Neler Yeni

Türk Telekom Rezilliği

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Kadir Efe Ulusoy
2 Yıldır 50mbps türk telekom kullanıyoruk ve geçen sene odunpazarından tepebaşına sonra tekrar haziranda buraya taşındık ve bu süreçte apartmandaki vdsl tüm portlar dolmuş bizede 16mbps verdiler (en son internet alan daire 16mbps) bu şekilde kabul ettik ve sonra 16mbps kullanmaya başladık bu gün aklıma geldi ve port için altyapıyı sorguladım ve boş vdsl port olduğunu gördüm hemen müşteri temsilcisini aradık a dedi u dedi konuyu porta bağladık derken şunu söyledi "SİZİN İNTERNETİNİZ 16MBPS" dedik biz bunu onaylamadık-talep etmedik bizim faturamız 2 aydır aynı ama hız 50den 16ya düşmüş buna dair bir kanıt istedik gösteremediler biz hala 16mbps kullanıp geçen seneki 50mbps parasını ödüyoruz 2 ay var tahahütün bitmesine ne yapmalı nereye şikayet etmeli nereye başvurmalı?????TÜRK TELEKOM REZİL VE AŞŞAĞILIK BİR FİRMADIR

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
cimer BTK şikayet gönder sonra ilçendeki tt müdürlüğüne gidip bunu bildir

bana da tt müdürlüğü senin adresinde vdsl yok demişti aynı gün rastgele bir şubeden 100bmps internet bağlattım

The Semih

80+ Silver
2 Yıldır 50mbps türk telekom kullanıyoruk ve geçen sene odunpazarından tepebaşına sonra tekrar haziranda buraya taşındık ve bu süreçte apartmandaki vdsl tüm portlar dolmuş bizede 16mbps verdiler (en son internet alan daire 16mbps) bu şekilde kabul ettik ve sonra 16mbps kullanmaya başladık bu gün aklıma geldi ve port için altyapıyı sorguladım ve boş vdsl port olduğunu gördüm hemen müşteri temsilcisini aradık a dedi u dedi konuyu porta bağladık derken şunu söyledi "SİZİN İNTERNETİNİZ 16MBPS" dedik biz bunu onaylamadık-talep etmedik bizim faturamız 2 aydır aynı ama hız 50den 16ya düşmüş buna dair bir kanıt istedik gösteremediler biz hala 16mbps kullanıp geçen seneki 50mbps parasını ödüyoruz 2 ay var tahahütün bitmesine ne yapmalı nereye şikayet etmeli nereye başvurmalı?????TÜRK TELEKOM REZİL VE AŞŞAĞILIK BİR FİRMADIR
Bu ülkede internet hızları çok komik, halk herşeye yarabbi şükür dedikçe kalkınma olmucak.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Kadir Efe Ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu ülkede internet hızları çok komik, halk herşeye yarabbi şükür dedikçe kalkınma olmucak.
hayır biz paketi bu evdeyken aldık taşındık 11 ay sonra geri geldik paket değişmedik aramadık başvurmadık kendi kafalarına göre iş yapıyorlar

Transcontinental

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mahir
Türkiyedeki internet sağlayıcılarının hepsi rezil. Al birini vur ötekine. Bize de kablonet hiçbir zaman almadığımız ama internet paketine dahil olan televizyon kartı için 300tl ceza kesti. Bize hiçbir zaman verilmedi diyerek kaç kere itiraz ettik dikkate bile almadılar.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Kadir Efe Ulusoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 Yıldır 50mbps türk telekom kullanıyoruk ve geçen sene odunpazarından tepebaşına sonra tekrar haziranda buraya taşındık ve bu süreçte apartmandaki vdsl tüm portlar dolmuş bizede 16mbps verdiler (en son internet alan daire 16mbps) bu şekilde kabul ettik ve sonra 16mbps kullanmaya başladık bu gün aklıma geldi ve port için altyapıyı sorguladım ve boş vdsl port olduğunu gördüm hemen müşteri temsilcisini aradık a dedi u dedi konuyu porta bağladık derken şunu söyledi "SİZİN İNTERNETİNİZ 16MBPS" dedik biz bunu onaylamadık-talep etmedik bizim faturamız 2 aydır aynı ama hız 50den 16ya düşmüş buna dair bir kanıt istedik gösteremediler biz hala 16mbps kullanıp geçen seneki 50mbps parasını ödüyoruz 2 ay var tahahütün bitmesine ne yapmalı nereye şikayet etmeli nereye başvurmalı?????TÜRK TELEKOM REZİL VE AŞŞAĞILIK BİR FİRMADIR İSTEK DIŞINDA PAKET DÜŞÜYOR BUNU BİLDİRMİYORLAR

wuptie

80+
sanirim turk telekomda tek benim yuzum guluyor teknik servis cagirilinca sonraki gun kapimda oluyor onun disinda neredeyse hic kopma yasamiyorum

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Onur Can Özdemir
hayır biz paketi bu evdeyken aldık taşındık 11 ay sonra geri geldik paket değişmedik aramadık başvurmadık kendi kafalarına göre iş yapıyorlar
sen evden ayrılınca senin portunu başkasına vermişler senin 11 ay sonra tekrar geleceğini bilemezler hee tabi parasınıda 16 mbpsye göre alması gerekir orası ayrı

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,748
İsim
.
Yanlış olan tek şey 16MBS alırken 50 MBS parası ödemen sonuçta adamlar senin ne zaman geleceğini bilemezler ve sizin durum farklıydı yanlış hatırlaıyorusam

porento54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Furkan Aydın
Farklı bir mağduriyette ben yaşıyorum türktelekom ile alakalı. Hızım ilk bağlandığında 75mb olarak kaldırdığı söylendi ve 75mb yaptım. Sonra sürekli kopma hız düşüklüğü felan başvurdum altyapınız kaldırmıyor dendi dedim ozaman düşürelim 50' ye düşürdük. Yine aynı şeyler oldu bu sefer 35'e düşürdük 30mbps civarı kullanıyordum. 1 yıl felan kullandıktan sonra bir baktım yine kopma var 2-3 defa müşteri hizmetleriyle uğraştım sonunda ekip geldi baktı portlar sıkıntılı şimdilik en fazla 22mbps alabilirsin 1 hafta sonra tekrar başvur dendi 2-3 hafta oldu başvurdum cimere, btk ya şikayet ettim ve değişen hiç bir şey yok şaka gibi . Ülkede adaleti yokedersen ne vergi öderler ne hizmet verirler hepsi haram para yiyor.

He birde komik olan olay müşteri hizmetlerini aradığımda adam benimle dalga geçer gibi ilk başta hızınız normal gözüküyor dedi. Dedim nasıl normal gözüküyor paketim 35mbps hızım 20 mbps dedi 35mbps'nin hepsini alamazsınız . Dedim dalgamı geçiyorsunuz ben 35'in hepsini almak istemiyorum yakın almak istiyorum benim paketim 24 mbps değil ben 35mbps paket veriyorum.

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Kadir Efe Ulusoy
sen evden ayrılınca senin portunu başkasına vermişler senin 11 ay sonra tekrar geleceğini bilemezler hee tabi parasınıda 16 mbpsye göre alması gerekir orası ayrı
dostum tamam biz 16 kullanalım 50 olan paketi düşürmüşler
Yanlış olan tek şey 16MBS alırken 50 MBS parası ödemen sonuçta adamlar senin ne zaman geleceğini bilemezler ve sizin durum farklıydı yanlış hatırlaıyorusam
kaçak daire bizim portu almış 16 kullanırken adlse geçmiyordu 50 öderken 16 kullanıyorduk 2 gün önce port açılmış yeni aradım dediler her şey tamam ama sizin paketiniz 50 değil 16 ben 1.5 ay önce 3 saatte indirdiğim fc24ü 9.30 satte indiriyorum ya
Farklı bir mağduriyette ben yaşıyorum türktelekom ile alakalı. Hızım ilk bağlandığında 75mb olarak kaldırdığı söylendi ve 75mb yaptım. Sonra sürekli kopma hız düşüklüğü felan başvurdum altyapınız kaldırmıyor dendi dedim ozaman düşürelim 50' ye düşürdük. Yine aynı şeyler oldu bu sefer 35'e düşürdük 30mbps civarı kullanıyordum. 1 yıl felan kullandıktan sonra bir baktım yine kopma var 2-3 defa müşteri hizmetleriyle uğraştım sonunda ekip geldi baktı portlar sıkıntılı şimdilik en fazla 22mbps alabilirsin 1 hafta sonra tekrar başvur dendi 2-3 hafta oldu başvurdum cimere, btk ya şikayet ettim ve değişen hiç bir şey yok şaka gibi . Ülkede adaleti yokedersen ne vergi öderler ne hizmet verirler hepsi haram para yiyor.

He birde komik olan olay müşteri hizmetlerini aradığımda adam benimle dalga geçer gibi ilk başta hızınız normal gözüküyor dedi. Dedim nasıl normal gözüküyor paketim 35mbps hızım 20 mbps dedi 35mbps'nin hepsini alamazsınız . Dedim dalgamı geçiyorsunuz ben 35'in hepsini almak istemiyorum yakın almak istiyorum benim paketim 24 mbps değil ben 35mbps paket veriyorum.
sizin durum daha vahim

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Onur Can Özdemir
dostum tamam biz 16 kullanalım 50 olan paketi düşürmüşler

kaçak daire bizim portu almış 16 kullanırken adlse geçmiyordu 50 öderken 16 kullanıyorduk 2 gün önce port açılmış yeni aradım dediler her şey tamam ama sizin paketiniz 50 değil 16 ben 1.5 ay önce 3 saatte indirdiğim fc24ü 9.30 satte indiriyorum ya

sizin durum daha vahim
Zaten gittiğin için vdsl portunu başkasına vermişler sen tekrar gelince vdsl port olmadığı için sana adsl internet vermişler ki zaten
bizede 16mbps verdiler (en son internet alan daire 16mbps) bu şekilde kabul ettik
burada 16 mbps vereceklerini söylemişler ve kabul etmişsiniz

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Kadir Efe Ulusoy
hayır paketi düşürmüşler ama fiyat aynı
Zaten gittiğin için vdsl portunu başkasına vermişler sen tekrar gelince vdsl port olmadığı için sana adsl internet vermişler ki zaten

burada 16 mbps vereceklerini söylemişler ve kabul etmişsiniz
o bizim yerimize verdikleri kişiler 16mbps kullanıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,050
Üyeler
150,808
Son üye
holdup444
Top Bottom