Neler Yeni

İnceleme TR'deki En Ucuz Mekanik Klavye | GameNote KB857L | 365 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Ekonomik durumların malum kötü olması nedeniyle insanlar artık herşeyin ucuzuna yönelmeye başladı. Bu durumda eğer mekanik klavye istersekte en ucuz tercihimiz GameNote KB857L Oluyor. Ama bu klavye iyi mi? Elde patlar mı? Malzeme kalitesi nasıl? Elimden geldiğince az çok anlatacağım.

images (9).jpeg

Görüntü olarak bu şekilde Numpadsiz şekilde karşımıza çıkıyor. Asus logosuna benzer bir logo görüyoruz.

Eksi kısım olarak sayabileceğim hususlar pek yok açıkçası.

-RGB aydınlatması bölgeden bölgeye daha cok/daha az yanıyor
-Tuşlara kulağınızı yaklaştırıp basarsanız inceden yay sesini duyabiliyorsunuz.

Arti kısımları fiyatına göre daha çok diyebilirim.

+Malzeme ve kasa kalitesi fiyatının üstünde denilebilir.
+Örgülü kablo tasarımına sahip.
+Switch sesleri ve basış hissiyati tok ve iyi hissettiriyor.
+ Switch olarak "Content" marka Switch ile geliyor. Bunu +kısıma yazmak çok doğru mu bilmiyorum ama yurtdışında insanlar Kailh switchlerini , bir sorun yaşadıklarında content ile değiştiriyorlar. Genelde Kaith in muadili olarak geçiyor. FP bir Switch diyebilirim yani.

Bana sorarsanız alınabilecek güzel bir klavye. Konfulon,Inca,Gamemax gibi markalardan ziyade daha iyi bir tercih olacaktır.

Şuan alabileceğiniz en uygun şekilde ki hali;

N11den Super60 kodunu kullanarak 365 TL Gibi güzel bir fiyata alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

images (10).jpeg
1-1-5.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,025
İsim
Diyarhan
Bloody B640 ın fiyatı artmasaydı o da güzeldi.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dar belirli bütçeli arkadaşlar alabilir, numpad'i olmayan bir klavyeyi ben kullanamıyorum açıkcası bu da kendimce eleştiri .

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
ege.rdn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser#0001
Yan sisteme aldık biz de, basmama sorunları yaşayanlar varmış da bizde bir problem cıkmadı suan. RGB konusuna katılıyorum bölgeden bölgeye değişiyor, yine hafif yay sesi var ona şaşırmamıştım zaten.
de bu Content switchler outemudan da kötü değil miydi ya

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
Ekonomik durumların malum kötü olması nedeniyle insanlar artık herşeyin ucuzuna yönelmeye başladı. Bu durumda eğer mekanik klavye istersekte en ucuz tercihimiz GameNote KB857L Oluyor. Ama bu klavye iyi mi? Elde patlar mı? Malzeme kalitesi nasıl? Elimden geldiğince az çok anlatacağım.

Alıntıyı görüntüle

Görüntü olarak bu şekilde Numpadsiz şekilde karşımıza çıkıyor. Asus logosuna benzer bir logo görüyoruz.

Eksi kısım olarak sayabileceğim hususlar pek yok açıkçası.

-RGB aydınlatması bölgeden bölgeye daha cok/daha az yanıyor
-Tuşlara kulağınızı yaklaştırıp basarsanız inceden yay sesini duyabiliyorsunuz.

Arti kısımları fiyatına göre daha çok diyebilirim.

+Malzeme ve kasa kalitesi fiyatının üstünde denilebilir.
+Örgülü kablo tasarımına sahip.
+Switch sesleri ve basış hissiyati tok ve iyi hissettiriyor.
+ Switch olarak "Content" marka Switch ile geliyor. Bunu +kısıma yazmak çok doğru mu bilmiyorum ama yurtdışında insanlar Kailh switchlerini , bir sorun yaşadıklarında content ile değiştiriyorlar. Genelde Kaith in muadili olarak geçiyor. FP bir Switch diyebilirim yani.

Bana sorarsanız alınabilecek güzel bir klavye. Konfulon,Inca,Gamemax gibi markalardan ziyade daha iyi bir tercih olacaktır.

Şuan alabileceğiniz en uygun şekilde ki hali;

N11den Super60 kodunu kullanarak 365 TL Gibi güzel bir fiyata alabilirsiniz. Şimdiden hayırlı olsun.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Ürünün ışıklandırması rgb mi yoksa rainbow mu?

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,408
İsim
Emre

omer_34

80+ Silver
hocam mekanik hisli klave ile mekanik klavye arasında çok bi fark oluyor mu? fps oyunları oynamayan biri için özellikle.

Hasan344

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Yan sisteme aldık biz de, basmama sorunları yaşayanlar varmış da bizde bir problem cıkmadı suan. RGB konusuna katılıyorum bölgeden bölgeye değişiyor, yine hafif yay sesi var ona şaşırmamıştım zaten.
de bu Content switchler outemudan da kötü değil miydi ya
Outemu ile eşit tutuyorlar aralarında performans olarak aman aman bi fark yok ve contentler baya bi ucuz kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünün ışıklandırması rgb mi yoksa rainbow mu?
Rgb
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam mekanik hisli klave ile mekanik klavye arasında çok bi fark oluyor mu? fps oyunları oynamayan biri için özellikle.
Mekanik hisli klavye diye satilanlarin yarısı mekanik hisli bile değil, ve evet fark olur mekanik hislilerin asıl amacı o tok basış hissiyat ve sesini taklit edebilmek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,657
Üyeler
141,469
Son üye
Roiberic
Top Bottom