Neler Yeni

Ana Konu TOGG 'un hem model adı hemde fiyatları açıklandı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,904
İsim
Emir Yusuf
Sizin karakteriniz o dostum ben söylemedim :ROFLMAO: Hüda-Par ile iyi şanslar. Sizi ciddiye almıyorum artık.
RTE'nin KK'yı ciddiye alma şekli
1678723675908.png

İceWolf

80+ Silver
Sizin karakteriniz o dostum ben söylemedim :ROFLMAO: Hüda-Par ile iyi şanslar. Sizi ciddiye almıyorum artık.
Seni ciddiye aldığımı düşünmedin değilmi? Sizede PKK ile bol şanslar. Bu hüdapar muhabbetini bilmiyorum ama bunlara ne kadar çok insan "PKK lılarla ortak hareket ediyorsunuz" diye küfretmişse artık hüdapar diyerek küfürlerden kaçmaya çalışıyorlar :)

Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Ya kanka sen ban aktrol diyen adamın gönderilerini beğendin sana kırgınım ama 2013 de gerekirse PKK ile ittifak kurarız diyen adamlarla da yapmamalilar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seni ciddiye aldığımı düşünmedin değilmi? Sizede PKK ile bol şanslar. Bu hüdapar muhabbetini bilmiyorum ama bunlara ne kadar çok insan "PKK lılarla ortak hareket ediyorsunuz" diye küfretmişse artık hüdapar diyerek küfürlerden kaçmaya çalışıyorlar :)
Hocam hudapar 2013 de gerekirse PKK ile ittifak kurarız diyen parti bilgine

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,908
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Benim bir yerde yorumum vardı 1 milyon 100 den başlar demiştim 😂

İceWolf

80+ Silver
Ya kanka sen ban aktrol diyen adamın gönderilerini beğendin sana kırgınım ama 2013 de gerekirse PKK ile ittifak kurarız diyen adamlarla da yapmamalilar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hudapar 2013 de gerekirse PKK ile ittifak kurarız diyen parti bilgine
şimdi anladım. Bu vatandaş PKK ile ittifak kurmaktan rahatsız olmuyor ama kendileri gibi "ortaklık yapabiliriz" diyenlerden rahatsız oluyorlarmış

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,908
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,145
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
şimdi anladım. Bu vatandaş PKK ile ittifak kurmaktan rahatsız olmuyor ama kendileri gibi "ortaklık yapabiliriz" diyenlerden rahatsız oluyorlarmış
Neyin kafasını yaşıon reis. HDP kendi ittifakı olan bir parti. Hüdapar ise Cumhur İttifakının an itibari ile üyesi. Şimdi ben mi PKK lıyım? Sahte ülkücü seni...

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu Diyarbakır'da ittifak kararını açıkladı. Yapıcıoğlu, "Cumhur İttifakı adayı sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleme kararı aldık." dedi.​

Top Bottom