Neler Yeni

Trendyol iadeyi reddetti

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,530
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Sonucta trendyol aracılığı ile ürün satılıyor. Söylediklerinde bir yanlıs göremiyorum. Veya trendyol almadıgı için onlar da işine geldikleri gibi davranıyor.
Aynen öyle trendyol iade konusunda çok yavaş ve kötü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürünü teknik servis üretmiyor. Sadece tamir ediyorlar. Siz direk hakem heyetine ve şikayetvar. Com a şikayet edin.
İki yere de şikayet ettim ayrıca trendyol da incelemeye aldı trendyol artık bana yapma bir marka gibi geliyo güvenmiyorum şuan tek güvendiğim yer THH

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
Trendyol üzerinden aldığım kulaklık kusurlu çıktı ve bana yetkili servisten rapor almam söylendi. Raporu aldım ve iade ettim fakat iademi kabul etmemişler. Sebebi ise raporda iadeye uygundur yazısı olmadığı için reddedilmiş. Dediler yetkili servisi aradım bizim raporumuz bu daha önce de çok iademiz oldu böyle bir sorun olmadı dediler ve 2 kez iadem red yeği için 3. kez reddedilirse bana ürünün depoda kalıcağı ve bana gönderilmeyeceğini söylediler. Ne yapacağımı şaşırdım yardım edin
iadeye uygundur yazmasına gerek olduğunu düşünmüyorum yazıyla birlikte tüketici hakem heyetine durumu anltatan bir dilekçe ile müracat et. biraz beklemek zorunda kalırsın ama kesin sonuca ulaşırsın.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Dostum sana en başında rapor alman gerektiğini kim söyledi? Ayrıca satıcı sizi oyalıyor. Konuyu trendyol un kendisine taşıyın gerekirse mail atın canlı destekten yazın. Satıcı ürün iadesini kabul etmiyor diyin. Ürünü satın aldıktan sonra 14gün içerisinde koşulsuz şartsız iade etme hakkınız mevcut. Eğer trendyol da sizin yanınızda durmazsa tüketici heyetine başvurun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
iadeye uygundur yazmasına gerek olduğunu düşünmüyorum yazıyla birlikte tüketici hakem heyetine durumu anltatan bir dilekçe ile müracat et. biraz beklemek zorunda kalırsın ama kesin sonuca ulaşırsın.
Başvurdum ama görsel değil e devlet üzerinden yazılı başvuru yaptım

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,494
İsim
Yusuf
Başvurdum ama görsel değil e devlet üzerinden yazılı başvuru yaptım
trendyol saçma bir adım atmış normalde bu konuda o yazıyı aldığın an senin yapacağın bir şey kalmaz gerisi trendyol ile satıcı arasına kalmış. gereksiz bir kargo getir götürü olmuş.

NT Crane

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Kaan
Yaşadığın olaya üzüldüm dostum. Mağazanın ismini söyle de yanlışlıkla alışveriş yapmayalım. Sorunun kısa süre içerisinde çözülür umarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Çağrı
Satıcı sizi oyalıyor.
Satıcı istedi. Şimdi ben ürüni 1. İade edişimde bana dedi ki ürünün açıldığı için satışa uygun olmadığı için reddedildi ve bana iade raporu almamı söylediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

trendyol saçma bir adım atmış normalde bu konuda o yazıyı aldığın an senin yapacağın bir şey kalmaz gerisi trendyol ile satıcı arasına kalmış. gereksiz bir kargo getir götürü olmuş.
Evet ve trendyol satıcı ne derse onu yapıyor rapor buymuş diyorum satıcı kabul etmemiş iadeye onay raporu istiyo dediler

chevalier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
helsinki
Sırf bu yüzden kulaklık gibi elektronik ürünleri satıcısı amazon, hb ve Trendyol gibi yerlerden temin ediyorum. Geçen sürekli kopan bluetooth kulaklığı trendyol'a yolladım. Servis kaydı felan da yok.. 2 gün inceleyip parayı iade ettiler. Pazar yerinde çok fazla çingene satıcı var onlardan birine denk gelmişsin. Zamanında beni bunlardan biri çok ugrastirmisti. Usb dongle almıştım adama aşırı ısınıyor el değse yakıyor normal değil diyorum diyorum. Ne var bundan yazın biz insanlarda terliyoruz diyor. :D aynı şehirdeydik dükkana gidecektim en sonunda Trendyol araya girdi çözdük. Sizin süreci Thh biraz uzatır ama sonunda paranı alırsın merak etme.

En İyi Cevap
3
Bir konu açıp böyle şeyler yapan firmaları toplamak lazım konuda. Ben mi yapsam acaba :D.

NightWish2434

80+ Silver
Top Bottom