Neler Yeni

🧐 TOGG T10X deneyen var mı ve alınır mı? (1.329.500 ₺)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,469
İsim
Burak Karadağ
Beyler, Opel Mokka'yı araştırdım bir kaç tanıdık almış (doktor ve mühendis) gayet beğendiklerini söylediler acaba Mokka yerine TOGG daha mantıklı olmaz mı? Elektrikli nasıl olsa ve akaryakıttan daha tasarruflu. TOGG'un orta paketini düşünmüyor değilim. Nasıl olsa arabayı artık herkes gördü tanıdı (yakından göremeyenler de oldu ama sonuçta çok şikayet çıkmadı) Siz ne dersiniz? Bu arada kullanan ve test sürüşü yapan arkadaşlar var ise eksi ve artılarını belirtebilir mi?
V1 RWD Standart Menzil1.227.500 ₺
V2 RWD Standart Menzil1.329.500 ₺
V2 RWD Uzun Menzil1.563.500 ₺

mokka-b.png
P54RIwbwHkO6PE9treu2fQ.jpg

BabaVoss7

80+ Silver
Bence togg denenir abi. Piyasasını bilmiyom ama her tüelü satılır gibi zaten. İnsanlar denemek için bile alır gibi geliyo bana. Olmadı satarsın. Ben togg denerdim sanırım

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Mokka tahminimce daha çok yetkili servisi olduğu için elden çıkarması da tamiri yaptırması da kolay olur. Togg ona nazaran daha yeni bir marka olduğu için yedek parça konusunda sorun çıkarabilir ki daha sıfır araba ne için yedek parçaya ihtiyaç duyarsınız bilmiyorum. Togg elektrikli Bi suv ve mokka dan daha rahat olacağını düşünüyorum hem sürüş hem konfor açısından

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Doruk
Beyler, Opel Mokka'yı araştırdım bir kaç tanıdık almış (doktor ve mühendis) gayet beğendiklerini söylediler acaba Mokka yerine TOGG daha mantıklı olmaz mı? Elektrikli nasıl olsa ve akaryakıttan daha tasarruflu. TOGG'un orta paketini düşünmüyor değilim. Nasıl olsa arabayı artık herkes gördü tanıdı (yakından göremeyenler de oldu ama sonuçta çok şikayet çıkmadı) Siz ne dersiniz? Bu arada kullanan ve test sürüşü yapan arkadaşlar var ise eksi ve artılarını belirtebilir mi?

mokka-b.png
kullanmadım fakat o arka stoplar ben burdayım diyor dikkat çeksin istersende her türlü togg

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,363
İsim
Çağatay

mokka-b.png
Ben riskli tercih olduğunu düşünüyorum. Araç daha bu yıl ortasında çok çok az bir sayıda teslim edildi ve 0 araç hemen bir kaç ayda şikayeti çıkmayabilir ama düşününce cevapsız olan çok konu var. Bu arabanın servisi neresi mesela ? Olası arıza durumunda ne yapacaksın. Aracın içindeki o büyük ekranı Vestel üretiyor kaliteyi sen düşün. :)

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Togg zarar ettirecek bir araba değil ki beğenmezsen bir kaç ay sonra satarsın bence güzel araba

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
uzun menzilli alınmazsa bence alınmaz. çünkü standart menzil bana çok kısa geliyor. Ama tabi nerelerde kullandığınızda önemli. standart bana yeterli diyorsanız alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ertuğrul Güldalı
Yıllık 25 bin lira vergi ödersen togg neden olmasın mokka güzel araç ama iç hacmine bakmak gerek o sınıftaki araçların arka kısımlarına çocuklar harici kimse oturamıyor. Ha tabi birde araç alırken servis ağı olayı önde olması gerekiyor. Togg sağlam parçalardan oluşuyor ama tamir olayı gerekirse sıkıntı

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Doruk

mokka-b.png
bide 408 ede bakabilirsiniz biraz aşıyor ama MÜKEMMEL
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide 408 ede bakabilirsiniz biraz aşıyor ama MÜKEMMEL
1.6 civarı var piyasa

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Berk
TOGG almak bence riskli, Mokka alırdım ben.

Maethril_

80+ Bronze
Opel bence hem Mokka hem Crossland hemde Grandland de hiçbir şey becerememiş. 3 serininde elle tutulur yanı yok rakiplerine göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,469
İsim
Burak Karadağ
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,498
Üyeler
151,074