Neler Yeni

Ana Konu TOGG 'un hem model adı hemde fiyatları açıklandı

İceWolf

80+ Silver
Bu normal. AKP ile HDP görüşürken MHP doğaldır derken neden ötmüyodun? Siyaset bu herkes birbiri ile görüşmeli. HDP dediğin parti bugün ak partinin fonladığı çoğu ankette bile MHP den daha fazla oy alan bir siyasi partidir ve senelerdir aktiftir. Ayakta mı uyuyordunuz??? Bu 1

2, PKK nın arası zaten ak parti ile iyi değil. Bu yüzden HDP, PKK ve nicelerinin desteğinin muhalefetten olması çok doğaldır. Lakin bu onların aktif olarak planlama yaptığının göstergesi değildir ki selahattin demirtaş' ın mektubunda zaten bunun olmadıgı açıkca kendi beyanlarıdır.

Ama sana da kızmıyorum. Tek bildiğin haber siteleri veya gazeteler akşam, sabah aydınlık takvim atv, beyaz tv, trt haber olunca sende bazı şeyleri yanlış öğrenebiliyorsun
1- Görüşmek başka bişey, ortak olup Türkiyeyi 26 parçaya bölmek için anlaşmak başka bişey.
2-Anayasadan Türklüğü çıkarmak için anlaşmak başka bişey
3-Doğu illerine ÖZERK lik verip PKK lılara teslim etmek için anlaşmak farklı bişey
4-Terör hükümlüsü HDP lilerin serbest bırakılması için anlaşmak başka bişey
5-Fetöcü Amerikan köpeklerini serbest bırakmak için söz vermek başka bişey
6-PKK ya çalışan tutuklıu belediye başkanlarının serbest bırakılarak Kayyum uygulamalarını sonlandırmak için söz vermek başka bişey
7-Türkiyenin üniter yapısını parçalamak için anlaşmak başka bişey
8-ATATÜRKÜ anayasadan çıkarmak için anlaşmak başka bişey
Tüm bunlar ve çok daha fazlası için Mutabakat metinlerini okuyabilirsin. Ben şimdilik bunları çıkarabildim.

"Bizim gözümüzde CHP neyse HDP de odur"​

Sözüne bende katılıyorum. Kaset kumpasıyla Sayın Baykalı yiyip Kılıçdaroğlunu başkan yaptıklarından sonra HDP ile CHP arasında fark kalmadı.

2, PKK nın arası zaten ak parti ile iyi değil. Bu yüzden HDP, PKK ve nicelerinin desteğinin muhalefetten olması çok doğaldı

Hüda par' ın nasıl bir parti oldugunu acıklamama gerek yok. Az dönün lütfen.
PKK yı doğal gördüğünü ben biliyorum zaten ama kendin yazmışsın daha güzel olmuş, herkesde anlamış oldu. Acaba doğal değildirde PKK yukardaki verilen sözler için destekliyor olabilirmi? PKK terör örgütü desteği doğaldır diyen ve Atatürkçü olduğunu iddia eden ucube.

Son düzenleme:

Alihanarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Alihan Arı
1- Görüşmek başka bişey, ortak olup Türkiyeyi 26 parçaya bölmek için anlaşmak başka bişey.
2-Anayasadan Türklüğü çıkarmak için anlaşmak başka bişey
3-Doğu illerine ÖZERK lik verip PKK lılara teslim etmek için anlaşmak farklı bişey
4-Terör hükümlüsü HDP lilerin serbest bırakılması için anlaşmak başka bişey
5-Fetöcü Amerikan köpeklerini serbest bırakmak için söz vermek başka bişey
6-PKK ya çalışan tutuklıu belediye başkanlarının serbest bırakılarak Kayyum uygulamalarını sonlandırmak için söz vermek başka bişey
7-Türkiyenin üniter yapısını parçalamak için anlaşmak başka bişey
8-ATATÜRKÜ anayasadan çıkarmak için anlaşmak başka bişey

Sözüne bende katılıyorum. Kaset kumpasıyla Sayın Baykalı yiyip Kılıçdaroğlunu başkan yaptıklarından sonra HDP ile CHP arasında fark kalmadı.

PKK yı doğal gördüğünü ben biliyorum zaten ama kendin yazmışsın daha güzel olmuş, herkesde anlamış oldu. Hüdapar çok tehlikeli bir partidir ama PKK terör örgütü desteği doğaldır diyen ve Atatürkçü olduğunu iddia eden ucube.
cahıl kurt, hüdapar ve akp anlaşmasına bak özerklik istiyorlar akp de kabul etmiş durumda :DD ülkeyi bölen varsa o da akpdir. Atatürk adını gördüğü her yerden kaldıran da akpdir sizin gibi kafatasçılar nası kuma gömdülerse kafalarını olan bitenden haberleri yok en kısa zamanda sizlerden ve zihniyetinizden kurtulmak dileğiyle.. uçak biletinizi alın 15 mayısta arabistana mı gidersiniz hocanızın yanına amerikaya mı bilemem artık

İceWolf

80+ Silver
cahıl kurt, hüdapar ve akp anlaşmasına bak özerklik istiyorlar akp de kabul etmiş durumda :DD ülkeyi bölen varsa o da akpdir. Atatürk adını gördüğü her yerden kaldıran da akpdir sizin gibi kafatasçılar nası kuma gömdülerse kafalarını olan bitenden haberleri yok en kısa zamanda sizlerden ve zihniyetinizden kurtulmak dileğiyle.. uçak biletinizi alın 15 mayısta arabistana mı gidersiniz hocanızın yanına amerikaya mı bilemem artık
Çok gördük böyle diyipte sonra Amerikaya Avrupaya kaçan çakalı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Çok gördük böyle diyipte sonra Amerikaya Avrupaya kaçan çakalı.
Siyaset konuşacaksanız ilgili kategoride konuşun konunun içinden geçmişsiniz aksi halde ikinizde spam nedeniyle forumdan uzaklaştırılacaksınız

Cihangir

80+ Gold

Cihangir

80+ Gold
Siyaset konuşacaksanız ilgili kategoride konuşun konunun içinden geçmişsiniz aksi halde ikinizde spam nedeniyle forumdan uzaklaştırılacaksınız
Abdullah bai sen togg almayı düşünüyormusun elektrikli araba alırmısın. Alırsan kaç beygir ve km olanı alırsın ve kameralı ayan tercih edermisin

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Abdullah bai sen togg almayı düşünüyormusun elektrikli araba alırmısın. Alırsan kaç beygir ve km olanı alırsın ve kameralı ayan tercih edermisin
4x4 ve daha güçlü modelin fiyatını beklicem dedi sayfa 3 de idi sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

510 km olanın ağırlığı 2tonu geçer 3e yaklaşır o araca 160kw motor tatmin etmez yüksek beygirli modeli bekliyorum
böyle yazmış kendisi

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
Fiyatlar ve model adları güzel gibi temmuzda teslim edilecekmis
screenshot_20230313-135728-jpg.506605

Alıntıyı görüntüle

Kaynak:https://www.instagram.com/stories/haruncsen/3057517352210981766/
Rakipleriyle kıyaslamak, kusura bakmayın ama aptallık. Çünkü hiçbir rakibi "Yerli" değil, 3 katı kadar vergi ve dolar üzerinden alıyoruz, yani yaklaşık 60 kat fark olması lazım. Hadi abartmayalım en fazla 600-700k olması lazım. Ha ayrıca hiçbir şekilde kdv dışında vergi alınmaması gerekiyor sonuçta "Yerli" (en azından öyle diyorlar).

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,669
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Rakipleriyle kıyaslamak, kusura bakmayın ama aptallık. Çünkü hiçbir rakibi "Yerli" değil, 3 katı kadar vergi ve dolar üzerinden alıyoruz, yani yaklaşık 60 kat fark olması lazım. Hadi abartmayalım en fazla 600-700k olması lazım. Ha ayrıca hiçbir şekilde kdv dışında vergi alınmaması gerekiyor sonuçta "Yerli" (en azından öyle diyorlar).
hocam fiyat rakiplerine göre gerçekten iyi ancak bazı parçaların yabancı olduğundan dolayı maaliyet artıyor yerli değil ancak fiyat gayet makul

İceWolf

80+ Silver
abi konu toggdan buraya ne ara geldi ya ?
Sorma, cevap vermiyim dedim ama malesefki kimse cevap vermeyince yalanlar üzerine dünya kuruyorlar. PKK nın normalleştirilmesi canımı sıktı. Yoksa siyaset derdim yok. Spamdan dolayıda herkesden özür dilerim.

Nasparus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, JS, İktisat, Felsefe, İslam, Müzik
hocam fiyat rakiplerine göre gerçekten iyi ancak bazı parçaların yabancı olduğundan dolayı maaliyet artıyor yerli değil ancak fiyat gayet makul
Doğrudur ama kendini kanıtlamış markalar varken; güvenmediğim bir hükümetin, oy toplamak için göz boyadığı markayı almam için rakipleriyle arasında dağlar kadar fark olması lazım.

punisher34

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
punisher
Suv ve elektrikli araça arkadan itiş mi yapmışlar ben mi yanlış görüyorum

Top Bottom