hz monitör getir biri tn biri ıps olsun her özelliği aynı olsa bile Gecikme değerinde tn en iyisi
2546k düşünüyorum senin aklında başka bir şey varsa önerebilir misin

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Biri 360Hz diğeri 240HZ ve hertz yükseldikçe ghosting düşüyor diye biliyorum çünkü ufo testinde 60Hz ile 240/360Hz'de ciddi fark gözlemledim. 360HZ seçmen daha mantıklı ayrıca Benq tamamen balon adamlar reklamla TN panelleri deli paralara satıyor. İkisi arasında Dell.

Son düzenleme:

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
840
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Biri 360Hz diğeri 240HZ ve hertz yükseldikçe ghosting düşer yani 360HZ seçmen daha mantıklı ayrıca Benq tamamen balon adamlar reklamla TN panelleri deli paralara satıyor. İkisi arasında Dell.
Tam tersi hz yükseldikçe ghosting artar çünkü ghosting gecikmenin hze yetişemezsin yüzünden ortaya çıkar

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Tam tersi hz yükseldikçe ghosting artar çünkü ghosting gecikmenin hze yetişemezsin yüzünden ortaya çıkar
Ufo testini aç 60hz ile 240/360 farkına bak. Yüksek HZ'de ghosting belirgin şekilde daha az, kağıt üstünde açıklamasını bilmiyorum ama göz var izan var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batuhan
Biri 360Hz diğeri 240HZ ve hertz yükseldikçe ghosting düşer yani 360HZ seçmen daha mantıklı ayrıca Benq tamamen balon adamlar reklamla TN panelleri deli paralara satıyor. İkisi arasında Dell.
Benq nasıl tamamen balon olabilir ki, bütün esporcular benq kullanıyor

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,823
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Benq nasıl tamamen balon olabilir ki, bütün esporcular benq kullanıyor
Bence öyle. TN panel satıyor, bir sürü sponsorluk ve reklam ile algı yaratıyor, sanıldığı gibi rakipsiz en hızlı olduğunu düşünmüyorum.

Top Bottom