Neler Yeni

🧐 TOGG T10X deneyen var mı ve alınır mı? (1.329.500 ₺)

Golf 4 R32

80+ Silver
uzun menzilli alınmazsa bence alınmaz. çünkü standart menzil bana çok kısa geliyor. Ama tabi nerelerde kullandığınızda önemli. standart bana yeterli diyorsanız alınır.
Evet bencede. Menzili az olduğu için uzun menzil versiyonu alınmalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
yedek parça sıkıntısı olduğunu duymuştum bilemem tabi bi komiser söyledi arkadaşının varmış ama yedek parçası bulunmuyormuş dedi ne kadar doğrudur bilemem tabi.
Bizim ülkede bir şey de eksiksiz ve kusursuz olsun be aga

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,411
İsim
Çağatay
TOGG ile ilgili doğru düzgün kullanıcı deneyimi yok fiyatına göre elektrikli suvlar açısından mantıklı ama yorum yok. MG'nin elektrikli araçları var onlara bir bak bence
Togg u internette hep poh pohlayan videolar çektiler yalakalık için, kimse dürüst bir şekilde inceleme yapmadı, yapacaklarını da hiç sanmıyorum. Yapmak isteyene de yaptırırlar mı tabi orası da ayrı bir şüphe. Bataryadan şanzımana MADE İN ? ne yazıyor görmek istiyorum açıkcası

Son düzenleme:

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,710
İsim
Kadir
Togg u internette hep poh pohlayan videolar çektiler yalakalık için, kimse dürüst bir şekilde inceleme yapmadı, yapacaklarını da hiç sanmıyorum. Yapmak isteyene de yaptırırlar mı tabi orası da ayrı bir şüphe.
İnternette övülmesi normal ama çok az üretildi ve satıldı hak kazanan ama halen alamayan birçok kişi var yorum doğru düzgün yok, bence büyük risk servis sistemi belirsiz vs vs

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,411
İsim
Çağatay
Bizim ülkede bir şey de eksiksiz ve kusursuz olsun be aga
Padişah bey, araç görüntü de güzelde benim en çok kafamı kurcalayan seçim dönemi ortaya çıkan bir araç ve dikkat ederseniz hiç bir bakan kullanmıyor (ana araç olarak hepsi hala mercedese biniyor) bu togg markasının ömrü uzun olacak gibi gelmiyor (taşıma su ile değirmen bir yere kadar döner, euro 30 sınırında sonuçta)

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
Mokka'nın fiyatının da maşallahı var 1.423.000 ₺ :d
knk 1.3m togg da. Millet togg demiş, ama çok riskli. Yeni üretildi, çok az satıldı (diğer örneklere kıyasla). Arkadaşların dediği gibi yedek parça ve servis mhabeti var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
Togg u internette hep poh pohlayan videolar çektiler yalakalık için, kimse dürüst bir şekilde inceleme yapmadı, yapacaklarını da hiç sanmıyorum. Yapmak isteyene de yaptırırlar mı tabi orası da ayrı bir şüphe.
knk 1.3m togg da. Millet togg demiş, ama çok riskli. Yeni üretildi, çok az satıldı (diğer örneklere kıyasla). Arkadaşların dediği gibi yedek parça ve servis mhabeti var.
Padişah bey, araç görüntü de güzelde benim en çok kafamı kurcalayan seçim dönemi ortaya çıkan bir araç ve dikkat ederseniz hiç bir bakan kullanmıyor (ana araç olarak hepsi hala mercedese biniyor) bu togg markasının ömrü uzun olacak gibi gelmiyor (taşıma su ile değirmen bir yere kadar döner, euro 30 sınırında sonuçta)
İnternette övülmesi normal ama çok az üretildi ve satıldı hak kazanan ama halen alamayan birçok kişi var yorum doğru düzgün yok, bence büyük risk servis sistemi belirsiz vs vs
Haklısınız o zaman vazgeçtim diyebilirim. Siz olsanız ne alırsınız? Aslında bütçe 800K ama babamı da biraz ikna edersem temiz sıfır bir araba alınabilir. 400K - 500K kredi ile hallederiz beraber.

xTURANN

80+ Silver
Ben riskli tercih olduğunu düşünüyorum. Araç daha bu yıl ortasında çok çok az bir sayıda teslim edildi ve 0 araç hemen bir kaç ayda şikayeti çıkmayabilir ama düşününce cevapsız olan çok konu var. Bu arabanın servisi neresi mesela ? Olası arıza durumunda ne yapacaksın. Aracın içindeki o büyük ekranı Vestel üretiyor kaliteyi sen düşün. :)
Arabanın servisi neresi sorunuza katılıyorum. "Patpat" ile kaza yapan TOGG Nasıl Tamir Edilecek ?
1692859894930.png

Kaza sonrası böyleymiş araç. Kim yapacak bunu ?

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,266
İsim
Mertol
Haklısınız o zaman vazgeçtim diyebilirim. Siz olsanız ne alırsınız? Aslında bütçe 800K ama babamı da biraz ikna edersem temiz sıfır bir araba alınabilir. 400K - 500K kredi ile hallederiz beraber.
500k kredinin geri ödemesi 1.2 1.3u bulur hatta geçebilir

Top Bottom