Neler Yeni

Tüm Nvidia ekran kartlarında Frame generation

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan
Arkadaşlar internette tüm Nvidia kartlarda Frame generation çalıştırılan videolar dönmeye başladı nedir bu konu bu mod tüm oyunlarda çalışıyor mu? Bahsettiğim videolardan biri:

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar internette tüm Nvidia kartlarda Frame generation çalıştırılan videolar dönmeye başladı nedir bu konu bu mod tüm oyunlarda çalışıyor mu? Bahsettiğim videolardan biri:
Tahminimce mod ile yapılabiliyordur ama ne kadar verimli olur orası tartışılır

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,193
İsim
Oğuz Oğuz
Mod ile yapılıyor. Cyberpunk 2077 teknoloji demosu gibi olduğu için onda çalışabilir ama bütün oyunlar için nvidia beklenmelidir veya amd fg gelmeli.

PurpleWebb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Deniz Duran
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Oyunları, Bilgisayar Donanımları, Yazılım-Programlama, Kitap Okumak vs.
Mod ile yapılıyor bunlar ancak her oyun bu modlar ile güzel sonuçlar vermiyor. @Perfectshot06 hocamızın dediği gibi resmi NVIDIA ve AMD FG sürücüleri beklenmeli.

wolwes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ozan
Jensen tukurdugunu yalamayı sevmez ama g-sync de sadece modülle çalışıyordu şimdi bimden aldığınız axen tvlerde bile çalışıyor. AMD FSR frame generationu biraz daha iyileştirirse Nvidia'da diğer kartların kullanımına açmak zorunda kalacak gibi oyun stüdyoları hem çok daha geniş kart kullanıcısına hitap ettiği için hemde oyun geliştirmesi sırasında donanım seçmediği için FSR frame genarationu tercih etmeleri olası. Yoksa kaç tane rtx 4000 kullanıcısı var ki onlar için birşeyler yapasın oyunun onlara hitap etsin ürününü satın alsınlar. Anca nvidia para verecekte oyun stüdyosunu teşvik edecekte. Steamde bile en çok kullanılan kartlar belli 3060,3060ti,3070.

Tolga1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Tolga
Bakın güzel kardeşim bu teknoloji sizin dediğiniz gibi iki yazılım atarak çözülse AMD 35 senedir wattman hatasını kaldirirdi. İnsanlar hâlâ acaba hata alirmiyim diye herkesin düşüncesini kullananların görüşünü istiyor gözü kapalı alan görmedim ben bugüne kadar. Ayrıca donanımsal olarakta o kartın performans optimizasyonu önemli. Aaaa ne güzelmiş dersin yaparsın bir bakmışsın kartının ömrü kısalmış. Bu faktörler ışığında değerlendirme yapın. İki mod görüp sakın aldanmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emir Sefa
Çok iyi performans göstermiş bence RT açık ve çoğu ayar sonda olmasına rağmen güzel fps değerleri almış. Ben 3060 la mümkün değil bu kadar fps alamıyorum. Amd tam olarak oyuna entegre ederse bence şahane olur.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,038
İsim
Sinan Aba
Çok iyi performans göstermiş bence RT açık ve çoğu ayar sonda olmasına rağmen güzel fps değerleri almış. Ben 3060 la mümkün değil bu kadar fps alamıyorum. Amd tam olarak oyuna entegre ederse bence şahane olur.
Entegre edemez. Nvidia böyle bir şey istemez yoksa modlu 3000 serisini (4000) nasıl satacak. 4080 ve 4090 hariç

Murkof

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Mert Soydan

FSR 3 Frame generation mod bir kaç oyuna daha gelmiş

Balık Semo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Emre
3000 serisi kartlara dlss getirmeden 4000 serisi kartları iyice satmak isterler

Top Bottom