Neler Yeni

TOGG FİYATI BELLİ OLDU!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
Arkadaşım drift videoları geleceğinden dolayı arka çekiş olmasına sevindi :D
Önden çekiş daha kolay kullanım sunuyor diye biliyorum.
Yaa sdasdasdas şimdiden bunu düşünmesi komik gerçi ilgisine kimse bir şey diyemez :ROFLMAO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba Abdullah Hacıgül elindeki Subaru'yu bırakıp buna geçmeyi düşünür mü?

İceWolf

80+ Silver
953.000 beklenenin 140.000 altında gelmiş. Fiyat çok iyiymiş.

İceWolf

80+ Silver
Hakkaten sedan beklemeyi bırakıp bunu alsammı acaba. Araba C SUV, çok büyük ama bu fiyatada piyasada B SUV yakıtlılar bile zor alınıyor. Resman FOCUS parasına C SUV lüx JEEP. Onuda boşver Peugeot Partner full 853.000TL iken C SUV JEEP çok uygun duruyor.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
SEYF
Yeni çıkan Intel ekran kartları gibi mavi ekran vermesin!!!!

Hail Zimbabwe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
George
Aw 900k bekliyordum 53k daha kastırmayın bana boş boş ya kötü oldu

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hakkaten sedan beklemeyi bırakıp bunu alsammı acaba. Araba C SUV, çok büyük ama bu fiyatada piyasada B SUV yakıtlılar bile zor alınıyor. Resman FOCUS parasına C SUV lüx JEEP. Onuda boşver Peugeot Partner full 853.000TL iken C SUV JEEP çok uygun duruyor.
Vergiyi diğer araçlarda da düşürürlerse avantajı kalmıyor. ŞUAN için avantajlı olsa da yarın bir gün ÖTV kalkar veya azalırsa pek avantajı olmayacak.

Tam şuan alacaklar için iyi. Ama ben seçimden önce almayacağım. Seçimden sonra araba bakacağım

İceWolf

80+ Silver
Vergiyi diğer araçlarda da düşürürlerse avantajı kalmıyor. ŞUAN için avantajlı olsa da yarın bir gün ÖTV kalkar veya azalırsa pek avantajı olmayacak.

Tam şuan alacaklar için iyi. Ama ben seçimden önce almayacağım. Seçimden sonra araba bakacağım
Hocam sizinle diyaloğa girmiycem, dünyalarımız çok farklı ve birazdan konu PKK-HUDAPAR karşılaştırmasına gidecek. Ben vatan konusunda pek esnek bir adam değilim ve Lütfen konuyu değiştirip birbirimizin kalbini kırmayalım.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam sizinle diyaloğa girmiycem, dünyalarımız çok farklı ve birazdan konu PKK-HUDAPAR karşılaştırmasına gidecek. Ben vatan konusunda pek esnek bir adam değilim ve Lütfen konuyu değiştirip birbirimizin kalbini kırmayalım.
Konuyu değiştirmedim partizanlık falan da yapmadım sadece seçimi bekleyeceğim dedim. Amacım kavga etmek değil. Tam şuan alınacaksa alınabilecek en iyi araçlardan birisi zaten ayrıca ben de esnek değilim.

İceWolf

80+ Silver
Konuyu değiştirmedim partizanlık falan da yapmadım sadece seçimi bekleyeceğim dedim. Amacım kavga etmek değil. Tam şuan alınacaksa alınabilecek en iyi araçlardan birisi zaten ayrıca ben de esnek değilim.
Ben değiştirdiniz demedim ama birazdan değişecek ve ben bu konuda sizin fikrinizi öğrendim ve sizde benim fikrimi öğrendiniz. Yeterli bence. Ayrıca beklemeniz bence çok güzel, hatta sizin gibi yazılmayacak olanlara çok teşekkür ederim. Sizin gibi 100.000 kişi beklese yada almasa, almak isteyenlere daha çabuk sıra gelir.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,163
İsim
Oğuz
En yüksek paketi alma kararımız var ama önce birkaç ay geçmesini beklemek istiyoruz acaba hata mı olur.

Top Bottom