Neler Yeni

Ana Konu TOGG 'un hem model adı hemde fiyatları açıklandı

Cihangir

80+ Gold

v3ttt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Hakan AĞCA
TOGG un açılımı Türkiye'nin otomobilini geliştirme gurubu diye geçiyor aslında ve bir grup iş insanı yatırımcılar arasında Turkcell falanda var ama devlet destekli
Yani yarı özel diyebiliriz. Genel olarak devletin yani? Ama normal vatandaş için tatlı bir rüya tabi 😁

Henc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Efe Öncü
İyi gibi geldi bana fiyat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
FİYAT İYİ OLABİLİR AMA BEN BİZİM ARABAYI BİRŞEYE DEĞİŞMEM (AUDİ R8)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,904
İsim
Emir Yusuf
rwd imiş. birde drift modu gelicek üff. 🔥🔥
Diferansiyelin buna uygun olacağını hiç sanmıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bu togg iyi olmayacak bence en alt paket baya düşük özellikler olacak beklentilerin altında kalacak ayrıca trde elektrikli araçlar için şarj altyapısı yok yurtdışında birkaç yıldır bunlarla ilgili çalışmalar yapılıyor togg birden çıkmış bir oy toplama projesi aslında biraz
Araştırma yapmanı öneririm. Son 2 yılda şarj istasyonları ciddi anlamda arttı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,904
İsim
Emir Yusuf
Elektrik şarj istasyonu alt yapısı olarak çok gerideyiz. İstanbuldan yola çıkan biri Ankaraya kadar şarj sorunu yaşamaz ama Ankaradan sonra doğu taraflarına gittikçe şarj edecek yer bulamaz. Erzurumlu olarak ve her yaz İstanbul-Erzurum arası şahsi araç ile yol yapan biriyim. Benzin istasyonu konusunda bile Erzuruma yaklaştıkça benzin istasyonu bulmak bir hayli zor oluyor.
Şarj istasyonu kurulumları mantıklı olarak önceliklere göre kuruluyor. Öncelik nüfus ve gelirin yüksek olduğu kesimlerde. Bu 1-2 yılda tüm Türkiye olacak şekilde yaygınlaşacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,874
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Bu fiytalar gayet rekabetçi olmuş, Aylardır testlerde devam ediyor zaten. Müşteri dönüşleri ve servis olayı şekillenince tutup tutmayacağı belli olur. Şarj istasyonu konusunda sıkıntı olacağını sanmıyorum, şimdiden Konya da yaygınlaşmaya başladı bile. diğer şehir ve şehirler arası yollarda birçok yapılan yer görüyorum zaten.
Alıntıyı görüntüle
Bizim eve yakın bir yere de koymuşlar AA benim niye haberim yok ki

The Batman

80+ Silver
yerli ve milli bir almanın 1.3m fiyatına kendi üretimi araba almasını hayal ettigini bile düşünemiyorum

Top Bottom