Neler Yeni

🧐 TOGG T10X deneyen var mı ve alınır mı? (1.329.500 ₺)

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
Eylülde akrabanın toog u geliyor foto atarım gidersem köye çok güzel araba ya Mart ta babamı ikna edemedim yakin paraya gitti dastir aldı 🙁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle bu fiyata alınır

Hocam bu arada toog yeniden satışa çıkana kadar baya olur sahibindeki ilan o fiyatlara vermiyorlar
Duster'mı aldı! Allah'ım inanamıyorum parayı çöpe atmış resmen

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,894
İsim
uwu
Ama satımı fln daha kolay o zaman ikna edemedim etseydim keşke bide o zaman 800 e aldı piyasa altı olunca ona yöneldi hemen dizel i bulmak çok zor

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,300
İsim
Semih Boran

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,894
İsim
uwu
Duster 2023 güzelde tabi bı elektrikli olamaz ama fiyatına göre alınır şuan 1.150/1.200 arası gidiyor

Bide ne zaman satışa çıkacak toog

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,585
İsim
Burak Karadağ
Duster 2023 güzelde tabi bı elektrikli olamaz ama fiyatına göre alınır şuan 1.150/1.200 arası gidiyor

Bide ne zaman satışa çıkacak toog
Satışı tekrar ne zaman açarlar bilemiyorum herhalde bu ÖTV mevzusundandır

Dejour

80+ Bronze
Ben riskli tercih olduğunu düşünüyorum. Araç daha bu yıl ortasında çok çok az bir sayıda teslim edildi ve 0 araç hemen bir kaç ayda şikayeti çıkmayabilir ama düşününce cevapsız olan çok konu var. Bu arabanın servisi neresi mesela ? Olası arıza durumunda ne yapacaksın. Aracın içindeki o büyük ekranı Vestel üretiyor kaliteyi sen düşün. :)
Lentatek Savunmada Vestelin sen düşün ;)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,894
İsim
uwu
Satışı tekrar ne zaman açarlar bilemiyorum herhalde bu ÖTV mevzusundandır
1 saat kadar önce toog konusu döndü bu fiyatlara satışa çıkarsa babam Tiguan alası var benzinli onun yerine buna ikna etmek için elimden geleni yaparım

ayakliPC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Hakan
Apple carplay ve android auto yok mesela.
Evet çünkü TOGG kendi uygulama mağazasını yapıyor ve Netflix'e kadar herkesle anlaşma yapıyorlar bu mağaza için.
Bu süre zarfında illa Apple Car Play veya Android Auto kullanmak isterseniz (kablosuz olarak) aşağıdaki üçüncü parti ürünler iş görecektir.
İlaveten belirtmek isterim ki TOGG'lara telefon konuşma maksatlı bağlanabiliyor, harita yansıtma vb işlemler için henüz altyapı tam oturmadı.

https://www.teknobiyotik.com/ottoca...utube-all-in-one-kablosuz-arac-interface.html

RTX5090

80+
Mokka çok küçük o kadar bütçeniz varsa astra öneririm. Toggun ncap testleri çıkmalı ve servisle ilgili olayların üstünde durulmalı. Önerim astra olur

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,262
İsim
Evren avcı
yavuz sultan selim bu postu açtığını görse utanırdı tabii ki yerli ve milli aracımız togg. togg bulabilirsen bu fiyatlarda al.

TİTAN.

80+ Platinum
Beyler, Opel Mokka'yı araştırdım bir kaç tanıdık almış (doktor ve mühendis) gayet beğendiklerini söylediler acaba Mokka yerine TOGG daha mantıklı olmaz mı? Elektrikli nasıl olsa ve akaryakıttan daha tasarruflu. TOGG'un orta paketini düşünmüyor değilim. Nasıl olsa arabayı artık herkes gördü tanıdı (yakından göremeyenler de oldu ama sonuçta çok şikayet çıkmadı) Siz ne dersiniz? Bu arada kullanan ve test sürüşü yapan arkadaşlar var ise eksi ve artılarını belirtebilir mi?
V1 RWD Standart Menzil1.227.500 ₺
V2 RWD Standart Menzil1.329.500 ₺
V2 RWD Uzun Menzil1.563.500 ₺

mokka-b.png
P54RIwbwHkO6PE9treu2fQ.jpg
Ben toggdan yana oy kullanırım ama asıl soru şu togg almak çok zor çok ileri bir tarihe sipariş veriyorlar bilemedim açıkcası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,652
Üyeler
154,976
Son üye
burk
Top Bottom